The Golden Girls

Onu bende yapıyorum da sadece dışarı çıktığımda, yazın yapmam gerçi, sıcak zaten elim yüzüm suda sürekli :))
Senin iş arkadaşın vardı, ne oldu ona?

Sizin çekişmenizi seyretmek pek keyifli olacak bekliyorum sabırsızlıkla..seyredeceğim sizi burdan iddaalara girin oylamada kim kimi geçerse bişiler alınsınn.
Kim geride kalırsa, fazla oy alana üstat desin

Nasıl noldu kızçem ? Adam diğer masada oturuyor işte

Buraya üye olan bi arkadaşın vardı ya, onu soruyorum, adamı napim delü
iş arkadaşı dediydin ya ondan dedim.
İş arkadaşım değildi arkadaşımdı bir zamanlar kuzum sildim onu defterden öyle biri yok artık Attığı kazıklar için bir dur dedim hani anladın sen onu

Hadi ya.. Neyse iyi olmuş sildiysen, belli karakterlere çok fazla şans vermemek gerekiyor
Aynen canım , hayatında bir erkek olduğu zaman beni satışa çıkarıyor resmen , hiç alakam olmadığı yerde beni konunun tam ortasına koyuyor. Niişan attıktan sonra biri ile tanıştı , çocuk ankarada farklı şehirlerde 2/3gün gördü 1 ay içerisinde , 1ayda çocuk seni gelip 2/3ay sonra isteyelim yazın evlenelim vs demeler , benim eski arkadaşta nişan atalı 3 ay olmuş ve karakolluk olmuşlar ailesi pislikti , hiç tereddüt etmeden ortada bişi yokken 1ay olur olmaz herkese duyurdu ve diyorum ya 2/3kez görüşebildiler. Uzun zamandan sonra o eski arkadaşım ile dışarıya alışverişe çıkçaktık , benimkisi bana süpriz edip yanıma geldi , ben arkadaşa yanıma gelmeden haber ettim benimkisi süpriz yaptı barıştık falan diye , neyse bu geldi , sonra bneim nişanlım ile ortak bir erkek arkadaşımızda geldi (nişanlım onunla görüşücekti ama beni görünce dayanamadı gitmedi yanımdan , görüşeceği arkadaşıda geldi benimde arkadaşımdı o çocuk ayrıca) benim arkadaşta ben açım yemeğe gidelim ben işten çıkıp geldim dedi, neyse yemek yedik içtik eğlendik , o çocuk benim arkadaşla muhabbete bile girmedi öyle biri değil zaten, benim arkadaşta gayet rahattır ve yine rahat rahat konuştu yok biz evlenemezsek dost hayatı yaşarız dedi bana diye anlatıyor ( hayatındaki 1ayık insandan bahsediyor) tabi herkes şaşkın şaşkın bakışıp kaldı ne diyor bu gibisinden, fotoğraf çekilelim diye tutturdu arkadaş o kaadar rahat yani , akşam oldu bu diyor ki oldumu hiç böyle o çocuk niye geldi ya biri görseydi beni diye trip attı , bize gittik arkadaşla sonra buna bir telefon geldi ay benim çok uykum var eve gidicem demeler ayılıp bayılmalar bi görsen, annem bile çok ısrar etti ve annemde çok şaşırdı oturmadan gitti. Bu sen git çocuğa anlat balböceğinin nişanlısı arkadaşını getirdi çok rahatsız oldum diye birde sen üstüne benim telefonumu ver habersiz. çocuk aradı artistlik taslıyor , sen dedim kimden izin alıpda arıyorsun beni ya dedim nişanlım şuan yanımda olsaydı , ben ona nişanlımın yanımda olduğunu söyledim bile bile geldi, o çocuktan haberim yoktu madem rahatsız olucaktı bizim evde bişeyler uydurup kalktı gitti , rahatsız olduysa niye yine bişiler uydurup gitmemiş silah mı dayanmış başına dedim vs saydırdım yani .... O arkadaş müsvettesi çocuğun gözüne girebilmek için hani bak ben senden bişi saklamıyorumgibi gözükmek için beni kullandı bnde onu sildim , bunun gibi bi kaç kez daha yapmıştı salak, çocukta 2.aya kalmaz terketmiş zaten şimdi de annesi barıştırmaya çalışıyor ama yok yani olmaz, nişandan ayrıldığında bile ben vardım yanında, yüzümü güldürdün balböceği derken iyiydi ama nankör şey.

nankörler hiç bitmiyor yavruu..

Kızz konu nedir amma uzunca yazmışsınn abbbooouuwww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…