TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

laracım altın iğne nedir? nereden ve kaça aldın?

melikeciğim, dna uygulaması tüm yüze yaptırılır mı? fiyat sorucam tabi ki en önemlisi o ,ve doktorun kim?

teşekkürler kızlar..

Bu ilaç gerçek bir mucize henüz 1 saat olmasına rağmen aynalarla barıştım en az 7 yaş gençleştim. Mutluluğum geri geldi. Bu 1 saatte gerçekleşen değişim. Haftaya yeni fotoğraflar da ekleyeceğim. Dr. BAŞAR KAYA hakkındaEki Görüntüle 1215902 yada fiyat konularında herşeyi sorabilirsiniz.Eki Görüntüle 1215902
Eki Görüntüle 1215900 Ben de yeni yaptırdım 1 saat içinde ki değişim bile muhteşem. 1hafta 10 gün içinde tam oturmuş olacak. Ufuk Hastanesi Dr. BAŞAR KAYA ya teşekkür ederim. Eki Görüntüle 1215900
Piril aradan baya zaman gecmis goz altlarin ne durumda lutfen yardimci olursan coksevinirim

Hala etkisi devam ediyor. Zaten doktorum 1 ile 1.5 yıl etkisinin süreceğini söylemişti. Hayatımda asla vazgeçmeyeceğim bir tedavi oldu bu. Gözaltı operasyonunu 65 yaşıma erteledim :)

laracım altın iğne nedir? nereden ve kaça aldın?

melikeciğim, dna uygulaması tüm yüze yaptırılır mı? fiyat sorucam tabi ki en önemlisi o ,ve doktorun kim?

teşekkürler kızlar..

Evet tüm yüze yapılıyor. Cilt gençleştirmeye yönelik bir sistem. Cildin yaşlanmaya karşı güçlenmesi için yapılıyor. Bir nevi mezoterapi ama tabii daha güçlü. Tüm yüzüne yaptıran arkdaşlarım da var. Ben de yakın zamanda tüm yüz için yaptırmayı düşünüyorum :) Ben Dr. Mustafa Karataş'a yaptırdım ama arkadaşlarım Esteworld Eylem Acar'a yaptırdı. Bildiğim kadarıyla uygulamayı Aplus bütün klinikler yapıyor. Bu tarz uygulamalarda iyi bir kliniğine gitmek çok önemli biliyorsunuz.

Hala etkisi devam ediyor. Zaten doktorum 1 ile 1.5 yıl etkisinin süreceğini söylemişti. Hayatımda asla vazgeçmeyeceğim bir tedavi oldu bu. Gözaltı operasyonunu 65 yaşıma erteledim :)

son halini resimleseydinde bizde bi görseydik keşke..açıkçası başar beyin başarılı bi operasyon yaptığına pek inanasım gelmiyor..zira paragözün teki..hasta memnuniyeti ve beklentisinden çok işin maddi boyutuyla ilgilendiğini bariz bi şekilde hissettiriyor..

son halini resimleseydinde bizde bi görseydik keşke..açıkçası başar beyin başarılı bi operasyon yaptığına pek inanasım gelmiyor..zira paragözün teki..hasta memnuniyeti ve beklentisinden çok işin maddi boyutuyla ilgilendiğini bariz bi şekilde hissettiriyor..
Bende basar beye yaptirdim ama sonuctan hic de memnun kalmadim asla tavsiye etmem. Etkisi cok cok kisa surdu. biraz daha fazla para verin daha guvrnilir bi yere yaptirin...

Isin maddi boyutunun yaninda vicdani boyutu da cok onemli aldigi parayi hak etmek, helal ettirebilmek gibi...

Okuduklarımdan sonra kararsız kaldım fakat doğru ürün kullanan bir hekim bulursak iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum .. Uzun arayışlarım sonucunda doktor Ayşegül Sivriyle görüşmeye karar verdim .. İnş doğru adresteyimdir , aşama aşama süreci sizinle paylaşıcam .. Morluklarım olmasada çöküklük ve hafif kırışıklık mevcut inş sonuç alırım :KK68:

morluklarin gecmesi beklentin yoksa cokuklere iyi geliyor bunu rahatlikla soyleyebilirim. Benim gozlerim yumruk yemis gibidir mesela. Suanda yine mor ama en azindan gocme cok daha az.

morluklarin gecmesi beklentin yoksa cokuklere iyi geliyor bunu rahatlikla soyleyebilirim. Benim gozlerim yumruk yemis gibidir mesela. Suanda yine mor ama en azindan gocme cok daha az.
O kadar para bayılıyoruz inş sonuç alırız Melinta :) Hiç sonuç almayanlara nazaran yinede şanslısın diyelim .. İnş benimde çookkkk iyii olurrr :KK68:

Haklisin indan o kadar para verio sonuc goremeyince sinir harbi yani.. mesela ben tek tup diye gittim ve mali durumumu buna gore ayarladim malum ucuz biseyde degil bana iki tup patladi bide sonuc goremesem yikilirdim herhalde

Merhaba siz altın iğne mi yaptırdınız göz altına. Göz altı çöküklüğü için iyi geldi diyorsunuz , bende o konudan muzdariptim.
15 gün önce göz altına ışık dolgusu, elmacık kemikleri ve şakaklara dolgu ve tüm yüz botox yaptırdım. Işık dolgusundan hiç memnun kalmadım. Göz altım da düzelme olmadığı gibi ödem oluştu. O ödemler iyice torbaya sebep oldu. hiç önermem

Merhaba, bu uygulamayı yaptıran biri olarak size bilgi vermek istedim. Ben kendimi bildim bileli göz altlarım çukurdur çünkü anneminde öyle. Birazda yorgunluk stres uykusuz kalınca göz altları daaha da çöküyor. İlk başta tüm yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırmayı düşündüm hatta birkaç doktorla görüştüm hemen onayladı fiyat biçti falan ama yağ enjeksiyonu kolay bir işlem değil hemde anestezi altında olan birşey. Sonra yağ enjeksiyonu yaptıran arkadaşların yazılarını öncesini sonrasını okudum çok eksileri olan bir yöntem olduğundan kafamdan sildim. Göz altı çukurları için araştırma yaparken redensity 2 ile karşılaştım ve hemen yapan klinikleri doktorları araştırdım. Kasım 2014 te op. Dr ayşegül sivri ye randevu aldım ve yaptırdım. Müthiş birşeydi abartmıyorum beş dakikada etkisini görmeniz mümkün. Uygulanan ilaç enjektör şeklinde. Ve basit bir uygulama metodu var. Doktorum ayşegül hanım göz altımın çok çukur olmadığını ve çok az bir miktarla göz altlarıma dolgu yapacağını belirtti ve 3 seansa böldü işlemi. 2 seans yaptırdım 4 ay arayla. Hem uygulama diğer işlemlere göre çok fazla artısı olan bir işlem. Ağrı yok acı yok anestezi yok işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hemde etkisini görmek için uzun bir süre beklemenizede gerek yok. Ben herkese yaptırmasını söylemiyorum. Çünkü herkese uygun bir işlem olup olmadığını doktorunuz karar verebilir. Çok çukur göz altlarında belki yetersiz olur bu işlem ama bazı doktorlar yine yapmak isteyebilir , ayrıca şunıda belirtmeliyim ki burda okuduğum birçok mesajlarda yanlış bir anlama var. Göz altı ışık dolgusu göz altı morlukları için kesinlikle değildir.

Merhaba herkese, bende ankarada ozel bir hastanede torbalarımi aldırdım.tam 15 gün oldu şişlik ve morluk var Dr. İyi olacagini söylüyorfakat ggöz altlarim gözüme yapismiyor resmen bir boşlukvar dilerim ppişman olmam.10 gün sonra yine yazarim

Sakın yaptırmayin yada iyice araştırın ben doktor başak kandi ye yaptırdım gözümün biri şiş her gittiğimde ödem diyor ve hersey bütün ilgi alaka para alana kadar

Bende sonuç alamayanlardanım. Göz altlarımda hem morluk hemde çöküklük var. Morluklar makyajla kapanıyor ama çökükler belli oluyor. Oldukça bilindik bir doktora yaptırdım. İlk gittiğimde bir tüp yapıldı. Öyle, ödem morluk vs olmadı ama gözümün biri harika, diğeri çökük oldu. O kadarki tek gözüme kapatıcı sürüp çıkmak zorunda kalıyordum. İkinci gidişimde çökük göze dolgu ekleyip diğerine uydurmalarını istedim. İkinci tüp açıldığından sıfırdan işlem yapılıyormuş gibi ücret aldılar. Gözler eşitlendi eşitlenmesine ama güzel olan göz altım da klinikten çıktığımda bariz şekilde çökmüştü. Şimdi düşünüyorum acaba o gözü eritipmi diğerine uydurdular diye. Şu an yaptıralı 1 ay oldu ve göz altlarımdaki çukurlar olduğu gibi duruyor. O kadar para verdim sonuç koca bir sıfır oldu. Bir daha yaptıracağımı sanmam.

göz altı en sıkıntılı yer bence..benim çok çöküktüler..cesaret ettim sonunda yaptırdım..çok şükür topaklanma felan olmadı..maşşallah diyeyim..Mehmet Akgüne yaptırdım..gayet memnun kaldım :))tam fiyat veremeyeceğim 2-3 işlem yaptırdım çünkü..ama uygundu...kızlar ister estetik yaptırın isterseniz yaptırmayın ama asla mucizevi göz altı krem saçmalığına inanmayın..hepsi yalan dolan inanılmaz para döktüm onlara bi halta yaramıyorlar..sıradan bi nemlendirme yeter..hiç bi krem mucize yaratmıyor..

Selam arkadaşlar benm de göz altlarım mor ve yeni ışık dolgusu yaptırdım ve yaklaşık bi hafta oldu ve şu an bile hala morluklarimda değişme yok pazartesi doktora gideceğim sonucundan size haber veriyim boşuna para verip yaptırmayın

X