TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

Merhaba Hanımlar,

Bildiğiniz gibi Teosyal Redensity II satışını yapan ve uygulama derslerini doktorlara veren tek yetkili yer Seltek İlaç Pzarlama Dış Ticaret. Ltd. Bu nedenle nereye güvenilir, kimler onlardan bizzat eğitim aldı sorup, öğrenmek istedim ve aşağıda okuyacağınız metni, Seltek Satış/Operasyon/Destek Uzmanı Ebru Gökçen Hn.'a gönderdim. Kendisi kısa sürede yanıtladı.

-------------------------------------------------

Merhaba

Uzun zamandır göz altımda meydana gelen çöküklük ve morluğa çare aramakta idim ki; Redensity II uygulamasından haberdar oldum. Fakat uygulama yapılacak yer ya da doktor konusunda kimseye güvenemiyorum. Bu uygulamayı yapacak kişi ya da yerleri sizin aracılığınız ile öğrenmek isterim. Malum uygulama yapan kişilerin sizden eğitim almaları gerekiyor fakat kimlerin eğitim alıp, kimlerin almadığını bizler bilemeyiz. Forumlara bakarsanız, yanlış yapılan uygulamalar sonucu memnuniyetsizlik ve nihayetinde de ürün ile ilgili "hiçbir işe yaramıyor sakın yaptırmayın" deniyor. Bu nedenle lütfen her iki tarafın, yani sizin ve biz kullanıcıların zarar görmesini engellemek adına bu uygulamayı en iyi nerede yaptırabileceğimizin bilgisini bizimle paylaşın.

Teşekkürler

--------------------------------------------

Merhaba,

Hekim bilgileri aşağıdadır.

DR YASEMİN HIZARCI 05315167656
MUSTAFA KARATAŞ 0212 241 03 64
METE AKSU 0212 283 26 65
ARDA KATIRCIĞLU 0212 296 74 42
BURÇAK ERDİNÇ 0212 351 58 20

Bilgilerinize

Ebru Gökçen

Bu arada bunlar İstanbul Avrupa yakasındaki eğitim almış, bu işi yapmaya tecrübeli doktorlar. Farklı bölgeler, iller için bizzat yazışmanızı öneririm. Ben henüz herhangi bir doktorla görüşmedim. Zira şu sıralar farklı işler için mesai harcamam gerek ama ilgilenen ve de nereye danışacağını bilemeyenlere çözüm olur diye yine de buradan paylaşmak istedim.

Umarım işinize yarar

hic korktugum gibi olmadi 10 dakika surmemistir sadece sabah kahvalti etmemistim igne ilk girdiginde hafif bir acidi sonra uyusuyor hissetmiyosunuz biraz tansiyonum dustu yapilirken ama ne kizardi ne morardi kisiden kisiye degisiyor heralde ,25 inde birdaha kontrole gidicem benim gozaltlarimda hafif cokme vardi yorgun bir ifadem vardi oyuzden yaptirdim

hic korktugum gibi olmadi 10 dakika surmemistir sadece sabah kahvalti etmemistim igne ilk girdiginde hafif bir acidi sonra uyusuyor hissetmiyosunuz biraz tansiyonum dustu yapilirken ama ne kizardi ne morardi kisiden kisiye degisiyor heralde ,25 inde birdaha kontrole gidicem benim gozaltlarimda hafif cokme vardi yorgun bir ifadem vardi oyuzden yaptirdim

merhaba nurdan:KK66:doktorunuz kimdi ve sonuçtan memnun musunuz?benim yüz tipim zayıf ve hep yorgun bir ifade var:KK14:düşünüyorum :KK66:yani o yorgun ifade geçti mi?

Ben kredi kartiyla odedim 990 liraydi dermatalog bulent tastan yapti ya kizlar suan aynaya baktigimda eskisikne gore cok daha iyi duruyor ama sanki ilk birkac gun daha guzeldi daha dolu duruyordu gitgide yayiliyor galiba Odemde illaki olmustur insallah boyle kalir bide gercekten degisik bir islem dr igneyi sokmadan once tam gozumun altina dokundu kemigi ariyor igneyle biraz fazla girse gozume gircekmis gibi korkutucu biraz ama igne girdikten sonra oyle olmadigini anliyosunuz
Ben tavsiye ediyorum suan ama daha yeni yaptirdim bir hafta sonra nolur bilmiyorum yazarim gelismeleri

yaklaşık 1 ay oldu.. 1600 liraya mal oldu.. ama değdi diebilirim. fazla cukurluk vardı gözalrtlarmda. şimdi eski hallerni hatrlayamıyorum. morluklara pek fyda etmiyor. ama iyi dolduruyor. 2 seansta yapıldı. ilk seferde azar azar yaptık ikincide rötüşladı..

dolgularda dikkt etmek gereken şey kayabiliyolar.. yer degiştirebiliyolar :)) bu yüzdn 2 gnde bir bildgnz cilt kremyle masaj yapıp yerlerine oturtmak gerekiyor. ayrıca bunu yaptıgınz zaman topkalanmayı da engelliyosunz..

şuanda hiçbi sıkntım yok ve çok memnunum .. dolguyu yaptrdgım yer yrd.dç. dr lütfü eroğlu.. gayet memnunum :) tavsiye ederim bayanlar :)

Merhaba, fiyata çok şaşırdım, sadece gözaltı dolgusu mu 1600 tl? çünkü medicana'daki estetik ve plastik cerrah Halit Urgan 350 tl'ye yapmıştı arkadaşıma?? gayet güzel oldu ama markası Teosyal Redensity II değildi. aradaki farkı çok merak ettim doğrusu...

bende yaptım bu dolguyu goz altlarıma nisan ayında bende cukur ve morlu var baya buyuzden 2 kere yaptım bir yeterince olmadı. zamanla iyice yerşelti ve fark oldu iyi anlamda ama tamamen morluk ve kırıiık geçmedi tabi ama daha iyi olduğu kesin...

bende yaptım bu dolguyu goz altlarıma nisan ayında bende cukur ve morlu var baya buyuzden 2 kere yaptım bir yeterince olmadı. zamanla iyice yerşelti ve fark oldu iyi anlamda ama tamamen morluk ve kırıiık geçmedi tabi ama daha iyi olduğu kesin...

Biz de geçen hafta bir doktor arkadaşım ile beraber tavsiye üzerine ve formlardaki yorumları okuyarak gözaltı dolgusu yaptırmak için Dr Mehmet Akgün'e gittik. Bana yapmadı. Gerek yok dedi. gözaltı kremi önerdi. Sonuç alamazsan mezoterapi yaparız daha sonra dedi. Doktor arkadaşıma da kanül kullanarak teosiyal redensity yaptı. 54 yaşındaki kadın işlemden 5 dakika sonra adeta 15 yaş gençleşti. Şişebilir, ödem olabilir 1-2 gün dedi ama ödem de olmadı. Morarma da olmadı. Uzak noktadan uygulama yapacam , morarma ihtimali az da var. Hazırlıklı olun demişti ama hiçbirşey olmadı. Çok güzel oldu. Kıskandım doğrusu. Rakam da çok uygun idi. Buradan yazmak doğru mu bilemiyorum ama 900 falan değildi hiç. Neyse merak eden arar öğrenir.

Biz de geçen hafta bir doktor arkadaşım ile beraber tavsiye üzerine ve formlardaki yorumları okuyarak gözaltı dolgusu yaptırmak için Dr Mehmet Akgün'e gittik. Bana yapmadı. Gerek yok dedi. gözaltı kremi önerdi. Sonuç alamazsan mezoterapi yaparız daha sonra dedi. Doktor arkadaşıma da kanül kullanarak teosiyal redensity yaptı. 54 yaşındaki kadın işlemden 5 dakika sonra adeta 15 yaş gençleşti. Şişebilir, ödem olabilir 1-2 gün dedi ama ödem de olmadı. Morarma da olmadı. Uzak noktadan uygulama yapacam , morarma ihtimali az da var. Hazırlıklı olun demişti ama hiçbirşey olmadı. Çok güzel oldu. Kıskandım doğrusu. Rakam da çok uygun idi. Buradan yazmak doğru mu bilemiyorum ama 900 falan değildi hiç. Neyse merak eden arar öğrenir.

soyle fıyatını merak ettım bı sakıncası yok fıyat vermenın kafamızda bı rakam olussun

X