Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlarrrr selamlarrrr bugunden beri basima gelenleri anlatsam inanamazsiniz. Cenabi Hak bugun bizi tevafuklarla sabirla imtihan etti valla.
Malumunuz bugun benim kontrol gunumdu. Sabah yola ciktik ki il disinda doktorumuz. 3 saatlik oruclu ve yorucu yolculuktan sonra giittik kontrole. Yumurtalik kontrolu vajinal muayene ile bakilir degil mi. Ama benim doktorum ustten gobekten bakti veeeeee dedi ki
Hicbir yumurtan gelismemis. Endometrium da kalinlasmamis. Cumaya kadar bekliyelim.o zaman vajinal muayene yapalim .eger gelisme olmazss direk tup bebek yapin.
Tabi ben sook sook sooktayim.
Dedim doktor hanim olmaz oyle sey ben normalde ilac kullanmadan cift cift yumurtlarim.gunde 3 klomenle nasil gelismez. E dedi olabilir.ama beni tuttu aglama krizi.
Odadan ciktim esim sok gecirdi. Ben aglamaktan bitap dustum. Esim de olmaz boyle sey dedi beni arastirma hastanesi tup bebek merkezini profuna getirdi. Ben tabi orda da.salya sumuk :KK43: neyse prof sagolsun vajinal muayene ile bakti ve ne dese begenirsiniz.
Koskoca 25mmlik sahane bir yumurtan var end.kalinlasmasi super. Dedi.tabi ben hala agliyorum . Cevirdi gosterdi banada. Sonra e2 testi yapalim bakalim kist mi folikul mu yani yumurtami diye bi bakalim dedi ve uzatmayayim yapilan test sonucu sahane bir yumurtamin oldugunu soyledi. Bu gece 11de catlatma igneni yapalim dedi persembe en gec gunduz 11de asilamani yapariz dedi.
Ha unutmadan prof dedi ki ne tup bebegi.siz isteseniz de tup bebek yapmam ben size dedi.asilama ile insallah olur dedi sayiniz mukemmel dedi.
Simdi ben o ozeldeki doktora ne diyim. Bu hak degil mi kizlar. Ama asiz mubarek gun beddua ettim ah ettim . Hakka girdi.hakkim haram olsun ona.

tövbee mübarek gün :KK15: dr da mı oruçtu acaba, başına vurdu bişey belli ki "yumurta da yok kalınlaşma da yok, tüp yapın siz" denir mi zırt diye yaw hayret bişey :KK57:sersem! o da dr'um diye geziyodur beyaz önlükle!
geçmiş olsun cnm, neyse ki gün güzel bitmiş. :121: altın yumurta operasyonu bu gece başlıyor demek :KK52: perşembe diye yazayım mı cnm senin tarihi güncelleyeyim mi?

Oy kızlar noldunuz yaw bizi hep hormonlar yönetiyi idare etcez birbirimizi gari.:KK9: Folikcim erken gebelik testi aldım yarın sabah yapcam ama resmen adet olcak gibi ateş basması ve kasık ağrısı var bende bugün.Sonucu şimdiden görür gibiyim :KK14: Valla Üzülcem galiba.sabah yapar yazarım sonucu hayırlısı artık :KK53:

ayyy çok heyecanlı :18: umutluyum cnm hayırlı güzel haberle gel, çıkmazsa da üzüleyim deme sakın :KK45: idrar son sözü söylemiyo biliyosun.
merak etme eski dostuz biz, hormon mormon vız gelir, uğraşırız böyle arada birbirimizle :KK4:

Son düzenleme:
slm kızlar geldim merak etmişsiniz ama haberlerim çok iç açıcı değil tahlili tekrarladım sonuç 6.06 doktorumu aradım tahmin ettiğim gibi 48 saat sonra tekrarla bu arada clexane (kan sulandırıcı ) iğneye başla hamilelik başlamış ama gelişimi iyi değil dedi. 2 gün sonraki tahlide yükselme olursa o zaman sevineceğiz dedi benden haberler bunlar. Sizde haber çok maaşallah yazmışda yazmışsınız kaç sayfa geçmiş okudum fndkr nere gidiyorsun hayırdır bizi bırakmak öyle kolaymı aşk olsun kader arkadaşıyız biz silkelen kendi gel tatlım bizi terk etmeye yeltenen hormonlar sen değilsin :KK36: folik ne iş topiği kıdemliler basmış

senin durum da bayağı çetrefilli bi hal almaya başladı ama gebe kalma sorunun yok bence her şey güzel olacak arkadaşım Berrak :KK54: sorma kıdemliler ziyaret ettibizi bugün, nazım geçiyo diye iki kapışıp stres sattım ben de :KK53:

Ya ama bu kadar dusmanlik olmaz. Esim kendini zor tuttu. Benim gobek var ve doktor ustten yumurta kontrolu yapilmayacagini nasil bilmez .tuo bebek yaptiran arkasaslarla konustuk diyolar ki olmaz oyle sey.ustten bakilmaz yumjrtaya. Simdi tedavi olan hasta durumu biliyor da doktor mu bilmiyor

Neden bakılamasın ki benim doktorum son kontrolde vajinal ultrasonla baktı sağdaki yumurtaları gördü kadın 10 dakika uğraştı soldakileri göremedi sonra göbekden denedi anında gördü

tövbee mübarek gün :KK15: dr da mı oruçtu acaba, başına vurdu bişey belli ki "yumurta da yok kalınlaşma da yok, tüp yapın siz" denir mi zırt diye yaw hayret bişey :KK57:sersem! o da dr'um diye geziyodur beyaz önlükle!
geçmiş olsun cnm, neyse ki gün güzel bitmiş. :121: altın yumurta operasyonu bu gece başlıyor demek :KK52: perşembe diye yazayım mı cnm senin tarihi güncelleyeyim mi?

Evet sonra da.insanlarin umitleri ile oynuyorlar boyle.
Cok sukur ki iyi bitti canim.az oncede ovitrelle catlatma ignemi yaptimmm=) persembe gunu yapiyoz asilamaaaa =)

Neden bakılamasın ki benim doktorum son kontrolde vajinal ultrasonla baktı sağdaki yumurtaları gördü kadın 10 dakika uğraştı soldakileri göremedi sonra göbekden denedi anında gördü

Canim hastadan hastaya degisiyor. Benim gobek bolgem yagli.ve prof diyor ki bel bolgesi yagli oldugu icin ustten bakilamaz sana. Kaldi ki doktorun ustten goremeyince alttan kontrol etmesi gerekmezmiydi. Bana ustten bakti ve gelismemeis yumurta kalinlasmama olmamis.cumaya kadar bekleyelim eger yoksa gelisme direk tup bebege gecin dedi. Boyle isbilmezlik olmaz.... Allah isbilenlerle karsilastirsin

senin durum da bayağı çetrefilli bi hal almaya başladı ama gebe kalma sorunun yok bence her şey güzel olacak arkadaşım Berrak :KK54: sorma kıdemliler ziyaret ettibizi bugün, nazım geçiyo diye iki kapışıp stres sattım ben de :KK53:
Çok hoşdu bayıldım atışmalarınıza senin tarzına hastayım zaten her topiğe lazım senden pozitif esprili vs vs
benim durum çetrefilli değil aslında canım kimyasal gebelik daha öncede yaşadım 6.06 lardan değer yükselipde gebe kalınmaz bu gün yarın adet gelir doktorumda biliyor yüz yüze konuşamadık telefonda söylemek istememişdir
olacak canım bnde inanıyorum ramazanı bi atlatalım ufaktan bi tatilimizi yapalım gelelim çalışmalara tam gaz devam edecegiz sonra gelicem sizin hamiş topiğinize müjde vericem inşşşş

Canim hastadan hastaya degisiyor. Benim gobek bolgem yagli.ve prof diyor ki bel bolgesi yagli oldugu icin ustten bakilamaz sana. Kaldi ki doktorun ustten goremeyince alttan kontrol etmesi gerekmezmiydi. Bana ustten bakti ve gelismemeis yumurta kalinlasmama olmamis.cumaya kadar bekleyelim eger yoksa gelisme direk tup bebege gecin dedi. Boyle isbilmezlik olmaz.... Allah isbilenlerle karsilastirsin

Arkadaşım ben senin yazını okudum sen tam bi afedersin ama kalasa rastlamışsın sen haklısın gelişmiş yumurtayı tabiki görememesi onun yetersizliği ben sadece göbekden bakılıyor benim göbeden bakdı ve gördü söyliyim bakılmaz diye kafana yer etmesin dedim ve bana sakın göbek yağı deme püfffff benimde yağlı maalesef :KK50:

Evet sonra da.insanlarin umitleri ile oynuyorlar boyle.
Cok sukur ki iyi bitti canim.az oncede ovitrelle catlatma ignemi yaptimmm=) persembe gunu yapiyoz asilamaaaa =)

ikinci aşama da sağ salim bitti o zmn çatlatmayla beraber. kaldı 3. ve son aşama :KK52: vıiyy, çok güzel hareketler bunlar ya yaşasınn :KK9:

Çok hoşdu bayıldım atışmalarınıza senin tarzına hastayım zaten her topiğe lazım senden pozitif esprili vs vs
benim durum çetrefilli değil aslında canım kimyasal gebelik daha öncede yaşadım 6.06 lardan değer yükselipde gebe kalınmaz bu gün yarın adet gelir doktorumda biliyor yüz yüze konuşamadık telefonda söylemek istememişdir
olacak canım bnde inanıyorum ramazanı bi atlatalım ufaktan bi tatilimizi yapalım gelelim çalışmalara tam gaz devam edecegiz sonra gelicem sizin hamiş topiğinize müjde vericem inşşşş

aa öyle mi diyosun, kendi durumunu daha iyi bilirsin tabi ama çok da takmıyo gibisin :26: ayrıca böyle bi ihtimal vardıysa aşılamadansonra başlaman gerekmez miydi hemen ilaca? :KK53:

Arkadaşım ben senin yazını okudum sen tam bi afedersin ama kalasa rastlamışsın sen haklısın gelişmiş yumurtayı tabiki görememesi onun yetersizliği ben sadece göbekden bakılıyor benim göbeden bakdı ve gördü söyliyim bakılmaz diye kafana yer etmesin dedim ve bana sakın göbek yağı deme püfffff benimde yağlı maalesef :KK50:

Kiz valla haklisin. Aman iste diyorum vafdir bunda da bir hikmet bekliyip gorucez =) senin de insallah degerin yukselir ve bebisin gelir sekerrrr

ikinci aşama da sağ salim bitti o zmn çatlatmayla beraber. kaldı 3. ve son aşama :KK52: vıiyy, çok güzel hareketler bunlar ya yaşasınn :KK9:

aa öyle mi diyosun, kendi durumunu daha iyi bilirsin tabi ama çok da takmıyo gibisin :26: ayrıca böyle bi ihtimal vardıysa aşılamadansonra başlaman gerekmez miydi hemen ilaca? :KK53:

Evet enteresan bi duyguymus gobusten igne yapmak. Esime diyorum bu yag tabakasini gecip mumurtamyi catlatabilecek mi bu kuccucuk igne 😁😁😁😁😁 guluyo o da napsin 😆😆😆😆😆

Evet enteresan bi duyguymus gobusten igne yapmak. Esime diyorum bu yag tabakasini gecip mumurtamyi catlatabilecek mi bu kuccucuk igne 😁😁😁😁😁 guluyo o da napsin 😆😆😆😆😆

evet benim için de enteresan oldu kendi kendime iğne yapmak :KK52: aynı anda hem alan hem veren el olmak ilginç bi duyguydu :KK53: iğneyi sapladım hedefi gözüme kestirip, sonra kalakaldım bi an böyle :111:

Son düzenleme:

evet ben sonucu alınca rahatladım benim en büyük problemim belirsizlik ve bekleme süreci diğer evrelerde rahatım napıyım negatifse oda allahtan vakti zamanı gelmemişdir çokda bilmiş konuşmıyım sonuçta ilk aşılama denemem sonraki denemelerde psikolojim ne durumda olur bilemem. Ama negatif oldugunu anlayınca en çok neye üzüldüm biliyomusun gülmece yok ama :)))))
eğer aşılamam tutsaydı babasıyla aynı burç olcakdı bizim herifin minyatürünü doğurcakdım olmadı tühhh:KK52:

pozitifi görmeden o ilacı kullandırmıyorlar canım banada mantıklı gelmiyor ama bir türlüde sebebini soramadım doktora bir dahaki görüşmemizde ayrınıtlı sorıcam

iyi geceler kızlar topik baya hareketlenmiş ikinci yarı baya hareketli geçiyor ben biraaz erken başalayınca erken bitti bekleyiş ama hemen ikinciya yaptırmaka istiyorum hazır tatildeysen zaten olmazsa da yaptırmam bir daha öyle karar verdim...

evet ben sonucu alınca rahatladım benim en büyük problemim belirsizlik ve bekleme süreci diğer evrelerde rahatım napıyım negatifse oda allahtan vakti zamanı gelmemişdir çokda bilmiş konuşmıyım sonuçta ilk aşılama denemem sonraki denemelerde psikolojim ne durumda olur bilemem. Ama negatif oldugunu anlayınca en çok neye üzüldüm biliyomusun gülmece yok ama :)))))
eğer aşılamam tutsaydı babasıyla aynı burç olcakdı bizim herifin minyatürünü doğurcakdım olmadı tühhh:KK52:

pozitifi görmeden o ilacı kullandırmıyorlar canım banada mantıklı gelmiyor ama bir türlüde sebebini soramadım doktora bir dahaki görüşmemizde ayrınıtlı sorıcam

:KK1: ilahi bak neleri hesaplamış daha aşılamayı yapar yapmaz seni senii :KK53: kocanı çok seviyosun heralde :KK52:
ilacı unutmaz sorarsan bana da söyle merak ettim :44:

canım daha önce kimyasal gebelik yaşamışmıydın umarım değildir bu sefer birde acaba kimyasalın sebebi nedir ki

kız senin 8 temmuzda yapıldı aşılaman. 18 temmuz değil mi test günü, yani cuma :KK53: bilhassa embriyonun tutunmaya çalıştığı bugünler stres yapıp germeyin vücudunuzu. kaslarınızı gevşetin, rahat bırakın :KK16: yerleşsin, gömülsün yumuşacık yavrıcak :KK9:
evet 8temmuz da ama 18ınde cıkamayacagım için bi gün önce yaptırayım dedim :)catlatma iğnesinin etkisi nasılsa bitmiş oluyo ya varsa çıkar herhalde yani öyle olmasını istiyom :KK14::KK14::KK14:

evet 8temmuz da ama 18ınde cıkamayacagım için bi gün önce yaptırayım dedim :)catlatma iğnesinin etkisi nasılsa bitmiş oluyo ya varsa çıkar herhalde yani öyle olmasını istiyom :KK14::KK14::KK14:

bende çıkabilir diye düşünüyorum 10 gün yeterrli bir süre bence beklemek insanı daha kötü yapıyor çünkü

bende çıkabilir diye düşünüyorum 10 gün yeterrli bir süre bence beklemek insanı daha kötü yapıyor çünkü

çok sabırsız gördüm sizi kızlar :KK51: ben test yapmıycam doğurana kadar! karar verdim :KK52:

X