Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
13 .gün yaptırdım cnm 107 çıktı.dr herşey normal dedi

anladım canım benmkisi 15.gün 76 düşükmüş çok korkuyorummmm

maşallah kızlar yaaa tu tu Allah nazardan kem gözden korusun, 76 gayet normal tweety, 10'larda 20'lerde çıkan var ya hu onlar bile sağlıklı gebelik için yeterli. iyi düşünün iyi olsun

ssk anlaşması olan özel hastaneler de bu raporu verme hakkına sahip berrakcan. 2 kere iğneli aşılama yapıyorlar o kadar. ama tüp bebek şartlarını biliyosundur, hiç çocuk olmaması şartı aranıyor.

doktorun yaklaşımı süpermiş hangi doktor bu hangi hastane belki bende bi denerim senin doktoru gerçi doktoruma çok güveniyorum ama seninki de anlattığın kadarıyla hoşuma gitti

Avcılar hospital işte kızz
ama yanlış anladın rapor yok dedi doktorum burda..
raporsuz işlemler 400
iğne vs ben aldım

çok şükür allahıma hamileiymmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

amaninnnnnnnnnnn yaşasınnnnnnnnnnnnnn :))) çooooooooookkkk şükürrrrrrrrrrrrrrr Allahıma...ve de Allahım nazarlardan korusun seni ve bebişini kııııııııııııızzz
inşallah sağ salim kucağınıza da almak nasip olur

Allaaaaaaahh
haydi halayaaa
:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

tey tey teyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy can can cannnnnnnnnnnnnnn

ama ben çok halay çekmiyim belim incinmesin hahahahahhahaahahahah

aşılamamın 5. günü idrar testi yaptım öylesine ve bilin bakalım ne çıktıııııııııııııııııııııııııııııı
tabiki
negatiffffffffff
ama üzülmedim sadece evde çekmeceyi bi açtım gebelik testi amaninnn dedim boş duracağına kullanam gitsin ve tabi aldım babayı

Bise dicem ya progestan sizde yanetki yapmiyomu iftardan sonra içtim şuan başladı yan etkisi sizde maşallah biseycik yok baksana halay cekiyonuz

Bise dicem ya progestan sizde yanetki yapmiyomu iftardan sonra içtim şuan başladı yan etkisi sizde maşallah biseycik yok baksana halay cekiyonuz

ben kullanmıyorum sanhatcım ama kullanan arkadaşlar gayet yan etkileniyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…