Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

olmadı maybeybi olmadı diyoruz ve gözlerimizi editöre çeviriyoruz. o zmn editörüm egunalım top sende @egunal aydınlat bizi

aynen ben direk bayıldım bakıp çıkcaz çizik atıp çıkcaz dendi ama polip de görülünce alındı
anlamadıgım peki sadece rahim çizdirmede anestezisiz oluyomu ? :26:

olmadı maybeybi olmadı diyoruz ve gözlerimizi editöre çeviriyoruz. o zmn editörüm egunalım top sende @egunal aydınlat bizi

dua et aşılısın yoksa seni
ben kalkımmm ta tüp bebek topiklerinden aşılama topiklerine senin için geliyim
sen peki sennn bizimla değılsın de

dua et aşılısın yoksa seni
ben kalkımmm ta tüp bebek topiklerinden aşılama topiklerine senin için geliyim
sen peki sennn bizimla değılsın de

suss bi de cvp veriyo rezil ettin beni topikcanlarıma. ben de bilirkişi diye davet ettim kibar kibar saçından tuttum getirdim buraya kadar getirdiğim gibi götürmesini de bilirim :95:

aynen ben direk bayıldım bakıp çıkcaz çizik atıp çıkcaz dendi ama polip de görülünce alındı

dediğim gibi canımcım anestezi olmadan da oluyor...
çizik deniyor ama aslında hasar veriyorlar rahme...
ben bizzat yaşamadığımdan acı verir vermez kısmında net konuşamam ama kızların anlatımından dayanılmayacak birşey değil anlamıyoruz bile diyenler oldu..kullanılan aletin adını bilmiyorum bir sürü şey alıyorlar ellerine hangisinin adı ne hepsini bilirsek işlemide yapar hale geliriz artık

suss bi de cvp veriyo rezil ettin beni topikcanlarıma. ben de bilirkişi diye davet ettim kibar kibar saçından tuttum getirdim buraya kadar getirdiğim gibi götürmesini de bilirim :95:

bi kere sen gönderemzsin ben istersem giderim taam mı
bildiklerimi anlattım işte daha ne diyim ofis histeroskopi demişim operatif olcakmış onuda dr um beni bayılttıgı için bilemedim alla alla

Yalniz bana yapildiktan sonra hemn asilama olcak. İyilesmesi 3-4suruyo demissinizya... Size tup bebegi daha sonrami uyguladilar

Yalniz bana yapildiktan sonra hemn asilama olcak. İyilesmesi 3-4suruyo demissinizya... Size tup bebegi daha sonrami uyguladilar

3 4 ay çiziğin etkisi kalıyormuş
zaten istediğimizde iyileşmemesi canım
yanlış anlamışsın sanırım
tüp bebeği 1 ay sonra uyguladılar ama hemen öncesinde yapılanlarada merkezde şahit oldum

Son düzenleme:
bi kere sen gönderemzsin ben istersem giderim taam mı
bildiklerimi anlattım işte daha ne diyim ofis histeroskopi demişim operatif olcakmış onuda dr um beni bayılttıgı için bilemedim alla alla

gitme hep burda kal, biraz asabileştim kabul ediyorum ama ana yüreği işte

Kizlarrrr selamlarrrr bugunden beri basima gelenleri anlatsam inanamazsiniz. Cenabi Hak bugun bizi tevafuklarla sabirla imtihan etti valla.
Malumunuz bugun benim kontrol gunumdu. Sabah yola ciktik ki il disinda doktorumuz. 3 saatlik oruclu ve yorucu yolculuktan sonra giittik kontrole. Yumurtalik kontrolu vajinal muayene ile bakilir degil mi. Ama benim doktorum ustten gobekten bakti veeeeee dedi ki
Hicbir yumurtan gelismemis. Endometrium da kalinlasmamis. Cumaya kadar bekliyelim.o zaman vajinal muayene yapalim .eger gelisme olmazss direk tup bebek yapin.
Tabi ben sook sook sooktayim.
Dedim doktor hanim olmaz oyle sey ben normalde ilac kullanmadan cift cift yumurtlarim.gunde 3 klomenle nasil gelismez. E dedi olabilir.ama beni tuttu aglama krizi.
Odadan ciktim esim sok gecirdi. Ben aglamaktan bitap dustum. Esim de olmaz boyle sey dedi beni arastirma hastanesi tup bebek merkezini profuna getirdi. Ben tabi orda da.salya sumuk neyse prof sagolsun vajinal muayene ile bakti ve ne dese begenirsiniz.
Koskoca 25mmlik sahane bir yumurtan var end.kalinlasmasi super. Dedi.tabi ben hala agliyorum . Cevirdi gosterdi banada. Sonra e2 testi yapalim bakalim kist mi folikul mu yani yumurtami diye bi bakalim dedi ve uzatmayayim yapilan test sonucu sahane bir yumurtamin oldugunu soyledi. Bu gece 11de catlatma igneni yapalim dedi persembe en gec gunduz 11de asilamani yapariz dedi.
Ha unutmadan prof dedi ki ne tup bebegi.siz isteseniz de tup bebek yapmam ben size dedi.asilama ile insallah olur dedi sayiniz mukemmel dedi.
Simdi ben o ozeldeki doktora ne diyim. Bu hak degil mi kizlar. Ama asiz mubarek gun beddua ettim ah ettim . Hakka girdi.hakkim haram olsun ona.

Oy kızlar noldunuz yaw bizi hep hormonlar yönetiyi idare etcez birbirimizi gari. Folikcim erken gebelik testi aldım yarın sabah yapcam ama resmen adet olcak gibi ateş basması ve kasık ağrısı var bende bugün.Sonucu şimdiden görür gibiyim Valla Üzülcem galiba.sabah yapar yazarım sonucu hayırlısı artık

berrak naptınnn

Slm arkadaşlar Berrak merakla bekliyorum sonucunu umarım artar ve bizlere haber verirsin başka yokmu test yaptıracaklar bende yArın doktora gidiyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sanırım gelmiyeceğim artık bu topiğe sizlere bol şans
folikcim haberleşiriz hangi topikteyim biliyorsun muhabbetin desteğin paylaşımın çok güzel canım güzel haberini heyecan ve umutla bekleyeceğimm

slm kızlar geldim merak etmişsiniz ama haberlerim çok iç açıcı değil tahlili tekrarladım sonuç 6.06 doktorumu aradım tahmin ettiğim gibi 48 saat sonra tekrarla bu arada clexane (kan sulandırıcı ) iğneye başla hamilelik başlamış ama gelişimi iyi değil dedi. 2 gün sonraki tahlide yükselme olursa o zaman sevineceğiz dedi benden haberler bunlar. Sizde haber çok maaşallah yazmışda yazmışsınız kaç sayfa geçmiş okudum fndkr nere gidiyorsun hayırdır bizi bırakmak öyle kolaymı aşk olsun kader arkadaşıyız biz silkelen kendi gel tatlım bizi terk etmeye yeltenen hormonlar sen değilsin folik ne iş topiği kıdemliler basmış

Geçmiş olsun öncelikle benimde karnimdan bakildi bol su iciyorsun sıkışık oluyorsun yani öyle bakildi yumurtalara gayet net görünüyor bayan Dr lar öyle yapiyor ben masadan bile kalktim erkek Drdaha anlayışlilar

Ya ama bu kadar dusmanlik olmaz. Esim kendini zor tuttu. Benim gobek var ve doktor ustten yumurta kontrolu yapilmayacagini nasil bilmez .tuo bebek yaptiran arkasaslarla konustuk diyolar ki olmaz oyle sey.ustten bakilmaz yumjrtaya. Simdi tedavi olan hasta durumu biliyor da doktor mu bilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…