Temmuz ayı çatlatma iğnesi+ femara

Hadi yaa inşallah regl değildir ama belirtiler cok benziyor diyorlar
Progestan adet olmayı da engelliyormuş o yüzden bırakınca olurum muhtemelen. İnşallah olumlu sonuç alırız hepimiz ama benim pek umudum yok bu ay için maalesef

Ben yapmayı düşünmüyorum 14 gün dolsun da 15. Gün yaparım muhtemelen. Sizin kaç yumurtanın vardı?
Merhba bende 28,06 da vuruldum ıgneyı belırtıler bendede var drmla knustumda normal seyler progestona baglı demıstı dun dayanamadım test yaptım negatf cıktı sız kan test yaptınızmı aceba

Merhba bende 28,06 da vuruldum ıgneyı belırtıler bendede var drmla knustumda normal seyler progestona baglı demıstı dun dayanamadım test yaptım negatf cıktı sız kan test yaptınızmı aceba
Kan testi yapmadım henüz beklemek istiyorum regl günüme kadar ama bir yandan da sabırsızım iğneden sonra kaçıncı günde yapmıştınız testi? Progestan bitiyor bugün. İki gün daha beklerim geçen ay progestan bittikten iki gün sonra regl olmuştum. Umarım bu ay böyle olmaz. Umarım bu ay hepimiz dilediğimize kavuşuruz.

Kan testi yapmadım henüz beklemek istiyorum regl günüme kadar ama bir yandan da sabırsızım iğneden sonra kaçıncı günde yapmıştınız testi? Progestan bitiyor bugün. İki gün daha beklerim geçen ay progestan bittikten iki gün sonra regl olmuştum. Umarım bu ay böyle olmaz. Umarım bu ay hepimiz dilediğimize kavuşuruz.
Cnm 28,06 2.çatlatma ıgnem vuruldu sün yaptım testi(06.07)de iğneyi vuruldugum günü sayarsak 9 gün oluyor pazartesi kan vercem bakalım dktrmda zten 10.07 de kan ver regl olursan dırek gel olmazssan testı yap gel dedı ben aceleci davrandım evdede vardı test geride pişman oldum yaptıgıma hayrlısı tabi🌝

Cnm 28,06 2.çatlatma ıgnem vuruldu sün yaptım testi(06.07)de iğneyi vuruldugum günü sayarsak 9 gün oluyor pazartesi kan vercem bakalım dktrmda zten 10.07 de kan ver regl olursan dırek gel olmazssan testı yap gel dedı ben aceleci davrandım evdede vardı test geride pişman oldum yaptıgıma hayrlısı tabi🌝
Valla ben de 12. Günde test yapmıştım. Negatifi. Bugün 14. Gün pazartesi günü belki kan testi yaparım. İnşallah gebeyizdir ya. Rabbim bizim de yüzümüzü güldürsün

Valla ben de 12. Günde test yapmıştım. Negatifi. Bugün 14. Gün pazartesi günü belki kan testi yaparım. İnşallah gebeyizdir ya. Rabbim bizim de yüzümüzü güldürsün
Amin inşallah hayrlısı olsun bakalım baktıklarım hep ıgne etkısınden falan poztf goruyomus bız negatof gorduk 🙃 hayrlısı bakalım hakkımızda ne dıyelımm

Benim 2 ci deneyişim bu ilki olmamıştı vajinismus sorunum var ilkinde ilşki olmadı panik strres yaptım biraz boşa gitmişti

Evet bilmiyorum tutsaydı hissederdim bence ne bileyim.😅
Ben hıssetmezdım 2 düşüğüm olmustu 1 oglum var oncesınde oldu dusuk kan ğıhtılasmasından olmustu oglumda kan cıvıtıcı kullandım en aon düşükte, 15 kasımda regl oldum sandım halbukı hamıleymısım 1687 cıktı degerlerlerim kanamamda olmustu agrılı cok bundada ıste kan cıvıtıcı baslandı, birde ovret igne vuruldu bılmem hayrlısı artık🌝

X