The Golden Girls

Oy oy oy... Değişik triplere girmiş yani, iyi yapmışsın canım ya, her şeyi geçtim numaranı nasıl vermiş sevgilisine

Kızz konu nedir amma uzunca yazmışsınn abbbooouuwww
kız valla daha uzunda elimden geldiğince özet geçtim , daha da bir çok vukaatı var . Arkadaş kazığı konu , 1aydır tanıdığı insanın gözüne gircem diye beni sattı . Karşıma geçmiş dalga geçermiş gibi yok biz küsemeyiz senle , küslük olur mu diyor , ben saklamak istemedim diyor , dedim sen dürüstlük abidesisin ya tüm yediğin pokları anlat o zaman dedim ve bütün attığı kazıkları sıraladım . Ben yıllardır sana bir kez bile yanlış yaptıysam söyle dedim susup kaldı bişi diyemedi , çünkü kazık atmayı ben kendime yakıştıramam. Senin gibi biri hayatımda olucağına olmasın eksiklik yaşamam dedim.

Oy oy oy... Değişik triplere girmiş yani, iyi yapmışsın canım ya, her şeyi geçtim numaranı nasıl vermiş sevgilisine
Bu 2. kez aynı şey yahu. Yani o kimki bana hesap soruyor al defoldu gitti , hem ben zorla tutmadım ki seni , yemeğe gidelim diyen sensin , rahat rahat muhabbete giren sensin , fotoğraf çekilelim diye tutturan sensin bir de rahatsız olmuş hanfendi çüşş çüşş yanii Ben rahatsız olduğum yerde 2dk dan fazla durmam ve o da rahatına düşkündür ben burdan kalkarsam arkadaşım kırılır üzülür falan diye ince düşüncelere girmez , girse zaten numaramı vermez

O sevgilisini kıskandırmak için anlatmıştır, adama ben istedim demeyeceğine göre de ortamda zorla bulunmuş gibi davranmış :))
Çok ergen hareketleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…