TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

Sakın yaptırmayin yada iyice araştırın ben doktor başak kandi ye yaptırdım gözümün biri şiş her gittiğimde ödem diyor ve hersey bütün ilgi alaka para alana kadar

Selamlar ben yaptırmayı düşünenlerdenim. Ama sizin yazdıklarınızdan kafam karıştı. Bir iyi bir kötü yazmışsınız. Biraz yardımcı olurmusunuz lütfen

göz altı morluğunun bir çok sebebi var hepsine aynı çözümü ön göremezsiniz. ırsi göz altı morluğu olan da var burnunda et olup gece uyurken düzgün nefes alamayıp göz altında morluğu olanda. işi bilgisayar başında olup sürekli ekrana bakıp göz yoran buna bağlı morluğu olanda var fiziki yorgunluğa bağlı olanda, tansiyon problemi olup morluğu olanda var vitaminsiz kaldığından dolayı moraran da. ışık dolgusunun amacı oradaki kolojenleri besleyip canlandırıcı etki yapması ama siz sorunu baştan çözmezseniz dolgu ne yapsın. aslında problem herkese iyi geleceğini söylenip esas nedeni nin araştırılmadan çözümlenmeden bu işlemin yapılıyor olması. bence problem başka

O kadar hassas bir cildim var ki ben bile şaşırıyorum haline. Ama şişti, morardı gibi söylemler, uygulamayı yapan Dr ile alakalı sanırım. Çünkü bende en ufak bir morluk ve şişlik oluşmadı. İlk etapta dolguyu koydu, hepsini yapmayalım, haftaya gözün durumuna bakıp geri kalanı koyayım, daha doğru olur dedi ve cidden hiç sorun yaşamadım. 3 ay oldu, çok memnunum. Gözümün altının çökmüş olması beni rahatsız ediyordu çünkü.

O kadar hassas bir cildim var ki ben bile şaşırıyorum haline. Ama şişti, morardı gibi söylemler, uygulamayı yapan Dr ile alakalı sanırım. Çünkü bende en ufak bir morluk ve şişlik oluşmadı. İlk etapta dolguyu koydu, hepsini yapmayalım, haftaya gözün durumuna bakıp geri kalanı koyayım, daha doğru olur dedi ve cidden hiç sorun yaşamadım. 3 ay oldu, çok memnunum. Gözümün altının çökmüş olması beni rahatsız ediyordu çünkü.
Canım morluga iyi geldimi peki doktorun ve fiyatını yazarmisn sana zahmet

Merhaba arkadaşlar 5 gun once ışık dolgusu yaptirdim ilk gun sol gözüm biraz acimisti yapilirken , ama snra geçmişti
Su an sonucu size atiyorum , sol gözüm kapanmak uzere sabah acile gideceğim. Doktora yaptirmistir .benden tavsiye herseye ihtiyac olmadikca yonelmeyin

Eklentiler

• 20190602_055427.jpg
    20190602_055427.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 340
X