The Golden Girls

Eki Görüntüle 1411563 kızlar bu işaretlediğim şeylerden aldım ciddi anlamda çok kaliteli.
aynıları bernardoda 50 tl..
evet canım cidden kaliteli bende o ayaklıdan aldımm..:KK5:
1993159000227b004b8868a091d22085e9d4f05702.gif

Valla tantitoniden çok daha uygun fiyatı... seninde ihtiacın varsa koy çeyize:)

Günaydın matmazel naber:)
:KK43:4 Bin tl borç ettim kuzum nisana kadar alışveriş yasağı koydum kendime . Artık denk gelince alırım . Fırın,blender,çaycı ve tost makinesi alıcam daha pofff , para edecek şeyler üstümden gitsin istiyorum elektrikli aletlerimden bi bunlar kaldı geriside olur gider. Coco battaniyeye bayıldım kuzum ya pudra pembesi aldım pamuk şeker gibi :oops::KK76:

iyiyim canım ne olsun

yeni bir gün yeni koşturma sen nasılsın
sağol canım nasıl olayım bildiğin gibi :) Dün annemler bendeydi abim eşi falan baya güzel geçti gecemiz:)
:KK43:4 Bin tl borç ettim kuzum nisana kadar alışveriş yasağı koydum kendime . Artık denk gelince alırım . Fırın,blender,çaycı ve tost makinesi alıcam daha pofff , para edecek şeyler üstümden gitsin istiyorum elektrikli aletlerimden bi bunlar kaldı geriside olur gider. Coco battaniyeye bayıldım kuzum ya pudra pembesi aldım pamuk şeker gibi :oops::KK76:

Coconun battaniyeleri çok güzel oluyor zaten pambuk gibi:)
bende 1 tane daha alacağım eğer işlrden fırsat bulursam:)
Ah o çeyiz masrafları hiç bitmek bilmiyor..:KK51:

Kuzular aklıma bişi takıldı ya
English home da bu tuzluğu gördüm altıda aynı tuzluk ama delikleri büyük diye vazgeçtim fazla tuz kaçar mı diye , kullanan var mı aranızda ?
10932394_317049331825169_898268060_n.jpg

Yemek takımımlada çok uyumlu ama kararsızım işte:KK64:
10355_buyuk_zoom.jpg

sağol canım nasıl olayım bildiğin gibi :) Dün annemler bendeydi abim eşi falan baya güzel geçti gecemiz:)

Coconun battaniyeleri çok güzel oluyor zaten pambuk gibi:)
bende 1 tane daha alacağım eğer işlrden fırsat bulursam:)
Ah o çeyiz masrafları hiç bitmek bilmiyor..:KK51:

İvet pamuk pamuk yumuş yumuş :KK36:
Ah sorma kuzum ya , aldıkça alası geliyor insanın iyi güzelde masrafı çok işte. Erkek tarafından daha çok yapıyor kız tarafı biliyorsun yani , elektrikli aletler , mutfak ürünleri, yatak odası , banya diye sıraya koydum herşeyi :KK23::KK17:

English home da bu tuzluğu gördüm altıda aynı tuzluk ama delikleri büyük diye vazgeçtim fazla tuz kaçar mı diye , kullanan var mı aranızda ?

10355_buyuk_zoom.jpg
bence bu takımına daha şık bir tuzluk bulabilirsin kuzum çok basit gösterir bu takımını

10355_buyuk_zoom.jpg
ay çok güzelmiş valla fazla tuz kaçırsada alırdım ben:KK70:

İvet pamuk pamuk yumuş yumuş :KK36:
Ah sorma kuzum ya , aldıkça alası geliyor insanın iyi güzelde masrafı çok işte. Erkek tarafından daha çok yapıyor kız tarafı biliyorsun yani , elektrikli aletler , mutfak ürünleri, yatak odası , banya diye sıraya koydum herşeyi :KK23::KK17:
kesinlikle kız tarafı sadece düğün yapmıyor..
baksana bu takım günlük mü ?
bence bu takımına daha şık bir tuzluk bulabilirsin kuzum çok basit gösterir bu takımını

takım eğer günlükse bence çok güzel..
ama tabi misafirlikse değil:KK70:

Bilemedim kuzum , ama çok sevimli , günlük takımım diğeri gibi ağır olsun istemiyorum , ben ecük fosforluyum:KK48::KK48::KK48: renkli şeylere bayılıyorm
renklileri bende severim de kuşlu olması çok basit gösterir işte :KK14:

ben günlüğe de yakıştıramadım ya daha güzel şeyler bulunur bence rengi süper de kuşlu olması ne biliyim:cool:

Aynen kuzum , Evdeki tüm eşyaları alıyor neredeyse , kınayıda yapıyor , düğünede ortak , yatak odasıda alıyor. Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum , bari evi ben tamamlayımda onlara yatak odası ile düğün masrafı kalsın. Annemde dalga geçiyor elinden gelse herşeyi alcaksın nişanlından askerden direk nikah masasına oturacak diyor :KK70::KK70::KK70: küçük bi kutu alıyorum mesela anne bak nasıl diye dolanıyorum evde :KK70: annemde tuhaf tuhaf bakıp gülüo :KK70:

renklileri bende severim de kuşlu olması çok basit gösterir işte :KK14:

ben günlüğe de yakıştıramadım ya daha güzel şeyler bulunur bence rengi süper de kuşlu olması ne biliyim:cool:

benimde kuşlu bir tuzluğum var çok şeker..Ama tabi eşim sinir oluyor düzgün tuzluk koy sofraya diye:KK70:

Aynen kuzum , Evdeki tüm eşyaları alıyor neredeyse , kınayıda yapıyor , düğünede ortak , yatak odasıda alıyor. Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum , bari evi ben tamamlayımda onlara yatak odası ile düğün masrafı kalsın. Annemde dalga geçiyor elinden gelse herşeyi alcaksın nişanlından askerden direk nikah masasına oturacak diyor :KK70::KK70::KK70: küçük bi kutu alıyorum mesela anne bak nasıl diye dolanıyorum evde :KK70: annemde tuhaf tuhaf bakıp gülüo :KK70:

ay o hevesleri çok iyi bilirim..
zaten eve girince masraf dahada artıyor. Sürekli alıyorsun mutlaka bişeyler

X