Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
topiklerin birinde birisi aşılamaya uzun etekle gidin iyi oluyo demiş sen naptın giderken yanında tedek kıyafet falan aldınmı belden aşağısı çıplakmı oluyo yarın ben napcam

nasıl heyecanlısın cnm seeen evet etek rahat olabilir. ben kolay giyip çıkarabileceğim rahat bi pantolon giydim. orada örtü istedim, kocaman çarşaf gibi örtü verdiler. muayenedeki gibi küçük değildi yani. sonra sarmalandım ona, göğsüme kadar da çektim hattâ çünkü üşüdüm, serindi içerisi. sen direk etek de giyebilirsin, yanına da alabilirsin örtü gibi bişey.

Son düzenleme:

iğneyi yaptırana kadar sakindim normaldi herşey ama bugün iğneyi yaptırdıktan sonra içimi tuhaf karışık duygular kapladı :18: ameliyathaneler soğuk olurmuş ya kesin bende üşürüm bunu dediğin iyi oldu ona göre bişeyler alayım yanıma

2 kere tüp bebek denemesi ve ne yazık ki sonuç negatif.. ümidimi kaybettim... tüp bebek olmadı belki aşılama ile olur diye düşünüyorum bu konuda bilginiz varsa benimle paylaşırmısınız lütfen. birde rahmi çizmek ne demek açıklarsanız sevinirim

evet benim üstümde ince de olsa hırka vardı, buna rağmen ürperdim, ben de çok üşürüm ztn hep. ve tlfnunu yanına al cnm kimse bişe demiyor ve beklerken sıkılıyor insan, bize yazarsın ordan odada yalnızdım ben isteyemedim kimseden o yüzden çantamı. çanta bana baktı karşıdan ben ona

eşim giremiyomu yanıma

hoşgeldin sevcan vallahi, tüp, aşılama, vs.. bunlar hep vesile biliyorsun dimi? yani her ay herhangi bir şekilde gebe kalabilriz ve o ay ne yaptıysak bunu vesile kabul ederiz. oysa sadece zamanımız gelmiştir. En azından benim fikrim bu şekilde. O yüzden tüple olmadı bi de aşılama deneyelim demen çok hoşuma gitti, çünkü genelde derler ki "tüple olmadı, aşılamayla nasıl olsun?" Aşılamada eşinden alınan semen yıkanıyor. Yani hareketli ve kaliteli spermler seçilip yakışıklı süpermenler senin yumurtalıklarına manuel olarak bırakılıyor. Sonra büyük buluşma gerçekleşti mi diye 12 gün bekliyorsun.
rahim çizdirme ise adından da anlaşılacağı gibi rahime küçük bir çizik atıyorlar hepsi bu. :101:

Selam arkadaşlar haziran da aşılama oldum tutmadı..ara vermek zorunda kaldım eylül de tekrar yaptıracam hayırlısı ile ama sizi takip ediyorum kaç gündür :))) rahim çizme yi de tv de izlemiştim doktor aytuğun programında yeni tedavi daha bir bayana bununla beraber tüp bebek yapmışlar tutmuş du kadın 10yıllık evliymiş di düşüklükleri olmuş du öyle hatırlıyorum soran arkadaşlar böyle bir tedavi var yani

ilk defamı yaptırmıştın aşılamayı

cevap yazdığın için çok tşk. kendimi çok yanlız hissediyordum. ayrıca tüp olmuyo diye aşılama hiç olmaz diye bir önyargı var... ben ümidimi yitirmek istemiyorum... bu konu bilimsel bir gerçekmi yoksa huravemi. gerçi eşimin sperm kalitesi çok kötü ama yine de allah nasip etmişse olur diyorum

özel ya belki girebilir dedim

olabilir cnm arayıp sorabilirsin senin için çok önemliyse, ya da yarın gidince öğrenirsin artık eşin dışarda bekler bnmki gibi

hmm, eşinde sorun var demek. değerler nasıl sevtapcım yazar mısın bi sakıncası yoksa? aşılama genellikle hareket şikayetinde güzel sonuç sağlıyor. çünkü hareketi zaten az olan spermler daha da uğraşıp yorulmasın diye yolu kısaltıyorlar yani böyle düşün.

Son düzenleme:
semen anliz raporunda düşünceler kısmında aynen şöyle yazıyor:
tüm lam alanda 1 adet+3; 5 adet+2; 18 adet immoti sperm hücresi gözlendi. konsantrasyon sonrası tüm lam alanında 1 adet+4; 3 adet +3; 8 adet+2; her alanda 2-3 adet immotil sperm hücresi gözlendi

ne demek ki bunlar ne anlama geliyo :26: aklım bilemedi :26:

Dun doktorum dedi... Tutunmasini kolaylastiriomus. Haftaya olcammm... Benimde bukadar bilgim var

güzel bişey dedin benim için bizimde hareket sorunumuz var inşallah yıkama işleminden sonra motor takıp hızlanırlar

güzel bişey dedin benim için bizimde hareket sorunumuz var inşallah yıkama işleminden sonra motor takıp hızlanırlar

agüstocuğum motor takmaya gerek kalmıycak Allah'ın izniyle, zaten yumurtanın içine ışınlanmadığı kalıyo bi. baş başa kalıyorlar oracıkta, tek yapacağı kabuğu aşıp içeri girmek. onu da yapsın bi zahmet bi tanesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…