TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

Ben de yeni yaptırdım 1 saat içinde ki değişim bile muhteşem. 1hafta 10 gün içinde tam oturmuş olacak. Ufuk Hastanesi Dr. BAŞAR KAYA ya teşekkür ederim.

Son düzenleme:
vay canına tam benlik...hem morluk hem çöküntü...ama çok pahalı ve bitiş süresi var yani kalıcı değil....

Bu ilaç gerçek bir mucize henüz 1 saat olmasına rağmen aynalarla barıştım en az 7 yaş gençleştim. Mutluluğum geri geldi. Bu 1 saatte gerçekleşen değişim. Haftaya yeni fotoğraflar da ekleyeceğim. Dr. BAŞAR KAYA hakkında yada fiyat konularında herşeyi sorabilirsiniz.

vay canına tam benlik...hem morluk hem çöküntü...ama çok pahalı ve bitiş süresi var yani kalıcı değil....
Çöküntü morarma torba hepsini yoketti. 1.5 yıl kalıyor ve süre paraya değiyor bence. Ayrıca 1.000tl den daha azbir ödeme yaptım.

Göz altı morluklarindan muzdarip biri olarak konuşuyorum bunun için Nişantaşı'nda bikaç doktorla konuştum.en son nezih Karacaya gittm.1 ila 1 buçuk sene kalıcılığı var ve yaptığı uygulamaları gördüm çok başarılı sonuçlar var randevu aldım ona yaptiricm

pirilik : vayy canına diiyorum. senin adına çok sevindim müthiş olmuş :) :) :) güle güle kullan
sizin yaptırdığınız işlemin adı da mıışık dolgusu diye geçiyor ?

[QUOTTeosyal Redensity ii Işık dolgusu yaptırdım. Fotoğraflar ilk 1 saat içşnde çekildi. Şimdi daha oturdu. 10 gün içinde oturacağını söylemişti doktor. Yeni fotoğrafı da 10 gün geçince yükleyecem.
lbkbr, post: 36533817, member: 155183"]pirilik : vayy canına diiyorum. senin adına çok sevindim müthiş olmuş :) :) :) güle güle kullan
sizin yaptırdığınız işlemin adı da mıışık dolgusu diye geçiyor ?[/QUOTE]
Evet Teos

İnşallah 1 sene kalıcı olur, yaptıran bir başka arkadaşınki 10 gün içinde erimiş.

Kısa sürede eriyeceğini sanmıyorum. 6 gün oldu şimdi daha bi doğal ve yerini buldu diye düşünüyorum. 10 gün olunca yeni fotoları yüklerim. Görüşlerinizi yazarsınız.

Bende yarin goz alti isik dolgusu yaptiricam da buralardan okuduklarim kadariyla bosa gidicek herseyen onemliside hayal kirikligi

Ben yaptıralı 15 günü geçti. Harika görünüyor hala. Eriyor diyen arkadaşlar, kendileri mi denemiş yoksa kulaktan duyma söylemler mi bunlar? Bi açıklama getirirlerse gereksiz panik yaşamayız bizde.

Ben yaptıralı 15 günü geçti. Harika görünüyor hala. Eriyor diyen arkadaşlar, kendileri mi denemiş yoksa kulaktan duyma söylemler mi bunlar? Bi açıklama getirirlerse gereksiz panik yaşamayız bizde.
Cok haklisiniz . Bende bugun yaptirdim iki gozume 1 er kutu enjekte edildi ve cok guzel oldu sukur. Ama bende korkuyorum 10-15gune eriyip gidicek diye .cunku bu tarz yazilar okuyoruz. Dr bana uygun ellerde dozunda yapilmazsa tabi olmaz dedi.ama uygun dozda ve dogru sekilde yapilirsa 1 seneden once erimez d3di

Fotoğrafları bekliyoruz o halde :)

taş çatlasın 1 ay içinde eriyor,değmez..
merhaba. ben de 5 gün önce tüm yüzüme ışık dolgusu yaptırdım. ilk 3 gün daha iyiydi sanki. doktor 1 ay sonra 2.seans yapacak. ondan 1 ay sonrada üçüncüyü. bu uygulamayı yaptıranlardan görüş almak istiyorum.

cevaplarınızı bekliyorummm

arkadaşlar bende göz altı ışık dolgusu düşünüyorum ama yaptıranlardan taze bilgiler gelirse sevinirim.
yaptırdık diyen arkadaşlar memnun musunuz? Kalıcılığı nasıl? Lütfen paylaşımda bulunalım. Siteye bir yazan bir daha unutuyor paylaşım yapmıyor .

Ben her gun bakiyorumda kimse bisey yazmiyoda sormuyoda bu yuzden yazmiyorum
Ben yaptirali 23-24 gun oldu hala cok iyi masallah diyim ama sonra ne olur bilmem
Daha oncede yazmistim morluk icin tavsiye etmem cokukluge gayet iyi ama dogru dr da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…