Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

tövbee mübarek gün dr da mı oruçtu acaba, başına vurdu bişey belli ki "yumurta da yok kalınlaşma da yok, tüp yapın siz" denir mi zırt diye yaw hayret bişey sersem! o da dr'um diye geziyodur beyaz önlükle!
geçmiş olsun cnm, neyse ki gün güzel bitmiş. :121: altın yumurta operasyonu bu gece başlıyor demek perşembe diye yazayım mı cnm senin tarihi güncelleyeyim mi?

ayyy çok heyecanlı :18: umutluyum cnm hayırlı güzel haberle gel, çıkmazsa da üzüleyim deme sakın idrar son sözü söylemiyo biliyosun.
merak etme eski dostuz biz, hormon mormon vız gelir, uğraşırız böyle arada birbirimizle

Son düzenleme:

senin durum da bayağı çetrefilli bi hal almaya başladı ama gebe kalma sorunun yok bence her şey güzel olacak arkadaşım Berrak sorma kıdemliler ziyaret ettibizi bugün, nazım geçiyo diye iki kapışıp stres sattım ben de

Neden bakılamasın ki benim doktorum son kontrolde vajinal ultrasonla baktı sağdaki yumurtaları gördü kadın 10 dakika uğraştı soldakileri göremedi sonra göbekden denedi anında gördü

Evet sonra da.insanlarin umitleri ile oynuyorlar boyle.
Cok sukur ki iyi bitti canim.az oncede ovitrelle catlatma ignemi yaptimmm=) persembe gunu yapiyoz asilamaaaa =)

Neden bakılamasın ki benim doktorum son kontrolde vajinal ultrasonla baktı sağdaki yumurtaları gördü kadın 10 dakika uğraştı soldakileri göremedi sonra göbekden denedi anında gördü

Canim hastadan hastaya degisiyor. Benim gobek bolgem yagli.ve prof diyor ki bel bolgesi yagli oldugu icin ustten bakilamaz sana. Kaldi ki doktorun ustten goremeyince alttan kontrol etmesi gerekmezmiydi. Bana ustten bakti ve gelismemeis yumurta kalinlasmama olmamis.cumaya kadar bekleyelim eger yoksa gelisme direk tup bebege gecin dedi. Boyle isbilmezlik olmaz.... Allah isbilenlerle karsilastirsin

Çok hoşdu bayıldım atışmalarınıza senin tarzına hastayım zaten her topiğe lazım senden pozitif esprili vs vs
benim durum çetrefilli değil aslında canım kimyasal gebelik daha öncede yaşadım 6.06 lardan değer yükselipde gebe kalınmaz bu gün yarın adet gelir doktorumda biliyor yüz yüze konuşamadık telefonda söylemek istememişdir
olacak canım bnde inanıyorum ramazanı bi atlatalım ufaktan bi tatilimizi yapalım gelelim çalışmalara tam gaz devam edecegiz sonra gelicem sizin hamiş topiğinize müjde vericem inşşşş

Arkadaşım ben senin yazını okudum sen tam bi afedersin ama kalasa rastlamışsın sen haklısın gelişmiş yumurtayı tabiki görememesi onun yetersizliği ben sadece göbekden bakılıyor benim göbeden bakdı ve gördü söyliyim bakılmaz diye kafana yer etmesin dedim ve bana sakın göbek yağı deme püfffff benimde yağlı maalesef

Evet sonra da.insanlarin umitleri ile oynuyorlar boyle.
Cok sukur ki iyi bitti canim.az oncede ovitrelle catlatma ignemi yaptimmm=) persembe gunu yapiyoz asilamaaaa =)

ikinci aşama da sağ salim bitti o zmn çatlatmayla beraber. kaldı 3. ve son aşama vıiyy, çok güzel hareketler bunlar ya yaşasınn

aa öyle mi diyosun, kendi durumunu daha iyi bilirsin tabi ama çok da takmıyo gibisin :26: ayrıca böyle bi ihtimal vardıysa aşılamadansonra başlaman gerekmez miydi hemen ilaca?

Kiz valla haklisin. Aman iste diyorum vafdir bunda da bir hikmet bekliyip gorucez =) senin de insallah degerin yukselir ve bebisin gelir sekerrrr

Evet enteresan bi duyguymus gobusten igne yapmak. Esime diyorum bu yag tabakasini gecip mumurtamyi catlatabilecek mi bu kuccucuk igne 😁😁😁😁😁 guluyo o da napsin 😆😆😆😆😆

Evet enteresan bi duyguymus gobusten igne yapmak. Esime diyorum bu yag tabakasini gecip mumurtamyi catlatabilecek mi bu kuccucuk igne 😁😁😁😁😁 guluyo o da napsin 😆😆😆😆😆

evet benim için de enteresan oldu kendi kendime iğne yapmak aynı anda hem alan hem veren el olmak ilginç bi duyguydu iğneyi sapladım hedefi gözüme kestirip, sonra kalakaldım bi an böyle :111:

Son düzenleme:

evet ben sonucu alınca rahatladım benim en büyük problemim belirsizlik ve bekleme süreci diğer evrelerde rahatım napıyım negatifse oda allahtan vakti zamanı gelmemişdir çokda bilmiş konuşmıyım sonuçta ilk aşılama denemem sonraki denemelerde psikolojim ne durumda olur bilemem. Ama negatif oldugunu anlayınca en çok neye üzüldüm biliyomusun gülmece yok ama :)))))
eğer aşılamam tutsaydı babasıyla aynı burç olcakdı bizim herifin minyatürünü doğurcakdım olmadı tühhh

pozitifi görmeden o ilacı kullandırmıyorlar canım banada mantıklı gelmiyor ama bir türlüde sebebini soramadım doktora bir dahaki görüşmemizde ayrınıtlı sorıcam

iyi geceler kızlar topik baya hareketlenmiş ikinci yarı baya hareketli geçiyor ben biraaz erken başalayınca erken bitti bekleyiş ama hemen ikinciya yaptırmaka istiyorum hazır tatildeysen zaten olmazsa da yaptırmam bir daha öyle karar verdim...

pozitifi görmeden o ilacı kullandırmıyorlar canım banada mantıklı gelmiyor ama bir türlüde sebebini soramadım doktora bir dahaki görüşmemizde ayrınıtlı sorıcam

ilahi bak neleri hesaplamış daha aşılamayı yapar yapmaz seni senii kocanı çok seviyosun heralde
ilacı unutmaz sorarsan bana da söyle merak ettim :44:

canım daha önce kimyasal gebelik yaşamışmıydın umarım değildir bu sefer birde acaba kimyasalın sebebi nedir ki

evet 8temmuz da ama 18ınde cıkamayacagım için bi gün önce yaptırayım dedim :)catlatma iğnesinin etkisi nasılsa bitmiş oluyo ya varsa çıkar herhalde yani öyle olmasını istiyom

evet 8temmuz da ama 18ınde cıkamayacagım için bi gün önce yaptırayım dedim :)catlatma iğnesinin etkisi nasılsa bitmiş oluyo ya varsa çıkar herhalde yani öyle olmasını istiyom

bende çıkabilir diye düşünüyorum 10 gün yeterrli bir süre bence beklemek insanı daha kötü yapıyor çünkü

bende çıkabilir diye düşünüyorum 10 gün yeterrli bir süre bence beklemek insanı daha kötü yapıyor çünkü

çok sabırsız gördüm sizi kızlar ben test yapmıycam doğurana kadar! karar verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…