Nişan attıktan sonra yeni flört

Benim de endişem çok kötü bir dönemim de tanıştık, ve gerçekten anlayışlı biri beni anlıyor olması korkutuyor. Ama sitede de gördüm ki kısa sürede tanışıp mutlu evlilik yapanlar olmuş olması umut verdi. Peki sizce kaçmalı mıyım ne yapmalıyım gerçekten bilmiyorum o kadar kötü hissediyorum ki neredeyse iletişimi keseceğim :KK43: fakat gerçekten muhabbetinden keyif aldığım biri çok fazla göz teması kuruyor, resmen gözleri delip geçiyor hissediyorum yani o yüzden gözlerimi falan kaçırdığımı fark ettim
Akışına bırak derim. Ondan etkilenmişsin ama içten içe kendini suçlayıp emin olamıyorsun. Aynı duyguyu yaşamıştım. O yüzden bir süre kimseye anlatmadım sadece kendi duygularımdan emin olmaya çalıştım. Acaba eskiyi unuttum mu bu insana sığınıyor muyum nedir ne değildir sorgulayıp duruyordum. Spnra aman dedim niye sorguluyorum ki adamı yanımda zorla tutmuyorum. Tanıdıkça da sevdiğimi istediğimi anladım ve evlendik. Bu kadar:) ha evleneceksin diye birşey yok tabi. Beğenilmekte güzel gez vakit geçir kendini iyi hisset. Hiçbir kadın geçmişe takılıp mutsuz olmamalı ♥️

Benim de endişem çok kötü bir dönemim de tanıştık, ve gerçekten anlayışlı biri beni anlıyor olması korkutuyor. Ama sitede de gördüm ki kısa sürede tanışıp mutlu evlilik yapanlar olmuş olması umut verdi. Peki sizce kaçmalı mıyım ne yapmalıyım gerçekten bilmiyorum o kadar kötü hissediyorum ki neredeyse iletişimi keseceğim :KK43: fakat gerçekten muhabbetinden keyif aldığım biri çok fazla göz teması kuruyor, resmen gözleri delip geçiyor hissediyorum yani o yüzden gözlerimi falan kaçırdığımı fark ettim

Bence çok güzel bir şey yaşıyorsunuz. Size de çok iyi gelecek. Şöyle bi söz okumuştum çok hoşuma gitti, diyor ki "bazen birinin sizi iyileştirmesine değil siz kendinizi iyileştirirken birinin sizi sevmesine ihtiyaç duyarsınız."

Ben de boşandıktan 6 ay sonra sevgilimle tanıştım, ilk zamanlar aşırı tetikleniyordum, ağlama krizlerine girdiğim oluyordu. Kaçmak istiyordum ama ondan da çok hoşlanıyordum. Terapistim de şans vermemi önerdi. Adam bana her zaman çok şefkatle anlayışla yaklaştı. Yakınlaşınca ağlama krizine girdim "rahatsız olacağın hiçbir şey yapmayız" dedi, saçlarımı okşadı. Zaman içinde güvenli bi bağ oluştu aramızda. Bence ona karşı açık olun. Hazır olmadığınız temaslarda bulunmayın. Zamanla zaten çok şey değişecek. Ben şu an koala gibiyim mesela =)

Akışına bırak derim. Ondan etkilenmişsin ama içten içe kendini suçlayıp emin olamıyorsun. Aynı duyguyu yaşamıştım. O yüzden bir süre kimseye anlatmadım sadece kendi duygularımdan emin olmaya çalıştım. Acaba eskiyi unuttum mu bu insana sığınıyor muyum nedir ne değildir sorgulayıp duruyordum. Spnra aman dedim niye sorguluyorum ki adamı yanımda zorla tutmuyorum. Tanıdıkça da sevdiğimi istediğimi anladım ve evlendik. Bu kadar:) ha evleneceksin diye birşey yok tabi. Beğenilmekte güzel gez vakit geçir kendini iyi hisset. Hiçbir kadın geçmişe takılıp mutsuz olmamalı ♥️
Evet ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Bu kadar anlayışlı olması mı hoşuma gidiyor anlamadım. Bir de gerçekten hayatıma birini bir daha almam sandığım zamanlarda tanıştık. Benim için başkasına ilgi duymak mümkün ı olmayan bir şeydi nişanlıma o kadar tutkuyla bağlıydım. Büyük konuşmamak gerekiyormuş. Kendime itiraf edemesem de içten içe hoşlanıyorum sanırım. Onunla biraz konuştuk her zaman birbirimize karşı çok şeffafız zaten size anlattığım olaydan sonra tekrar görüştük ve çok temkinli yaklaştı buna eminim. Ama bu konuyu ona hiç açmadım. Sohbet esnasında benim tam olarak toparlanmam için 3 5 aya ihtiyacım olduğunu söyledi. Genel olarak beni tanıma odaklı soruları devamlı soruyor bir ilişkiden ne beklersin, veya eski ilişkimde sinirlenince nasıl tepkiler veriyordum, eski nişanlım nasıl davranıyordu vs. nasıl özellikler dikkatini çekiyor vs gibi. Çok bariz hoşlanıyor o enerjiyi ondan alıyorum ama benim tepkimden çekindiği için nabzımı ölçüp biraz kendini geri çekiyor sanırım.

Evet ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Bu kadar anlayışlı olması mı hoşuma gidiyor anlamadım. Bir de gerçekten hayatıma birini bir daha almam sandığım zamanlarda tanıştık. Benim için başkasına ilgi duymak mümkün ı olmayan bir şeydi nişanlıma o kadar tutkuyla bağlıydım. Büyük konuşmamak gerekiyormuş. Kendime itiraf edemesem de içten içe hoşlanıyorum sanırım. Onunla biraz konuştuk her zaman birbirimize karşı çok şeffafız zaten size anlattığım olaydan sonra tekrar görüştük ve çok temkinli yaklaştı buna eminim. Ama bu konuyu ona hiç açmadım. Sohbet esnasında benim tam olarak toparlanmam için 3 5 aya ihtiyacım olduğunu söyledi. Genel olarak beni tanıma odaklı soruları devamlı soruyor bir ilişkiden ne beklersin, veya eski ilişkimde sinirlenince nasıl tepkiler veriyordum, eski nişanlım nasıl davranıyordu vs. nasıl özellikler dikkatini çekiyor vs gibi. Çok bariz hoşlanıyor o enerjiyi ondan alıyorum ama benim tepkimden çekindiği için nabzımı ölçüp biraz kendini geri çekiyor sanırım.
Akışına bırak dediğim gibi doğru insansa zaman gösterecektir. Kalıplara uydurmaya, sorgulamaya çokta gerek yok. Nasip denen şey ısmarlama olmuyor sonuçta belki ileride keske deneseydim diyeceksin o yüzden içinden nasıl geliyorsa öyle davran eskiyi tamamen kapat. Tabii hala umudun yoksa

Aramızda bir elektrik olmadı dersem yalan söylerim. Sadece çok erken olduğunu düşünüyorum. İlk temastan sonra şakayla karışık bir şeyler anlatırken omzuma falan dokunmaya başladı, bir ara yolda yürürken rüzgardan saçım önüme düşmüştü eliyle düzeltti falan. Hoşuma gitmedi değil ama sanırım başka bir erkekle fiziksel bir şeyler yaşamaya hazır değilim nasıl aşarım bilmiyorum, belki de böyle böyle geçecek
Erken olduğunu düşünüyorsan yeterince etkilenmemişsindir bence.ben erkek arkadaşlarımı ilk gördüğümde ben bununla seks yapmak istiyorum demiştim.ilk günden seks yaptığım çok erkek arkadaşım olmuştur.hiç de kendimi kötü hissetmedim.yeterince güçlü hissediyorsan tereddüt edilmiyor bence.şimdi düzenli olarak görüştüğüm erkek arkadaşımla da birbirimizi görür görmez seks yapacağımızı anlamıştık.bırak erken diye düşünmeyi bir sırtımı sıvazlamıştı ben şelaleye döndüm.

Merhaba yaklaşık 4 5 ay önce uzun süre birlikte olduğum nişanlımdan narsist olduğu için düğünden önce ayrıldım. (öylesine söylemiyorum gerçekten patolojik bir vaka) Bu süreçte biraz zorlandım toparlamam zaman aldı. Yeni ayrıldığımız sıralarda biriyle tanıştım. Henüz 2 kez buluştuk Tamamen arkadaşça uzun süre onunla dertleştim, eski ilişkime de baya hakim. Bir süredir flörtleştiğimizi hissediyorum. Bariz bir şekilde bana olan ilgisini gösteriyor.
Ben eski ilişkime dair tamamen hislerimi bitirdim ama süreç beni çok yıprattığı için travmalarım var. Yeni tanıştığım kişiyle de bunları paylaşıyorum hatta bugün oturup kahve içerken tekrar konusu geçti, nasılsın daha iyisin sanki ilk tanıştığımız gibi değilsin vs dedi. Oldukça ilgili, keyifli zamanda geçiyoruz ama yine de çekiniyorum.
Bugün sohbet ederken bir anda sokak sanatçıları çok yüksek sesle müzik yapmaya başladı o sırada bir şey söylemek istedi ve kulağıma doğru değildi bir şeyler söyledi ama resmen yanak yanağa geldik Sonrasında elektik akımına kapılmış gibi oldum baya kötü hissettim ve kalkıp gitmek istedim kendimi orada zorla tuttum desem yeridir. Bir süre bu şekilde sohbet ettik Bu bizim ilk temasımızdı. 5 dakika boyunca donuk bir suratla yanında durdum. Bence o da fark etti sonra ortamı neşelendirmeye çalıştı.
Yolda yürürken de insanlar üstümüze doğru gelince de omzumdan tutup kenarı çekti. Bu tarz bir kaç fiziksel temasımız oldu ilk seferden sonra ben de biraz heyecanlandım ama kötü de hissettim. Vedalaşırken de normalde görüşmek üzere deyip ayrılıyorduk ama bu kez mesafesini koruyarak da olsa sarıldı. Sizce mesafemi arttırmalı mıyım? Çok iyi anlaşıyoruz ama fiziksel temas söz konusu olunca bir bocaladım. Ne onu kullanmak istiyorum ne de onun beni kullanmasını istemiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bir akıl verin :KK43:
Güncelleme dünkü buluşmadan sonra gece tavanı izleyip durdum, doğru düzgün uyuyamadım hiç keyfim yok. Mesajlaşırken flörtle kayan konuşmalar hoşuma gidiyordu sanırım bu ona cesaret verdi. Ama sanırım korkuyorum korktuğum için planladığımız bir sonraki buluşmaya gitmek istemiyorum.
Bu tamamen benimle ilgili onun hiç olumsuz bir yanı olmadı ne yapmalıyım bu durumun üstüne mi gitmeliyim gerçekten çok tatsızım.
Ben her ne kadar atlattım, iyiyim desem de bedenim, ruhum eski ilişkimin izlerini taşıyor sanırım. Bana dokunduğu an aklıma o geldi
Narsist oldugunu nerden anladınız merak ediyorum ne özellikleri bu kanıya getirdi

X