Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

üzgünüm candercim ama 3. gün belirtinin b'si bile olmaz daha. kendinizi rahat bırakın. zaman su gibi akıp gidiyor. değerlendirin bu günleri derim

fitil ne için cems, progestan fitil mi diyosun acaba :44: senin her şey doğal yolla olmuş anladım. ilişki hariç tabi. hayırlısı olsun. bu şekilde deneyen hekimler de var. ovülasyon sorunu yoksa gereksiz hormon yüklememek için önce bu şekilde deniyorlar, sonra kaliteli yumi geliştiğinden emin olup şansı da artırmak için ilaç desteğiyle denemeye geçiyorlar. inşallah gerek kalmaz sen de ikinci denemeye

ya ben gördüm pipet gibi bişey plastik nası kırılır

valla ben de gördüm berrakçım dediğin gibi plastik kıvrılmış duruyodu pakette :44: bu arada kırıldı derken yani katlandı anlamında olabilir mi diye düşündüm şu an.

Ben de hepinize bayılıyorum. hepiniz benim bebeklerimsiniz aminn

doktorun yaklaşımı süpermiş hangi doktor bu hangi hastane belki bende bi denerim senin doktoru gerçi doktoruma çok güveniyorum ama seninki de anlattığın kadarıyla hoşuma gitti

ya folikcim ben anlamadım avcılar hospital özel değilmi özelde yapınca nasıl rapor çıkarılıyor ki hani oluyorsa bende yapayım ben aşılamamı özel muayenehanede yaptırdım 1500 tl verdim şimdi bayram sonrası tekrar yaptırcm onada 1500 tl vericem oda tutmazsa aynı doktorda tüp yaptırcam 7 bin lira vericem benim sigortam var dediğiniz gibi bu hastanelerdeki aşılamalar gecerli oluyorsa bende oraya gecer aşılama yaptırırım hani işimiz tüp bebege kalırsa diye ama benim bi kızım var nasıl olur acaba kafamı karıştırdınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…