Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aşılamamın 5. günü idrar testi yaptım öylesine ve bilin bakalım ne çıktıııııııııııııııııııııııııııııı
tabiki
negatiffffffffff :KK53::KK53::KK53:
ama üzülmedim sadece evde çekmeceyi bi açtım gebelik testi amaninnn dedim boş duracağına kullanam gitsin :KK52::KK52: ve tabi aldım babayı :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kız sen çatlatma iğnesi olmadın mı, etkisi geçmeden nasıl negatif çıkar, pozitif çıkması lazım :KK1: hay Allah yaa.. bekle bak birazdan çıkar pembe çizgi .. çıkmazsa da iyi ki kullandın harcadın, dandikmiş demek :KK1:

aşılamamın 5. günü idrar testi yaptım öylesine ve bilin bakalım ne çıktıııııııııııııııııııııııııııııı
tabiki
negatiffffffffff :KK53::KK53::KK53:
ama üzülmedim sadece evde çekmeceyi bi açtım gebelik testi amaninnn dedim boş duracağına kullanam gitsin :KK52::KK52: ve tabi aldım babayı :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

5 gün çıkarmı canı m çok erken yaptın az bekle hele leee

Bise dicem ya progestan sizde yanetki yapmiyomu iftardan sonra içtim şuan başladı yan etkisi sizde maşallah biseycik yok baksana halay cekiyonuz

canımcım ben de progestan iftar sonrası ve sahur sonrası içiyorum.. baş dönmesi yapıyor ben de. doktorum zaten söylemişti. mide bulantısı , baş dönmesi ve uykusuzluk yapar diye. hele ilk içtiğim günlerde kabızlık sorununa da neden olmuştu ama Allaha şükürler olsun o problemi atlattım.
ama baş dönmesi devam ediyor canım benim.

:KK53::2:

kız sen çatlatma iğnesi olmadın mı, etkisi geçmeden nasıl negatif çıkar, pozitif çıkması lazım :KK1: hay Allah yaa.. bekle bak birazdan çıkar pembe çizgi .. çıkmazsa da iyi ki kullandın harcadın, dandikmiş demek :KK1:

hee çatlatma iğnesi ovitrelle oldum. ben de zaten o yüzden accık şaşırdım ya. eşime dedim ki çatlatma iğnesinin de etkisi geçmiş demek ki. normalde pozitif çıkması gerekiyor dedi o da amaaaaaaa maalesef işte tırt çıktııııııııı :KK51::KK51::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

5 gün çıkarmı canı m çok erken yaptın az bekle hele leee

heee biliyom çok erken ammaaa dayanamadım orda öylece kuzu gibi yatıyordu test. azcık kesiştikten sonra onu bir kalemde harcamaya karar verdim ve yaptım. pişman değilim hahahaha yine olsa yine yaparım hihihihihih :KK55::KK55::KK55:

hee çatlatma iğnesi ovitrelle oldum. ben de zaten o yüzden accık şaşırdım ya. eşime dedim ki çatlatma iğnesinin de etkisi geçmiş demek ki. normalde pozitif çıkması gerekiyor dedi o da amaaaaaaa maalesef işte tırt çıktııııııııı :KK51::KK51::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

ben eger test gunume kadar hastalanmazsam idrar testi yapmiycam negatifi görmekten biktim çünki önce kan eger pozitif olursa 20 tane test alip yapicam :KK70: ya kizlar benim akintim var hafif sarimsi krem gibi duruyo sizde de varmi? bugun 4.gun

heee biliyom çok erken ammaaa dayanamadım orda öylece kuzu gibi yatıyordu test. azcık kesiştikten sonra onu bir kalemde harcamaya karar verdim ve yaptım. pişman değilim hahahaha yine olsa yine yaparım hihihihihih :KK55::KK55::KK55:

hahhahhah deli kız yaa, benim zulayı bulsan patlatcan demek :KK53: 10-15 tane var sanırım. bayağı oldu bakmayalı :KK53:

Kızlar yarın 12. gün sizin. hattâ 13. Ne düşünüyosunuz bu konu hakkında, düşüncelerinizi alayım :KK4:

hahhahhah deli kız yaa, benim zulayı bulsan patlatcan demek :KK53: 10-15 tane var sanırım. bayağı oldu bakmayalı :KK53:

Ya o değil de valla hamiş olunca sırf bu negatiflerin inadına 100 tane alıp hepsine işiyicem afedersiniz. hepsini de önüme dizip o iki çizginin mutluluğunu yaşiyicam Allah izin fırsat verirse....çok pis düşüncelerim var hahaha :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben eger test gunume kadar hastalanmazsam idrar testi yapmiycam negatifi görmekten biktim çünki önce kan eger pozitif olursa 20 tane test alip yapicam :KK70: ya kizlar benim akintim var hafif sarimsi krem gibi duruyo sizde de varmi? bugun 4.gun

evettt benim de hamiş olunca düşüncem bu şekercim :)

akıntı konusuna gelince de benim de 5.günüm ama ben de akıntı da yok. inşallah bebişlerimiz gelmiştir şeker...:KK49:

Ya o değil de valla hamiş olunca sırf bu negatiflerin inadına 100 tane alıp hepsine işiyicem afedersiniz. hepsini de önüme dizip o iki çizginin mutluluğunu yaşiyicam Allah izin fırsat verirse....çok pis düşüncelerim var hahaha :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

evet onu birçoğumuz yapıcaz sanırım :KK52:

puhaha :) adaşım aynı benim kafadaannnn

Bende bugün aldirdim 2 tane ama yazik olmasin diye yapmiyorum yarin 13. Gün belim kopuyor yarin yada bu gece gelecek heralde morelim bozuk

Benden sonra 3 tane daha 9 temmuzcular var hiç sesleri çikmiyor kizlar nerdesiniz ses verin yalniz birakmayin beni.

Bende bugün aldirdim 2 tane ama yazik olmasin diye yapmiyorum yarin 13. Gün belim kopuyor yarin yada bu gece gelecek heralde morelim bozuk

Cancagzim bak, kesinlikle kirmizilari gorene kadar moralini bozma. Benim arkadasim hamileligini ogrenmeden once felaket sanci cekiyordu

Foikciğim çok fena morelim bozuk belim kasiklarim ağriyor benim zaten adetim de böyle 2 gün yatak döşek olurum

halide kırmızıyı görene kadar moralini bozma demiş ama sen görürsen de bozma moralini arkadaşım. bindik bi alamete, %50'ye gidiyoruz ama hangisi Allah bilir. Hep hayırlısını istemiyo muyuz? rahatla cnm, ne olacaksa güzel olacak.:KK54:

sanhat ve urban, siz test yapmayı düşünüyor musunuz yarın kızlar? bi ses verin, merak ederiz biz topikcek :KK1:
yarın da sizin müjdeleriniz gelir inşallaaaahhh :KK16: şimdilik iyi geceler..

X