TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

Ben her gun bakiyorumda kimse bisey yazmiyoda sormuyoda bu yuzden yazmiyorum
Ben yaptirali 23-24 gun oldu hala cok iyi masallah diyim ama sonra ne olur bilmem
Daha oncede yazmistim morluk icin tavsiye etmem cokukluge gayet iyi ama dogru dr da
Doktorun kimdi özelden yaZarmısın birde ne kadar ödedin

Ben yaptirali 23-24 gun oldu hala cok iyi masallah diyim ama sonra ne olur bilmem
Daha oncede yazmistim morluk icin tavsiye etmem cokukluge gayet iyi ama dogru dr da

Benim çöküklük var. ancak son gittiğim estetik cerrah ben göz altı ışık yada başka dolgu göz altına yapmam dedi. göz altı torba ameliyatı ve yağ enjeksiyonu önerdi. botox yaptırdım hatta. bu benim 6. botoxum sanırım. hep başka iyi doktorlara yaptırdım. ama bu en başarılısıydı. şimdiye kadar botox 6 kerenin 2 sinde iyi oldu. diğer 4 tanesinde göz altım şiş kaldı ve botox 2 ayda eridi. eriyince şişlik geçti diye botoxun çabuk erimesine bile sevindimdi düşünün yani.
bu doktorunki maşaallah doğal ve çok iyi oldu. ama ne kadar sürede erir bilmem. onu daha sonra yaşayıp yazarım. O nedenle doktora güvendim. Tehlikeli göz altına dolgu diyor. Şimdi napsam diye düşünüyorum açıkçası.

kaç seans yaptırdınız ilk seansta farkediyor mu bende hiç bi değişiklik olmadı sanki

Botox diyince sedasayanin gozu aklima geliyo mahvolmustu ya o yuzden korkarim dusunmem
Dolgudanda hemen hemen herkes sikayetciydi
O yuzden bunu denedim

kaç seans yaptırdınız ilk seansta farkediyor mu bende hiç bi değişiklik olmadı sanki
Tek seans her dr farklimi uyguluyor acaba

Goz alti torba ameliyati derken pek anlamadim canim senin torbanmi var yoksa cokuklugu torba ameliyati itimi geliyor

bende çöküklük var. ancak son gittiğim doktor torbalanmada var. onu almam lazım. sonrada yağ enjeksiyonu yapıcam dedi

Merhaba canım , ben dr mete aksu ya ışık dolgusu yaptırdım, biraz fazla enjekte etti ve gözümün tam altına sıktığını hissettim, yaptıktan sonra çok pişman oldum ama artık çok geçti, şu anda sağ gözüm 4 aydır şiş ve çok ağrıyo, bu kadar basit bi işlemde bile başarısız oldu, sonrasında da sürekli geçiştirip oyalıyor, yaptığı bazı burun ameliyatlarının da kötü olduğuna sonradan şahit oldum.. Mete Aksu fiyatı düşük tutuyor tüccar zihniyetiyle iş yapıyor ama sonuçta bu sizin yüzünüz, sakın kendinizi Mete Aksu ya emanet etmeyin benden size tavsiye..

Botox diyince sedasayanin gozu aklima geliyo mahvolmustu ya o yuzden korkarim dusunmem
Dolgudanda hemen hemen herkes sikayetciydi
O yuzden bunu denedim

Tek seans her dr farklimi uyguluyor acaba
kime yaptırdınız peki bana 3 seans dedi ilkini yaptı ilk bi kaç gün fena olmadı sonrasında hiçbi sonuç yok benim hiç inancım yok artık böyle şeylere.

göz altı ışık dolgusu yaklaşık 10 15 dk kadar suren hızlıca yapılabılen herhangi bir ağrı olmayan bir işlem. Tavsiye ederim. Enjektörlü bir işlem kişiden kişiye ne kadar uygulanması gerektiği değişiyor. Göz altı morluklarına ıyı gelıyor ciltte bir işiltı oldugunu farkedıyorsunuz. Surattakı o yorgun ıfade morluklar ve göz altındaki o çökme gidince tamamen ortadan kayboluyor. Ama dolgunun markasıda cok önemlı. Eğer İstanbul'daysanız önerebileceğim bir doktor var.

Bende az once Fatih Dagdelene yaptirdim. Aci pek olmuyor. Ama mali bi aci oldu :) bana tek tup yetmedi iki tup yapildi gozaltlarim cok cokuktu cunku. Suan bile ( 1 saat oldu ) fark bayagi var. Ama ne kadar dayanir bilmem. Gorecegiz,

15 gunnonce yaptirdim 1 ve 2 almistim 1in 3/4unu yapti dr ama bende giz altinda ciddi torblanma oldu dr dogal dedi ama solda hala coknaz kaldi ama 3 5 gun ciddi torba varsi guzellesecegime naptim ben diyevicimde panik olustu isik dolgu nasibeal dolgu prp ve altin igne aldim dolgu icin gecen gittigimde dr biz sana igne ile yuz germe yapalim alna botoks yapalim dedi aldiklarimi iptal ettik ve buna donduk carsamba gunu iple yuz germeye gidicem bakalim ama o ilk cahil cesartim kalmadi biseyler yapmam lazim parayada acimiyotum ama dogru adrestemiyim bilmiyorum ama cesarete dip denemek istiyorum

Ben 2 ay önce Somon DNA Aşısı yaptırdım ve şuan çok menunum. Gözaltlarımdaki morluktan şikayetçiydim, doktorum sistemin etkili olacağını söyleyince denemeye karar verdim. Gerçekten doktorumun da söylediği gibi etkili bir sistem. Şuan gözaltlarım aydınlandı, yorgun ifadem kayboldu. ilginizi çekebiliriz araştırın derim

Durum su bende hiiiiiic ise yaramadi sanirim param bosa gitti botox yaptirsam daha iyiydi baskasinda ise yaradimi bilemem ama ben hic bi fark gormuyorum hala mosnor gozlerim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…