TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

bende yaptım bu dolguyu goz altlarıma nisan ayında bende cukur ve morlu var baya buyuzden 2 kere yaptım bir yeterince olmadı. zamanla iyice yerşelti ve fark oldu iyi anlamda ama tamamen morluk ve kırıiık geçmedi tabi ama daha iyi olduğu kesin...

canım morluk ıcın ıyı geldımı morlukların genetıkmıydı yaı gercekten etkılı bır yöntemmı önerırımısın

Dolgunluk beklemeyin kızlar.......kırışıklıkları açıyor......morluğum olmadığı için yorum yapamayacağım

Dolgunluk beklemeyin kızlar.......kırışıklıkları açıyor......morluğum olmadığı için yorum yapamayacağım

Evet arkadaşlar sonunda aradaki farkı öğrendim. Gözaltı morluğu için farklı tip dolgu, çukurluk için farklı , ince çizgi ve genç görünüm için farklı birşey gerekiyormuş. Bu üçünün yanyana olduğu tek dolgu tipi bio expendar. ancak diğerlerinin kombinasyonu da bu işi yapıyor. yani sorun ne olursa olsun, doğru bir tespit ile ve deneyimli bir doktor ile iş çözülebiliyor.

Malesef gozaltimda hicbirsey kalmadi dolgu zamanla asagiya dogru indi gozaltlarim eskisi gibi bos ama yanaklar dolu dolu oldu :) insallah daha inmez agzima ceneme inmesin bide :) oyle iste neyse bir bardak su iciyim ben

Cıddımısın dr arayıp sordunmu bende alnıma dolgu yaptrdım kaş arama ama dolgum saga sola kayıyo ))) masajla oturtuyorum

Malesef gozaltimda hicbirsey kalmadi dolgu zamanla asagiya dogru indi gozaltlarim eskisi gibi bos ama yanaklar dolu dolu oldu :) insallah daha inmez agzima ceneme inmesin bide :) oyle iste neyse bir bardak su iciyim ben

acaba o gözaltına yapılan dolgu farklı bir dolgu muydu, bildiğim kadarıyla gözaltına yapılan dolgular özel. başka bir yere yapılamadığı gibi, başka yer için uygun olan dolgu da gözaltına yapılamıyor

arkadaşlar geçen sene gözaltı ışık dolgusu yaptırdım Nişantaşı Sculpture Polikliniğinde görev yapmakta olan DR.nezih karaca ya oldukça başarılı sonuç aldım.. Her doktora güven olmuyor maalesef. Nezih beyi dolgu yaptırmak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyat konusunda da oldukça yardım ediyor, ben çok memnun kaldım...tekrar yaptırmak için zamanımı bekliyorum .

arkadaşlar geçen sene gözaltı ışık dolgusu yaptırdım Nişantaşı Sculpture Polikliniğinde görev yapmakta olan DR.nezih karaca ya oldukça başarılı sonuç aldım.. Her doktora güven olmuyor maalesef. Nezih beyi dolgu yaptırmak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyat konusunda da oldukça yardım ediyor, ben çok memnun kaldım...tekrar yaptırmak için zamanımı bekliyorum .

Nekadara yaptirmistiniz

Kızlar ben göz altlarıma ışık dolgusu yaptırdım ve gerçekten çok farketti. Etkisi 1 yıl sürecekmiş, aynısının bir de tüm yüze uygulanan başka bir çeşidi varmış, onun adıda ışık dolgusu ama gözaltı değil ve 3 seans 2 haftada bir uygulanıyormuş. Biraz para ayırabilirsem düşüneceğim onu :) Benim hafif mor bir görünümüm vardı o gitti, herhangi bir morarma vs. De olmadı. 1 ay sonraya doktorum belki rötuş yaparız dedi gideceğim bakalım. 900 TL'ye yaptı. Bence gözaltında doktorun eli önemli. Düşünürseniz benim önereceğim kişi Nezih Karaca olur. Ürün olarak da bana teosyal redensity 2 uyguladı.

Adana'da tavsiye edebileceğiniz göz altı ışık dolgusu uygulaması yapan Doktor ismi arıyorum.Aynı zamanda yüzüme de dolgu uygulaması düşünüyorum.Yaptıranlardan tavsiyelerini bekliyorum..

Bende teosyal redensity II dolgusu yaptırmak istiyorum. Ankara'da yaptıran arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim.

Gözaltında tecrubeli degilim kızlar ablam teosyali nasıbial bölgede yaptrdı memnun kaldı

arkadaşlar buradaki yorumlara bakarak heveslenmeyin ben buradaki yorumlara bakarak çok tavsiye edilen bir doktora ışık dolgusu yaptırdım sonuç hüsran oldu... rezalet yani hiç tavsiye etmiyorum dolgu vs... gözaltınızda çökme varsa tek çaresi endoskopik orta yüz germe ameliyatı gibi gözüküyor...

Yaptıran ve gayet memnun olan bir tanıdığım var. Ama sanırım 1 - 1.5 yılda bir tamamlatmak gerekiyor

kime yaptırdığını sorabilirmiyim,özel mesajda atabilirsiniz atma hakkınız varsa. Ben hala belli bir mesaj sayısına ulaşamadığımdan atamıyorumda.Forumun başka bir yerinde sanki siz yaptırdınız ve memnun kalmadınız gibi okudum. Siz kime ve hangi dolguyu yaptırmıştınız.

kime yaptırdığını sorabilirmiyim,özel mesajda atabilirsiniz atma hakkınız varsa. Ben hala belli bir mesaj sayısına ulaşamadığımdan atamıyorumda.Forumun başka bir yerinde sanki siz yaptırdınız ve memnun kalmadınız gibi okudum. Siz kime ve hangi dolguyu yaptırmıştınız.

Pardon sanırım gözaltı dolgusunu yaptıran siz değildiniz yanlışlık yaptım.

Bu konu ile ilgili daha evvel yazdığım yazıyı aynen kopyalayıp yapıştırdım.
''Benim çalıştığım yerden tanıdığım rus bir bayan var. O yanak bölgesine dolguyu Dr Mehmet Akgün e yaptırdı. Yaşı 50 ye yakın ama 30 larda görünüyor. Geçen sene de gözaltına dolgu yaptırmış yine aynı doktora. Zaten bize de tavsiye ettiği için biz de iki arkadaş gitmiştik sonrasında. Şimdi biz de mutluyuz. Tömer olarak pek bir memnunuz. Buradaki çoğu insan sanırım aynı doktora gidiyor. Karar sizin ama tanışmanızda fayda var.''
Ben gözaltına değil, dudağıma yaptırdım ve son derece memnunum. Juvederm ve Aliaxin Lips önerdi doktorumuz. Kalıcılık ve rakam açısından biz Aliaxini tercih ettik. Dediğim gibi sorun yok. Gayet mutluyuz. Rakam da 300-900 aralığında , size uygun şunlar olabilir diyor doktor bey , seçimi siz yapıyorsunuz.

Bu konu ile ilgili daha evvel yazdığım yazıyı aynen kopyalayıp yapıştırdım.
''Benim çalıştığım yerden tanıdığım rus bir bayan var. O yanak bölgesine dolguyu Dr Mehmet Akgün e yaptırdı. Yaşı 50 ye yakın ama 30 larda görünüyor. Geçen sene de gözaltına dolgu yaptırmış yine aynı doktora. Zaten bize de tavsiye ettiği için biz de iki arkadaş gitmiştik sonrasında. Şimdi biz de mutluyuz. Tömer olarak pek bir memnunuz. Buradaki çoğu insan sanırım aynı doktora gidiyor. Karar sizin ama tanışmanızda fayda var.''
Ben gözaltına değil, dudağıma yaptırdım ve son derece memnunum. Juvederm ve Aliaxin Lips önerdi doktorumuz. Kalıcılık ve rakam açısından biz Aliaxini tercih ettik. Dediğim gibi sorun yok. Gayet mutluyuz. Rakam da 300-900 aralığında , size uygun şunlar olabilir diyor doktor bey , seçimi siz yapıyorsunuz.

Teşekkür ederim

Ben de göz altlarıma bu dolgudan yaptırmak istiyorum ama biraz pahalıymış. Bursa'dayım, Jimer'de yaptıracağım.
Morlukları geçirmiyor galiba, peki yeni yeni başlayan göz altı torbalarının görünümünü azaltır mı?

X