Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok sabırsız gördüm sizi kızlar ben test yapmıycam doğurana kadar! karar verdim

bence daha başında olduğun için öyle diyorsun ben de hep öyle diyordum ama 12. gün yaptırdım aslında çok gereksizmiş bilseydim hemen adet olacağımı yaptırmazdım

bnide yazarmısın canımm 7 temmuzda aşılama oldum 21 ine belli olacakkk kullandığm ilaç puregon 300 ilk aşılamam

Son düzenleme:
canım daha önce kimyasal gebelik yaşamışmıydın umarım değildir bu sefer birde acaba kimyasalın sebebi nedir ki

Doktorlara sorarsan kimyasalnı bi sebebi yok daha önce 2 kere kimyasal gebelik yaşadım her gittiğim dr içlerinde profda vardı kimyasal gebeliğin sebebi yokdur her kadının başına gelebilir dedi hatta prof olan aynen şu cümleyi kurdu şimdi seninle sokağa çıksak 10 kadın çevirsek test yapsak 2 si kimyasal gebe çıkar kadınların başına sılıkla gelir ama erken davranıp test yapmadıkları için bilemezler dedi bende ok dedim çalışmalara devam ettim hamile kaldım tekrar kimyasal o zaman işte şimdiki doktorumla görüşmeye başladım anlattım oda dogru kimyasal gebelik her kadının başına gelir ama öyle sıklıkla tekrarlamaz dedi benden genetikden tahlil istedi benden ve eşimden işte o zaman kandaki pıhtılaşma sorunu çıkdı çözümü basit hamile kalınca kan sulandırıcı biiğne vuruluyorsun ama şimdi benim yine kimyasal gebelik oldu şimdide kafama neden aşılamayı yapınca kan sulandırıcı kullandırmıyolar diye bi soru takıldı aşılamaya o kadar yogunlaşmışdım ki bunu atlamışım doktoru ilk görünce bunu sorucam sonrada gelip folike anlatcam ay çok uzun yazdım soorryy

kızlar sorum olacak aşılama olanalara bugün aşılama olalı 9.günüm dün kasıkalrımda sancı oldu baskı gibi sanki kasıklarım rahme baskı yapıyor yere düşecek gibi haraket edince ama yatınca geçiordu
bugün sabah bişeyim yoktu akşam üzeri yemek yapmaya başladım yine aynı şekilde sanki idrara sıkışmısım gibi ondan dahada şiddetli yine baskı oldu rahme doğru yatınca geçiyor yada çok hafifliyor şuan bişeym yok arada oluyor ondan önceki günler hiç bir sorunum yoktuuuu başına böyle bişey geln varmı aranızdaaa

canım ben bu proglemi araştırdım ve saraçoğlu bir tv programında söyledi bu tarz sorunu olann bayanlar hemen yani test günü gellmeden yumurta çatlayıp gebelik başlama ihtimali olduğu andan itibaren limonlu su içecekler diyordu bence sende denemelisin bunu ve bence aşılamadan sonra bunun ilacı verilmeliydi bence birde ihmal var..

evet onu bende duydum doğal kan sulandırıcı limon içiyorum zaten dr ilacı verdi ama pozitif olmadan başlama dedi bende o zaman aşılamaya yoğunlaşmışdım ya neden sormadım şimdi sorcam anlıycam ihmal mi yoksa başka bir sebebimi var hatta benim durumumda hamile kalmaya çalışanlara bebe aspiini içiriyor doktorlar benimki doktor onada karşı bebe aspirini düşüklere sebep oluyor diyor

banada oldu bir çok arkadaşada oldu yumurtalar sebep oluyo sanırım

canım tabi ki herşey nasip ama bence sebepleri araştırmak ve çözüm yolu bulmak önemli bence yarın hepsini sor sana aydınlartıcı gelmezse bir başka doktora git bennim bir arkadaşımada kimyasl gebelik hemen alalım dedi doktoru aldırtmadı başka doktora gitti şimdi sağlıklı bir bebeği oldu

Halemoon benim adetim başlıyor sanırım kahverengi lekeler olmuş çamaşırımda seninde öylemi başlamışdı

Kimyasal gebeliği nasıl alıcakmış Kimyasal gebelikde doktorlar sürece müdahale etmiyorki sadece beta hcg takibi yapıyor zaten sonra kanla atılıyor vücuttan o dr neyi alçakmış

bnide yazarmısın canımm 7 temmuzda aşılama oldum 21 ine belli olacakkk kullandığm ilaç puregon 300 ilk aşılamam

hemen ekliyorum tweety hoşgeldin aşılı anne

uzun ama açıklayıcı ve güzel olmuş, haberini bekliyorum cnm dr.dan sonra. yatıyorum artık kızlar, sabah işbaşı yapıyorum. kendinize iyi bakın. akşama görüşürüz. öpüyorree

Kızlaaar az önce şu Predictor ün erken gebelik testini yaptım.Gebelik penceresi ancak bu kadar temiz olabilirdi.Silik bir çizgi bile yok Adetten 4 gün öncesine kadar sonuç verir yazıyor üstünde.Benim 1-2 günüm var.Çok büyük ihtimalle hamile değilim yani.Bir daha ki sefere artık İnşallah.Sizden güzel haberler bekliyorum

malesef şimdi yok bende perşembe günü tahlil vericem 10 gün oluyo ama doktor 10 veya 12.gün baktırabilirsin demişti dayanamıyom daha fazla :)) iyice stres oldum gerildim kavga etmeye yer arıyom resmen

Hadi kızlar haaa gayret benım 25 temmuz gıbı olacak bı aksılık olmazsa o gıne kadar çoğunuzdan pozitif haberi alayımda kafam rahatlasın AMİN ☺️

cnm şimdilik yok, zaten bugün daha Temmuz 15, ikinci yarıda dökülecek sonuçlar normal olarak inşallah pozitifleri de görücez

Çok istiyorum olumlu sonuç görmek RABBİM HEPİMİZİN EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN İNŞAALLAH ŞU MÜBAREK AYDA
AMİNNNN

Kimyasal gebeliği nasıl alıcakmış Kimyasal gebelikde doktorlar sürece müdahale etmiyorki sadece beta hcg takibi yapıyor zaten sonra kanla atılıyor vücuttan o dr neyi alçakmış

2 gundur kafasi degisik doktorkar gorul duyuyoruz. Hayrola insallah 😀😀😀😀

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…