The Golden Girls

baktım kuzum nette güzel birşey bulamadım burda bitane dükkan var züccaciye gibi oraya gidersem bakiyim sana resmini gönderiyim beğendiğin birşey olursa alır gönderirim :21:

eşin de ben gibiymiş :KK70:

kredi ne kadar çekceksiniz peki ev fiyatları nasıl bir de düğün nasıl olcak borcunuz falan olmucak mı o_Omerakımdan soruyorum kuzum nasıl olur diye bir yandan kendimde düşünüyorum da o_O
Kuzum kredi ne kadar çekeriz bilmiyorum , ortada ev yok şuan için . Düğün borcuda çok çok bişi olmucak , nişanlım bi salon takımı vs, televizyon , halı , perde ,buzdolabı birde düğün masrafı yapıcaz onun içinde bir 20bin tl yeter , paramızla ve takılarla o işi hallederiz. Ama ben kirada oturmaya o kadar para vermeye karşıyım o yüzden evimizi alalım onu ödeyelim istiyorum hayırlısı kuzum ev fiyatları dur durak bilmiyor uçmuş resmen.

Kuzum kredi ne kadar çekeriz bilmiyorum , ortada ev yok şuan için . Düğün borcuda çok çok bişi olmucak , nişanlım bi salon takımı vs, televizyon , halı , perde ,buzdolabı birde düğün masrafı yapıcaz onun içinde bir 20bin tl yeter , paramızla ve takılarla o işi hallederiz. Ama ben kirada oturmaya o kadar para vermeye karşıyım o yüzden evimizi alalım onu ödeyelim istiyorum hayırlısı kuzum ev fiyatları dur durak bilmiyor uçmuş resmen.
anladım canım bankalar çok yüksek mebla kredi vermiyor ya ondan dedim :KK14:hadi inşallah olursa süper olur kendi evin gibisi olmaz zaten :21:

O siteden arkadaş tv ünitesi aldı 4 ay geçti yollamıyorlardı kız dava açacaktı en son zar zor yolladılar, ordan birşey alırken dikkat edin
Hadi ya , aydın doğanın orası , hatta bugün iletişime geçti bizim işyeri onların avuktı oluyor. Daha önce hiç alışveriş etmedim :110:

İşte burda :))
nevresim 1.jpg
nevresim 2.jpg
nevresim 3.jpg

Çok zor değil kuzum ya , yeri kötü değil , ordaki şartları ağır değil, bir de kısa dönem 2ayı bitti zaten , ikimizde tatil yapıyoruz gibi düşünüom :KK45:
biz çok kavga ederdik eminim
benim kocam beni göremeyince hırçınlaşıyordu çünkü nişanlıyken
Birde benden evvel anasını ararsa kırardım kafasını:mad:

X