Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çok istiyorum olumlu sonuç görmek RABBİM HEPİMİZİN EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN İNŞAALLAH ŞU MÜBAREK AYDA
AMİNNNN

Cani gonulden kocaman bir aaaaaaaamiiiiiiiiiiinnnnnnnn ☺☺☺☺

Halemoon benim adetim başlıyor sanırım kahverengi lekeler olmuş çamaşırımda seninde öylemi başlamışdı

Evet aynen öyle olmuştu canım yalnız bir gün sonra yoğunlaştı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlaaar az önce şu Predictor ün erken gebelik testini yaptım.:KK5:Gebelik penceresi ancak bu kadar temiz olabilirdi.Silik bir çizgi bile yok :KK50:Adetten 4 gün öncesine kadar sonuç verir yazıyor üstünde.Benim 1-2 günüm var.Çok büyük ihtimalle hamile değilim yani.Bir daha ki sefere artık İnşallah.Sizden güzel haberler bekliyorum:KK54:

Sonuçta idrar testi güven olmaya bilir ama bilmiyorum ya çok üzülüyorum kaç kişiniz şurda ve bir tane bile olumlu sonuç alamadık....

Sonuçta idrar testi güven olmaya bilir ama bilmiyorum ya çok üzülüyorum kaç kişiniz şurda ve bir tane bile olumlu sonuç alamadık....

Halemoon cum evet idrar testi ama adette olcam belli:KK14: hiç sorma kendimden zaten çok ümitli değildim ama diğer arkadaşlardan da doğru düzgün olumlu sonuç alan yok.Diğer topiklerde de durum aynı.Bu kadar dandik bişey mi bu aşılama anlamadım gitti.Neyse moral bozmiim yine de.Benim zaten tek tüpüm tıkalıydı,pko yüm filan.Tüp olcak belli yani..İnşallah bizim topikten çok pozitif çıkar,ben tüm sonuçlar açıklanana kadar buralardayım yine.Haydi kızlar göreyim sizi:21:

Folikcim yaz canım beni de negatife.Valla sana da bravo kaç gündür hepimize yetişiyorsun canım

Son düzenleme:
Halemoon cum evet idrar testi ama adette olcam belli:KK14: hiç sorma kendimden zaten çok ümitli değildim ama diğer arkadaşlardan da doğru düzgün olumlu sonuç alan yok.Diğer topiklerde de durum aynı.Bu kadar dandik bişey mi bu aşılama anlamadım gitti.Neyse moral bozmiim yine de.Benim zaten tek tüpüm tıkalıydı,pko yüm filan.Tüp olcak belli yani..İnşallah bizim topikten çok pozitif çıkar,ben tüm sonuçlar açıklanana kadar buralardayım yine.Haydi kızlar göreyim sizi:21:

Aynen bende öyle tüm sonuçları ümitle bekliyorum bendede sonuç olumsuz ama umarım olumlu sonuçlar alırız benimde aşılamaya inancım sarsıldı sanki para kazanmanın bir aşaması gibi geldi... Umarım yanılırım tabi çünkü ikinciyi yaptırmayı planlıyorum

Kimyasal gebeliği nasıl alıcakmış Kimyasal gebelikde doktorlar sürece müdahale etmiyorki sadece beta hcg takibi yapıyor zaten sonra kanla atılıyor vücuttan o dr neyi alçakmış

Doktor kesenin oluştuğunu ama boş olduğunu söylemiş aynı şey mi bilmiyorum benim hiç başıma gelmedi çünkü

bu gece 12 de çatlatma iğnemi vuruluyorum.. cuma öğlen aşılamam var :KK24:
hadi hayırlısı

catlove kan testi yaptırmadan umutsuz olma lütfen..

Aynen bende öyle tüm sonuçları ümitle bekliyorum bendede sonuç olumsuz ama umarım olumlu sonuçlar alırız benimde aşılamaya inancım sarsıldı sanki para kazanmanın bir aşaması gibi geldi... Umarım yanılırım tabi çünkü ikinciyi yaptırmayı planlıyorum

Canım bende ikinciyi yaptırcam.Devlet 2 aşılamayı şart koştuğu için.Şimdi araya da Bayram girdi.Bir ay daha beklicem boşuboşuna.Ona daha çok canım sıkılıyo.Şu Bayram geçsin hemen yaptırcam ama yılmak yok.Ne kadar ara verirsek o kadar zaman kaybı.Benim görümcemin 2. Aşılaması tuttu mesela.İkinci de tutan da çok.Yine az da olsa ümit edip yaptırcaz ikinciyi başka çare yok.Sonra olmazsa tüp taktırırız olur biter.Napalım olcakta uğraştırıyo işte:KK34::KK54:

kızlar sorum olacak aşılama olanalara bugün aşılama olalı 9.günüm dün kasıkalrımda sancı oldu baskı gibi sanki kasıklarım rahme baskı yapıyor yere düşecek gibi haraket edince ama yatınca geçiordu
bugün sabah bişeyim yoktu akşam üzeri yemek yapmaya başladım yine aynı şekilde sanki idrara sıkışmısım gibi ondan dahada şiddetli yine baskı oldu rahme doğru yatınca geçiyor yada çok hafifliyor şuan bişeym yok arada oluyor ondan önceki günler hiç bir sorunum yoktuuuu başına böyle bişey geln varmı aranızdaaa

Hemen hemen aynı günlerde aşilanmisiz benimde 9 temmuz da agrim yok ama arasira belimde adet agrisi gibi ağri oluyor hafif ama

Canım bende ikinciyi yaptırcam.Devlet 2 aşılamayı şart koştuğu için.Şimdi araya da Bayram girdi.Bir ay daha beklicem boşuboşuna.Ona daha çok canım sıkılıyo.Şu Bayram geçsin hemen yaptırcam ama yılmak yok.Ne kadar ara verirsek o kadar zaman kaybı.Benim görümcemin 2. Aşılaması tuttu mesela.İkinci de tutan da çok.Yine az da olsa ümit edip yaptırcaz ikinciyi başka çare yok.Sonra olmazsa tüp taktırırız olur biter.Napalım olcakta uğraştırıyo işte:KK34::KK54:

Evet bende öyle düşünüyorum ama tüp düşünmüyorum daha benim yetişecek gibi bayramdan önceye bugün kontrole gidiyorum sanırım beş günlük iğne verir ve Pazartesi çatlatmaya iğnesi Çarşamba aşılama olur gibi geliyor inşaallah akşama yazarım haberleri sende bugün yarın adet olursan git bence belki yetişir bayrama

yaa ne kadar umutsuz olumsuzsunuz kızlarrrr aşılama tutmuyor saçma filan diyosunuz yapmayın inanın tutacağına
ben inanıyorum ve çok pozitif bakıyorum bakın şurdan okuyu tutanları
hatta üçüz olan kişi burda yazmış bakın ikiz tutmuş aşılama ileee

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721099&p=35393884#post35393884

Mutlaka vardır hiç yok demiyorum zaten ben ben ama yüzde olarak düşünürsek çok düşük gerçekten bunuda kabul etmemiz lazım çünkü herhangi bir problem yokken bile tutmaması manidar... Bende zaten hep o yazıları okuyup inanmıştım tuttuğuna ama tutmayanlar daha çok Haziran topiğide aynı durumda...

Mutlaka vardır hiç yok demiyorum zaten ben ben ama yüzde olarak düşünürsek çok düşük gerçekten bunuda kabul etmemiz lazım çünkü herhangi bir problem yokken bile tutmaması manidar... Bende zaten hep o yazıları okuyup inanmıştım tuttuğuna ama tutmayanlar daha çok Haziran topiğide aynı durumda...

Kozlar bence bu asilamanin yöntemlerini değiştirmeleri lazim yumurta yi gelişme asamakarini takip ediyorlar belli boyuta gelince iğne yapiliyor çatladimi çatlamadimi bakmiyorlar çatladigi ana denk gelenlerin tutuyor iğneden ikigün sonra asilama yapiliyor iğnenin ertesi günütekrar bakılacak çatlamişsa ogün yapilmali kaliplaşmiş şeyleri uyguluyorlar

Kozlar bence bu asilamanin yöntemlerini değiştirmeleri lazim yumurta yi gelişme asamakarini takip ediyorlar belli boyuta gelince iğne yapiliyor çatladimi çatlamadimi bakmiyorlar çatladigi ana denk gelenlerin tutuyor iğneden ikigün sonra asilama yapiliyor iğnenin ertesi günütekrar bakılacak çatlamişsa ogün yapilmali kaliplaşmiş şeyleri uyguluyorlar

Bencede denemeler yapılıyor ve tutmama sebeplerine bakılmıyor belki yumurta çatlamadı belki erken çatladı iki gün standart bu yöntemin biraz daha geliştirilmesinden yanayım ben...

kızlar aşılandımda geldim korkulcak bişeyy yokmuş hiç acımadı :KK52:hayırlısı artık

Son düzenleme:
Kizlarrrr selamlarrrr bugunden beri basima gelenleri anlatsam inanamazsiniz. Cenabi Hak bugun bizi tevafuklarla sabirla imtihan etti valla.
Malumunuz bugun benim kontrol gunumdu. Sabah yola ciktik ki il disinda doktorumuz. 3 saatlik oruclu ve yorucu yolculuktan sonra giittik kontrole. Yumurtalik kontrolu vajinal muayene ile bakilir degil mi. Ama benim doktorum ustten gobekten bakti veeeeee dedi ki
Hicbir yumurtan gelismemis. Endometrium da kalinlasmamis. Cumaya kadar bekliyelim.o zaman vajinal muayene yapalim .eger gelisme olmazss direk tup bebek yapin.
Tabi ben sook sook sooktayim.
Dedim doktor hanim olmaz oyle sey ben normalde ilac kullanmadan cift cift yumurtlarim.gunde 3 klomenle nasil gelismez. E dedi olabilir.ama beni tuttu aglama krizi.
Odadan ciktim esim sok gecirdi. Ben aglamaktan bitap dustum. Esim de olmaz boyle sey dedi beni arastirma hastanesi tup bebek merkezini profuna getirdi. Ben tabi orda da.salya sumuk :KK43: neyse prof sagolsun vajinal muayene ile bakti ve ne dese begenirsiniz.
Koskoca 25mmlik sahane bir yumurtan var end.kalinlasmasi super. Dedi.tabi ben hala agliyorum . Cevirdi gosterdi banada. Sonra e2 testi yapalim bakalim kist mi folikul mu yani yumurtami diye bi bakalim dedi ve uzatmayayim yapilan test sonucu sahane bir yumurtamin oldugunu soyledi. Bu gece 11de catlatma igneni yapalim dedi persembe en gec gunduz 11de asilamani yapariz dedi.
Ha unutmadan prof dedi ki ne tup bebegi.siz isteseniz de tup bebek yapmam ben size dedi.asilama ile insallah olur dedi sayiniz mukemmel dedi.
Simdi ben o ozeldeki doktora ne diyim. Bu hak degil mi kizlar. Ama asiz mubarek gun beddua ettim ah ettim . Hakka girdi.hakkim haram olsun ona.
üzülmüşsünüz ama sonu güzel olmuş
oruç tutuyomusun hep ben kontrol olduğunda tutmadım hiç o aletin ucuna sürülen jelin orucu bozduğu yazıyo hep nette

Kızlaaar az önce şu Predictor ün erken gebelik testini yaptım.:KK5:Gebelik penceresi ancak bu kadar temiz olabilirdi.Silik bir çizgi bile yok :KK50:Adetten 4 gün öncesine kadar sonuç verir yazıyor üstünde.Benim 1-2 günüm var.Çok büyük ihtimalle hamile değilim yani.Bir daha ki sefere artık İnşallah.Sizden güzel haberler bekliyorum:KK54:

haberler hep kötü geliyo başlangıcımız böylemi olcaktı ya

benimde pek umudum yok tutacağından burdan okudalarımdan dolayı ama siz çok olumsuz konuşmuşunuz tutmayınca kaç defa tüp yapıyolar yine tutmuyo nasip kısmet işi sanırım

üzülmüşsünüz ama sonu güzel olmuş
oruç tutuyomusun hep ben kontrol olduğunda tutmadım hiç o aletin ucuna sürülen jelin orucu bozduğu yazıyo hep nette

haberler hep kötü geliyo başlangıcımız böylemi olcaktı ya

benimde pek umudum yok tutacağından burdan okudalarımdan dolayı ama siz çok olumsuz konuşmuşunuz tutmayınca kaç defa tüp yapıyolar yine tutmuyo nasip kısmet işi sanırım

Aslında olumsuz konuşmuyorum inancım sonsuz sende farkındayım aslında nasip kısmet işi olduğuna bende ona inanıyorum sadece operasyonun başarı oranı çok düşük sadece nasip kısmet işi...

Evet bende öyle düşünüyorum ama tüp düşünmüyorum daha benim yetişecek gibi bayramdan önceye bugün kontrole gidiyorum sanırım beş günlük iğne verir ve Pazartesi çatlatmaya iğnesi Çarşamba aşılama olur gibi geliyor inşaallah akşama yazarım haberleri sende bugün yarın adet olursan git bence belki yetişir bayrama

Hımm senin doktor kaç kez aşılama dedi canım? Benimki 2 aşılama sonra olmazsa tüp dedi de ondan diyorum.Ki bana aynen şöyle söyledi.Tek tüpün tıkalı olduğu için aşılama da şansın daha da düşüyor ama 2 kez yaptırmak zorundasın.Çünkü devlet ancak böyle tüp raporu veriyor.Yoksa sanırım aşılamaya 3-4 kez şans veriyor yine de doktorlar.Ben de bi adet olayım gidip konuşayım bakayım.Ne dicekler.Yetişir mi yetişmez mi.Benim hesaba göre bayrama denk geliyo.Neyse sen git bakalım bi sana ne diyecekler cnm :26:

bu gece 12 de çatlatma iğnemi vuruluyorum.. cuma öğlen aşılamam var :KK24:
hadi hayırlısı

catlove kan testi yaptırmadan umutsuz olma lütfen..

Selamlarrrr =) ben de dun gece 11de catlatma ignemi oldum. persembe 11de asilama olucam.birlikte beklicez sanirim =)) hakkimizda hayirlisi olsun insallahhh =))

X