Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

evet canım sadece yıkama ve aşılama ücreti bu.. Soyguncu gibiler..

iğneli tadavi olursan rapor çıkarıyormuş sanırım, böylece çook uyguna alıyormuşsun, çıkaranlar var.

vazgeçtim bile oraya geçmekten. ilaçlarla 1100 tl tuttu yani. sanırım eakgull'ün ilaçlar dahil ücret vermiş görüştüğü hastane.

ben sormuştum dr. uma çıkmıyor dedi uzatmadım bende
paragöz biri değil olsaydı mutlaka yapardı çünkü bende uğraşmadım açıkcası çünkü sürekli izin alma filan zaten zorlanıyorum iş ortamında

sadi konuk şu bakırköydeki devlet dimiii

evet canım hastane işlem için 400 tl aldı 200 sperm yıkama 200 aşılama
iğneler çok pahalı kızzz napam

Arkadaşlar ben özelde yaptirdim doktorum rapor cikaralim dedi biz rapor için hicbisey yapmadik hastane kendisi cikardi iki dakikada ,hastaneye 100 eczaneye de 150 verdik toplamda 250 maloldu bize

yazık yaaa ben 4 misli vermişim hatta daha fazla
nasıl olduki bu rapor işi
burda rapor yok canım dedi bana hastaneden hastaneye değişiyotmuki o nasıl oluyor yaaa

sen bişe yapma cnm daha napcan, olan olmuş yapcek bişe yok gari, en fazla bi sefer daha yaparsın sonra tüp bebek!
(evet bakırköydeki hastane sadi konuk, bana çoook yakın) asyada olsam zeynep kamile giderim, çok methediyolar. ve orası da iki seferde veriyomuş raporu. heyhat! bana denk geldi 5 sefer tedavi ben napam. :120:

Arkadaşlar ben özelde yaptirdim doktorum rapor cikaralim dedi biz rapor için hicbisey yapmadik hastane kendisi cikardi iki dakikada ,hastaneye 100 eczaneye de 150 verdik toplamda 250 maloldu bize

nasıl yani özelde toplam 250 tl ödeyerek mi oldun aşılamanı, hepsi bu mu? sen hangi şehirdesin ve hangi hastane?

herhalde tutmazsa mikroenjeksiyon yaparım ama biraz beklerim oluruna bırakırım
çok yıpranıyorum ben yaaa

2. demi rapor oluyo acaba yaw

Ben ilk gittiğimde de doktorum kendisi dedi rapor cikaralim diye yani 2. 3. Sarti yok prosedür ne onu da bilmiyorum acikcasi

kızlar ben kaçar, bi yemek yapıp geleyim, iyi yattım bugün kuluçkaya sonuç negatif olursa burnumdan getirir bnm herif bugünleri yemek bari yapam dimi haydi öptüm canlar görüşürüz.
inşallah kızlardan güzel haber gelir. "evlimutlu, tugçe, tweety" girip yazmadıkları için umudum azalıyor ama inşallah aksi olur, inşallah müjdeyle dönerler

bunu ikinci duyuşum. mikroenjeksiyon. aşılama ile tüp arasında bir tedavi yöntemiymiş, doğru mu? detaylı bilgi verir misin fundacım.. gelince okurum.

Ben cook uzaklardayim canim trabzon

Ben hic para ödemeden yaptirdim aşılamami ilaclarida eczane tanidik daha rapor cikmamis ödemedim daha Bursada fakultede yaptirdim gayette memnun kaldim özele gore ilgi biraz azdi ama asilamamin oldugu gun 15 - 20 dakika yattim benide yukari dogru kaldirdilar kalktigimdada birsey akmadi ay zaman gecmiyor Arkadaslar bugun basladim bende 7 gun boyunca hergun 786 kere Bismillahirrahmanirrahim cekin ne muradiniz varsa hasil olurmus

Bir saat uyudum ne olmuş burda oku oku gözlerim bozuldu. Ben 10. gündeyim merakla beklemekteyim. Aşılama yaptığımı ki. Se bilmiyor. Şuan maraş ta bulunuyorum kavimvalidemin yanında. İnşallah iyi Haber alır çifte bayram yaparız.

karadenizzz turla gezmeyi çok severim ben tr gitmediğim yer kalmadııı eşimlede turda karadenizde tanıştık bende bayılırım
ahhh yaylalarrr

canım mikroenjeksiyon çok güzel bi yöntem olasılığı yüksek
aynı şekilde yumurtalar kıvama geliyor
sonra senden alıyolar onu vakumla çekerek
dışarda spermle döllüyolar sonra geri koyuyolar yerine tabş kaliteli yumları değerlendirip
anestezi alırım ben kesin
arkadaşım izlemiş tek tek yumurtaları

kız sen evdemiydinn bende iştesin sanıyorummm
bende çalışmıyorum hiç moda giremedim biraz iiş yapam zaten mesaide bitti bitecek

inşallah canım hepimizin dileği bu pozitif haberle çifte bayram yaşamakkk :)

hiç duymamıştım bunu fiyatı nasılmış tüp bebek gibi dıaşrda dölleyip geri koyuyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…