Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
herkese mrb arkadaşlar benim aşılamamın 3.günü bugün göğüslerim aşırı şişti ve akıntım vede kasıklarım ağrıyo arada bir byle olan varmı ve yorumda bulunabilirseniz çok sevinirim.hepinizi öpüyorum şekerler.

üzgünüm candercim ama 3. gün belirtinin b'si bile olmaz daha. kendinizi rahat bırakın. zaman su gibi akıp gidiyor. değerlendirin bu günleri derim :KK16:

merhaba folik hoşbulduk:)12, günü bekliyorum ozaman:) ben çatlatmayla ilgili bişey kullanmadım ne iğne ne de ilaç herşey normal seyrinde gitmiş dr yumurta takibi yaptı sadece ve aşılamamı yaptı, bende anlamadım herkes bi ilaçlar biiğneler :S ancak ben şuan progestan kullanıyorum,folik asit bide hatta bide fitil verdi bugün baslıcam onada :):KK37:

fitil ne için cems, progestan fitil mi diyosun acaba :44: senin her şey doğal yolla olmuş anladım. ilişki hariç tabi. hayırlısı olsun. bu şekilde deneyen hekimler de var. ovülasyon sorunu yoksa gereksiz hormon yüklememek için önce bu şekilde deniyorlar, sonra kaliteli yumi geliştiğinden emin olup şansı da artırmak için ilaç desteğiyle denemeye geçiyorlar. inşallah gerek kalmaz sen de ikinci denemeye :KK16:

ya ben gördüm pipet gibi bişey plastik nası kırılır

valla ben de gördüm berrakçım dediğin gibi plastik kıvrılmış duruyodu pakette :44: bu arada kırıldı derken yani katlandı anlamında olabilir mi diye düşündüm şu an.

Ya kizlar iki saat girmemisim sayfalar patir patir ilerlemis amma dedikodu yapmissiniz okumakla bitiremefim, malum lekeleri gorunce temizlik yapim bari dedim yat yat ev ne hale geldi...

bu arada spermin geri gelmesi konusunda bana doktor bi islaklik hissedebilirsin sakin korkma rahimagzini yikadigimiz ilac o sperm geri gelemez demisti?

Folikcim bayiliyirum sana haha... gulduruyorsun bizi allahta seni guldursun

Ben de hepinize bayılıyorum. hepiniz benim bebeklerimsiniz :KK54: aminn :KK71:

haaaa nette araştırsa çıkar aslında benimde hiç bilgim yok

kızlar benim doktorum yastıkla geldi çoook hoşuma gitti yaa kalçamı kaldırıp koydu yastığı çatalında ayağı var onu kaldırdı
topla bacaklarını dedi çok hoşuma gitti ohhh yatim güzelce derken birden bi ağrı saplantı
hemşire hanımmmmm yardımmmm nolur gelin diye yırtındımmm :KK1::KK1::KK1: çok soğuk burası nolur kapatın üstüme bişey örtün diyorum yalvarıyorum halim çok perişan oldu sonradaan :KK47:
biraz yat kımıldama diyor yok duramıyorum :KK9: 20 dk dayanıp kalktım yatağa geçtim :KK1:
dr. u aradı telsizle dr. hanım hastanız panik atak galiba bişeyler oldu napim
o kasılmıştır fitil ver dedi
geldi kadın -1 den 5. kata geri kızdı ahh funda ahh dayansan nolurdu dedi gittii:KK5::KK5::KK5::KK5:

doktorun yaklaşımı süpermiş hangi doktor bu hangi hastane belki bende bi denerim senin doktoru gerçi doktoruma çok güveniyorum ama seninki de anlattığın kadarıyla hoşuma gitti

demeeee :KK53: hemen araştırıyorum. çok yakın değil ama uzak da sayılmaz. ben de avrupadayım. e5 üzerindeyim. iki seferde rapor çıkarıyo demiştin dimi? bnmki sadi konuk. 5 seferde veriyo raporu. o kadar beklemek istemiyorum. devlete başlamamdaki tek amaç bu raporu almaktı zaten. fiyatı da uygunmuş. ben de oraya mı geçsem. :KK37:

ya folikcim ben anlamadım avcılar hospital özel değilmi özelde yapınca nasıl rapor çıkarılıyor ki hani oluyorsa bende yapayım ben aşılamamı özel muayenehanede yaptırdım 1500 tl verdim şimdi bayram sonrası tekrar yaptırcm onada 1500 tl vericem oda tutmazsa aynı doktorda tüp yaptırcam 7 bin lira vericem benim sigortam var dediğiniz gibi bu hastanelerdeki aşılamalar gecerli oluyorsa bende oraya gecer aşılama yaptırırım hani işimiz tüp bebege kalırsa diye ama benim bi kızım var nasıl olur acaba kafamı karıştırdınız

X