The Golden Girls

kesinlikle kız tarafı sadece düğün yapmıyor..
baksana bu takım günlük mü ?

takım eğer günlükse bence çok güzel..
ama tabi misafirlikse değil:KK70:

Günlük takım kuzum pembeli
Misafirlikte bu
berf-nc8502-nice-85-parca_2-z.jpg

eviniz bellimi kuzu?
yani ev baktınız mı
Daha tarih yok ki kuzum ev bakalım , gelsin benimki bi tarihi ayarlayalım sonra evi düşüncez. Ben diyorum ki kredi çekelim 1000tl kira verceğimize kendi evimizi ödeyelim bakalım napıcaz hiç bilmiyorum. Nişanlım manisada memur belki oraya da gidebiliriz durumlar net değil yani.

Canım gece 1 kere daha oldu şimdilik iyiyim hastahaneye gitmedim:-) Felaket uyumuşum, yorgunluktan mı oldu ki
oh canım çok şükür..
bu arada hediyeni kıskandımm..
Daha tarih yok ki kuzum ev bakalım , gelsin benimki bi tarihi ayarlayalım sonra evi düşüncez. Ben diyorum ki kredi çekelim 1000tl kira verceğimize kendi evimizi ödeyelim bakalım napıcaz hiç bilmiyorum. Nişanlım manisada memur belki oraya da gidebiliriz durumlar net değil yani.

Yeriniz belli olsa ev almak kesinlikle daha mantıklı..

Mesela bak bakim netten nazıl tuzluk gider kızçe ?
baktım kuzum nette güzel birşey bulamadım burda bitane dükkan var züccaciye gibi oraya gidersem bakiyim sana resmini gönderiyim beğendiğin birşey olursa alır gönderirim :21:

benimde kuşlu bir tuzluğum var çok şeker..Ama tabi eşim sinir oluyor düzgün tuzluk koy sofraya diye:KK70:

ay o hevesleri çok iyi bilirim..
zaten eve girince masraf dahada artıyor. Sürekli alıyorsun mutlaka bişeyler
eşin de ben gibiymiş :KK70:

kredi ne kadar çekceksiniz peki ev fiyatları nasıl bir de düğün nasıl olcak borcunuz falan olmucak mı o_Omerakımdan soruyorum kuzum nasıl olur diye bir yandan kendimde düşünüyorum da o_O

slm kizlar bir size bakip cikmak istedim fenayimki fenayim ole kotu grip oldumki anlatamam basimi tutamiyorum resmen

baktım kuzum nette güzel birşey bulamadım burda bitane dükkan var züccaciye gibi oraya gidersem bakiyim sana resmini gönderiyim beğendiğin birşey olursa alır gönderirim :21:

eşin de ben gibiymiş :KK70:

kredi ne kadar çekceksiniz peki ev fiyatları nasıl bir de düğün nasıl olcak borcunuz falan olmucak mı o_Omerakımdan soruyorum kuzum nasıl olur diye bir yandan kendimde düşünüyorum da o_O
:KK45::KK45::KK45:Deli kız yaw

slm kizlar bir size bakip cikmak istedim fenayimki fenayim ole kotu grip oldumki anlatamam basimi tutamiyorum resmen
ÇOOK gçmiş olsun
kiraz git yat madem bu kadar kötüysen kuzum , işin ne burada:KK62:
Kıskanma kuzucum, inşallah sende kazanırsın:KK19:
Çok güzel yalnız ha, çok beğendim:rolleyes: Milan ın hediyesini de çok beğendim, nispet yapmayaydı iyiydi:-)

Valla paraya kıymışlar. Bu arada şaka yapıyorum, sen daha güzellerine layıksın beybim:):KK37:

X