Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kendim yazmışım gibi yüzümü bi gülümseme kapladı hayırlı olsun Darısı başımıza inşallah

sağol canım inşallah sizde yazarsınız en kısa zamanda hepiniz ben 3 yıldır neler çektm inşllh normal gebeliktirrrrrr dua edin bana

hayirli olsun allah kazasiz kucagina almayi nasip etsinn insallah babada düet belim agriyor korkuyorum senin adet belirtilerin varmiydi yaz kisaca şu son15 günü

amin canım darısı sizlere inşllh

7.gündn sonra kasık ağrısı başladı akıntı sadece dün oldu ve çok az yapışkan sarımsı başkada akıntım olmadı bugün 15.günümdü heran adet olacağım gibi bel ve kasık ağrım vardı halada devam ediyorrrr sabah çok az ıslak mendilden midem bulandı iştahım açıldı 4 5 gündür kabızlık vardı biraz şişlik vardı karnım davul gibiydi aklıma gelen bunlar şimdilik canım inş hamişsindir sende ama ben çok umutsuzdum bugün 20 kez wc ye gittim adetmi oldum diye o derece kaısk ağrım vardı yaniiiiii belimde ağrıyodu tabi

Evet yaaa 12 gün geçti şu iki gün geçmiyor

çok şükür allahıma hamileiymmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

oleyyyyyyy sıra sıra dizilecez işteeee
tebriklerrrr hayırlısıyla çok sağlıklı bir gebelik yaşayasın kucağına alasın sağlıkla canımmmm en kısa zamanda keseyi sonrada kalatışlarını duyasınnnn

cansucum okadar sevindimki yazdığını okurken bi gülümse kapladı yüzümü dualarım kabul oldu darısı diğer kızların başına inşallah.içini ferah tut hiç bir sorun olmayacak allahın izniyle

canım sağol alalh razı olsun snen kan değerin kaçtı AŞIALMANIN KAÇINCI GÜNÜ YAPTIN TESTİ

Son düzenleme:

inşallah canım alalhım szilerede nasip etsin inşlalah

Canlarım tek tek alıntılayamayıp gözden kaçırdıklarım olursa kusuruma bakmayın şuan 30 tane bildirm gelmiş aynı anda face aynı anda tele bakıyorummmmm allahım sizlerinde yüzünü güldürsünnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…