Temmuz ayı çatlatma iğnesi+ femara

Özelde muane ile birlikte ne kadar tutuyor acaba ?
Benim doktorumun muayene ücreti 700 tl. Adetliyken gidiyorum. Kist kontrolü yapıyor. Tedaviye başlıyor . Adetliyken 1 kez gidiyorum, sonra verdiği ilaçları igneleri kullanarak yumurta kontrolüne gidiyorum. 2 muayene 1400 tl oluyor. Eğer yumurtam istediği büyüklüğe gelmezse yeniden çağırıyor ama o yumurta kontrolünde muayene ücreti almıyor.

Benimde bu ay 2. Ayım geçen ay iğne olmuştum bu ay iğnesiz denicem 🤭 güzel haberlerle gelelim🤲🏻💙
Merhabalar herkese. Femaranin 2. Ayindayim. Geçen ay catlatma iğnesi kullanmamıştım bu ay ilk kez kullandım. dün iğne günümdü. Dr gün aşırı ilişki önerdi. bu ay ayni tedaviyi gören varsa gelin beraber bekleyelim 🥰💞🌺

Kesin sonuç 14. Günden sonra çıkıyormuş çoğu kişi öyle söylemiş o yüzden bekliyorum ben de
Bekle canım biraz daha sabret, en azından iğne etkisiyle pozitif görüp sonra negatife dönerse üzülmek daha yıpratıcı. 14 gün geçsin hatta birkaç gün daha bekleyebilirsin. Ben öyle düşünüyorum.

Bekle canım biraz daha sabret, en azından iğne etkisiyle pozitif görüp sonra negatife dönerse üzülmek daha yıpratıcı. 14 gün geçsin hatta birkaç gün daha bekleyebilirsin. Ben öyle düşünüyorum.
Ben de öyle yapacağım ya hatta bana kalsa regl günüme kadar beklerim de eşim çok heyecanlı 😅

X