Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yarın yaptırsammı diye düşünüyorum 11. gün oluyor 11. günde sonuç alan çok olmuş. benimde negatif gibi bi his var içimde bu kararsızlıktan bi an önce kurtulmak istiyorum

anladım cnm, Allah kalbinden geçeni nasip etsin sana inşallah netice güzel olur, olmazsa da mücadeleye dvm evet 11. gün de öğrenen var hatta ben 9. gün öğrenen bile duydum ama sen bilirsin cnm, bikaç gün daha umutlanayım diyorsan ve dayanabileceksen bekle derim şahsen. ama 2 gün sonra tekrarlatırım testi, değerde azalma ya da artma var mı ona bakarım en azından diyosan yarın da yaptırabilirsin tabi.

Son düzenleme:
rica ederim, hoşgeldin tekrar. o zmn bugün 6. gün mi yani, erken değil mi? :44: hangi şehirdesin? nerde oluyor tedavin özel mi devlet mi?

Evet 6. Gunumde kontrole çağırdı 4 gunluk igne verdi.istanbulda oturuyorum ozele gidiyorum doktorumda iyi ama bilemedim simdi sabah belli olur artık

Kız sen ne tatlı şeysin, seviyorum kız seni oğluşun var Allah'tan, için sızladı belki ama bizimki bi başka, seninki bi başka Bu arada değerin kaç çıktı halemoon'cuğum :26:

Canım teşekkür ederim bende seni seviyom buarada ben adet oldum yarın doktorumu arayıp yeni bir yol çizecem kendime değerim 0,98 canım bir bile değil yaaaa... :):)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar

Bende bu ay aşılama yaptıracağım bu gun 4. Gunum iğne vurulalı
Sanırım temuz 24,25 gıbı aşılama olacagım.ancak benım anlamadığım bşr konu var benım doktorum 13 tane iğne verd bana ama bakıyorum çoğu kişi 4 tane falan vuruluto garip değilmi?birde benım kalçadan vuruluyo çıpu kişide göbekten vuruluyo.benı aydınlatırmısunız kalça ile göbekten vurulmamın farkı varmı.

Evet 6. Gunumde kontrole çağırdı 4 gunluk igne verdi.istanbulda oturuyorum ozele gidiyorum doktorumda iyi ama bilemedim simdi sabah belli olur artık

güzel haberle gel cnm, bu arada ben de ist.dayım

Canım teşekkür ederim bende seni seviyom buarada ben adet oldum yarın doktorumu arayıp yeni bir yol çizecem kendime değerim 0,98 canım bir bile değil yaaaa... :):)

hadi yaa, ikonu değiştirmeye elim varmadı son ana kadar bekledim ama artık benden günah gitti yeni döngün hayırlı olsun kuzum o zmn, bayrama denk gelmesen bari kığızz

öncelikle topiğimize hoşgeldin ccilemm, kaçıncı denemen, bir sorun var mıydı seninle ilgili ?:26: soruyorum çünkü her dr her hastaya her ilacı aynı şekilde vermiyor. Bunun belirleyicisi hem dr hem hasta yani. Tabii ilacın markasına göre de değişiyor olabilir etki ve dozajı. sen ne kullanıyorsun ve kaç doz?

4 yıllık evlıyım ve 2 yıla yakın bebek istiyoruz.ilk aşılamam olucak kısmetse süleymanıye kadın doğumda tedavı göruyorum adetın 2.gunu gıttım fostımon 75 ıu verdi 13 adet ve ovitrelle verdı 1 adet coraspin verdi 1 kutu hergun kalçadan vurul 18 temmuzda gel takıbe bakalım dedi.

4 yıllık evlıyım ve 2 yıla yakın bebek istiyoruz.ilk aşılamam olucak kısmetse süleymanıye kadın doğumda tedavı göruyorum adetın 2.gunu gıttım fostımon 75 ıu verdi 13 adet ve ovitrelle verdı 1 adet coraspin verdi 1 kutu hergun kalçadan vurul 18 temmuzda gel takıbe bakalım dedi.

Bu arada bende ve eşımde bır problem yok ben 29 eşım 27 yaşında

Slm arkadaslar... Ben yeni katildim kadinlar kulubune... Buay asilama olacak ve daha hicbir fikrim yok neler onerirsnz bana yardimci olurmusunz?

Evett... burda msj yazmayi yeni ogrendimde... sabah sabah bi yazayim dedim

Bu arada bende ve eşımde bır problem yok ben 29 eşım 27 yaşında

anladım cnm, öncelikle fostimon'u duymadım. ilk sayfadaki tablomuza göz attıysan listemizde o ilacı kullanan kimse de yok, bu yüzden dozaj hakkında bi fikrim de yok. Dr öyle dediyse öyledir yani heralde :44: kızlar da uyanınca girip bakar, bilen varsa yanıtlar merak etme. 18 temmuz senin adetinin 15. günü olacak dimi, öyleyse bi sıkıntı yok, umarım da olmaz. seni de listemize ekleyeyim dur madem bu ay olacak aşılaman tekrar hoşgeldin aramıza ccilemm

Son düzenleme:
Slm arkadaslar... Ben yeni katildim kadinlar kulubune... Buay asilama olacak ve daha hicbir fikrim yok neler onerirsnz bana yardimci olurmusunz?

hoşgeldin eymen, kızlar uyandıkça dökülürler buraya vakit buldukça da sana bilgi verirler. hangi şehirdesin, ilk aşılaman mı kısmetse ne zmn? sen ne kullanıyorsun yumurtalar için?

İlk asilaman olcak... Doktorum regl olunca gel dedi bugun gidicez daha... Yani bugun start verioruz Allahin izniyle) izmirdeyim

günaydın kızlar cumartesi kontrole gittim 4 defa 75 lik gonal-f kullanarak, yeterli gelmedi 2 kezx daha vuruldum bu sabah tekrar gittim ama yok hala gelişme
15-16 dalardı
iki sefer daha kullanıp çarşamba kontrole gidiyorum
yalnız uzayan şeffaf akıntım var yumurtlama akıntısı.. sordum dr. normal çok yumurta olduğundan dedi..

heralde artık cumaya aşılamam olur stres heyecan karmakarışığım

İlk asilaman olcak... Doktorum regl olunca gel dedi bugun gidicez daha... Yani bugun start verioruz Allahin izniyle) izmirdeyim

Hosbulduk buarada

hoşgeldin eymen, cevap yazmak istediğin mesajın sağ alt tarafında alıntı ile cevapla seçeneğine tıklarsan gelen ekrandan cevap yazabilirsin, böylece cevap yazdığın kişiye bildirim gider. e hadi bismillah, bi git gel bakalım, güzel haberle dön içimizde İzmirlimiz yoktu, çok da iyi oldu, çok da güzel oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…