Temmuz ayı çatlatma iğnesi+ femara

Ben hıssetmezdım 2 düşüğüm olmustu 1 oglum var oncesınde oldu dusuk kan ğıhtılasmasından olmustu oglumda kan cıvıtıcı kullandım en aon düşükte, 15 kasımda regl oldum sandım halbukı hamıleymısım 1687 cıktı degerlerlerim kanamamda olmustu agrılı cok bundada ıste kan cıvıtıcı baslandı, birde ovret igne vuruldu bılmem hayrlısı artık🌝
Regl olacak gibi hissediyor muydunuz peki?

Benim 2 ci deneyişim bu ilki olmamıştı vajinismus sorunum var ilkinde ilşki olmadı panik strres yaptım biraz boşa gitmişti
Hmmm anladım Allah şifanı versın inşAllah bu sefee olur maddi manevı olarak zor bir süreç kafaya takmamak gerek stres baya etkılıyor aslında hayrlısı bekleyelım bakalım

1 tane çok iyi dedi bu seferkini doktor inş olur 6 senedir evliyim çok istiyorum artık
Hadi inşallah allah dualarımızın karşılıgını nasıp etsın benımde sağ yumurtalık ıyı dedı 22 mm olmus solda buyumemıs yada catlamısmı anlamadı pek 2 olsaydo sag sol ıkız genelık durumu olurdu dedı anlamadım hayrlısı vallah ıgne vuruldgum gun ve ertesı gun kesın ılıskı dedı bana

Hadi inşallah allah dualarımızın karşılıgını nasıp etsın benımde sağ yumurtalık ıyı dedı 22 mm olmus solda buyumemıs yada catlamısmı anlamadı pek 2 olsaydo sag sol ıkız genelık durumu olurdu dedı anlamadım hayrlısı vallah ıgne vuruldgum gun ve ertesı gun kesın ılıskı dedı bana
Bana iğneyi attığım gün istersen yap diyo ama diğer günler gün aşırıda ben üst üste yapıcam bi kaç gün önemli şuan

Regl olacak gibi hissediyor muydunuz peki?
Hangısınde cnm hamıle olup dusuk yaptıgımdamıı? Onda ise kahvemsı leke gelmıstı benden olur regl donemlerının öncesı 2 gun hafıf dedım regl olacagım geldı belırtıler o ara temızlık mısafır cok gelenım oldu ındım cıktım baya yorulmustum belım asırı agrıdı o gun ertesı gunude kasıklarım patladı ve parça parça çok şiddetli agrılı sekılde kanamam devam ettı ertesı gunu işten cktım gttım hemen kan aldılar onda degerım 1687 cıktı ıste erken gıtseydım belkı ıgne ılac bıseyler verırlerdı kısmet artıkl

Hiç bi sorun yok bizde zaten ama benim sadece yumurtalarım tembel adetim düEnsizdi bide geç başladımmben çocuk için tedavilere vajinismus beni yıpratmıştı biraz onun için tedsvi gördüm falan şimdi artık çocuk için inş hepimiz bu ay kalırız

Hangısınde cnm hamıle olup dusuk yaptıgımdamıı? Onda ise kahvemsı leke gelmıstı benden olur regl donemlerının öncesı 2 gun hafıf dedım regl olacagım geldı belırtıler o ara temızlık mısafır cok gelenım oldu ındım cıktım baya yorulmustum belım asırı agrıdı o gun ertesı gunude kasıklarım patladı ve parça parça çok şiddetli agrılı sekılde kanamam devam ettı ertesı gunu işten cktım gttım hemen kan aldılar onda degerım 1687 cıktı ıste erken gıtseydım belkı ıgne ılac bıseyler verırlerdı kısmet artıkl
Yaa çok üzüldüm. İnşallah bu kez öyle şeyler olmaz. Hamile kaldığınız zamanı sormuştum.

Hiç bi sorun yok bizde zaten ama benim sadece yumurtalarım tembel adetim düEnsizdi bide geç başladımmben çocuk için tedavilere vajinismus beni yıpratmıştı biraz onun için tedsvi gördüm falan şimdi artık çocuk için inş hepimiz bu ay kalırız
İnşallh bakalım bekleyelım bir umutla hayrlısı pzrtesı bellı olur benımkısı😕

çatlama başladktan sonramı 14 gün hesaplıyosunuz iğneyi attığınız günden itibaren mi ona göre yaparım test

Anladım anlattıgım gibi oldu belırtıler adet belırtısı gbı bende duzensız regl olan bırıyım zten hıcte kondurmadım hamılelıgı korunuyordum kısmet bakalım ne olacak
Ben de bir senedir evliyim başlarda korunuyorduk sonra bebeğimiz olsun istedik fakat bir yıl oldu hala olmadı. Hormon tedavisi gördüm eşimde takviye aldı tam anlamıyla iki aydır herşey yolunda bizde de bakalım geçen ay tutmadı bu ay tutar inşallah 🙏

Ben de bir senedir evliyim başlarda korunuyorduk sonra bebeğimiz olsun istedik fakat bir yıl oldu hala olmadı. Hormon tedavisi gördüm eşimde takviye aldı tam anlamıyla iki aydır herşey yolunda bizde de bakalım geçen ay tutmadı bu ay tutar inşallah 🙏
İnsaşlah allah ısteyen herkese nasıp etsın bırbırımızın duacısı olalım Allah büyük inşallah

X