Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günaydın kızlar cumartesi kontrole gittim 4 defa 75 lik gonal-f kullanarak, yeterli gelmedi 2 kezx daha vuruldum bu sabah tekrar gittim ama yok hala gelişme
15-16 dalardı
iki sefer daha kullanıp çarşamba kontrole gidiyorum
yalnız uzayan şeffaf akıntım var yumurtlama akıntısı.. sordum dr. normal çok yumurta olduğundan dedi..

heralde artık cumaya aşılamam olur stres heyecan karmakarışığım

75 de yeterli olmadı demek. Yani yeterli olmuş ama dozaj daha fazla olsaydı uzatmak zorunda kalmazdın. :106: neyse ki daha kısa sürede yanıt aldın bence bu ay :KK9: kaç tane peki adaylarımız?

hoşgeldin eymen, cevap yazmak istediğin mesajın sağ alt tarafında alıntı ile cevapla seçeneğine tıklarsan gelen ekrandan cevap yazabilirsin, böylece cevap yazdığın kişiye bildirim gider.:KK34: e hadi bismillah, bi git gel bakalım, güzel haberle dön :KK16: içimizde İzmirlimiz yoktu, çok da iyi oldu, çok da güzel oldu :KK9:

:KK66: ins. Canm memnun oldum bende sagolun...

75 de yeterli olmadı demek. Yani yeterli olmuş ama dozaj daha fazla olsaydı uzatmak zorunda kalmazdın. :106: neyse ki daha kısa sürede yanıt aldın bence bu ay :KK9: kaç tane peki adaylarımız?

offf evet yaaa işten izin almak geç gelmek filan en stresliside ama anlamadığım ben klomen kullandım 10 küsür yumurta gelişti şimdi sadece 3 tane
bide eşime cumartesi günü için boşalsın demişti, muhtemelen ptesi karar veririz çünkü demişti
şimdi en erken cuma olmazmı aşılama çarşmaba kontrol yine çünkü
sordum eşim bir hafta olacak ozaman yine şey olsunmı yoo gerek yok dedi

moral bozmak değil ama ben şimdiden gün sayıyorum ilki tutmayınca adetiniz erken mi geldi geç mi onu merak ediyorum çünkü eğer gecikirse bayrama falan kalacak ve ikinciyi yaptıramıcam bir ay daha beklemem gerekecek oyüzden canım sıkılıyor umarım hemen gelir

Canim adet tam zamaninda geldi ki benim zaten massallah saat gibidir. Asilamadan sonraki 14 veya 15.gun regl oluyorsun eger dollenme gerceklesmedi ise.

off aynı dertten bende de var canım hesaplıyorum 2.aşılama bayrama denk geliyor ve ben 1 ay ara vermek hiç istemiyorum.Daha önce aşılama yaptıran arkadaşlar adetiniz aşılamadan kaç gün sonra geldi.Gecikme veya erken gelme gibi bir durum oldu mu?Bizi bi aydınlatıverin pliss kızlaar :KK17:

Canim benim asilamadan sonraki 14 veya 15.gjn regl oluyorsun.

:KK66: ins. Canm memnun oldum bende sagolun...

sen de sağol :KK48:

offf evet yaaa işten izin almak geç gelmek filan en stresliside ama anlamadığım ben klomen kullandım 10 küsür yumurta gelişti şimdi sadece 3 tane
bide eşime cumartesi günü için boşalsın demişti, muhtemelen ptesi karar veririz çünkü demişti

fundacım sakin ol, evet bazen iğneden farklı reaksiyon alanlar var, daha önce de duymuştum, bana da enteresan geliyo iğnenin klomenden daha etkili olmasını bekliyo insan sonuçta ama ilaca duyarlılıkla ilgili sanırım bilemiyorum. ayrıca eşin için 1 hafta fazla cnm supermen falan kalmaz ölür o sürede, siz yine maks. 3 gün olacak şekilde ayarlayın, benden söylemesi. :nazar: en kötü ihtimalle çrş. kntrlde yazar çatlatmayı bugün hemen yap-yarın akşam gel aşılayalım der heralde en kötü böyle olur yani :KK42: sbh erken gidiyosun dimi kntrole?

Allah razı olsun halidem, hepimizin yüzü tez vakitte güler inşallah :KK48: Allah yardımcımız olsun ..

Cani gonulden koccaman bir Aaaaaâmiiiiiiiıiiiiiiiiinnnnnn 💐💐💐💐🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷

kızlaaar gözümüz üstünüzde :KK53: test günü gelenleri, test günü yaklaşanları ilk sayfadaki tablodan :KK53: ikonuyla görebilirsiniz. Gözümüz üstünüzde demek :KK53: güzel haberlerinizi bekliyoruz canlar :KK49:

sen de sağol :KK48:

fundacım sakin ol, evet bazen iğneden farklı reaksiyon alanlar var, daha önce de duymuştum, bana da enteresan geliyo iğnenin klomenden daha etkili olmasını bekliyo insan sonuçta ama ilaca duyarlılıkla ilgili sanırım bilemiyorum. ayrıca eşin için 1 hafta fazla cnm supermen falan kalmaz ölür o sürede, siz yine maks. 3 gün olacak şekilde ayarlayın, benden söylemesi. :nazar: en kötü ihtimalle çrş. kntrlde yazar çatlatmayı bugün hemen yap-yarın akşam gel aşılayalım der heralde en kötü böyle olur yani :KK42: sbh erken gidiyosun dimi kntrole?

ya bencede öle ama neden bu şekilde konuştuki çok ilginç dediğin gibi çarşamba yine kontrol çatlatma 36 saat ekle cuma yani en erken hayret bişey yaaa
bide canım 15 ve 16 mm boyutlarındaydı şimdi iğnelerle çarşamba ya tam gelişirse bideçatlama süresi geç olmazmı yaaa
sabah 8,30-9 gibi alıyo beni hemen yap desede akşam 9 da 10 da nasıl yapacakki sperm yıkama filan o saatte yapmazlrki
offf çok stres oldum benn :KK14:

kızlaaar gözümüz üstünüzde :KK53: test günü gelenleri, test günü yaklaşanları ilk sayfadaki tablodan :KK53: ikonuyla görebilirsiniz. Gözümüz üstünüzde demek :KK53: güzel haberlerinizi bekliyoruz canlar :KK49:

ayyy ne güzel olmuş yeni gördüm o ikonu vallahi çok heyecanlıı inşallah orda :KK49: bu ikon olur şenlenirizzz :KK16:
hadi kızlarrrr:21:

ya bencede öle ama neden bu şekilde konuştuki çok ilginç dediğin gibi çarşamba yine kontrol çatlatma 36 saat ekle cuma yani en erken hayret bişey yaaa
bide canım 15 ve 16 mm boyutlarındaydı şimdi iğnelerle çarşamba ya tam gelişirse bideçatlama süresi geç olmazmı yaaa
sabah 8,30-9 gibi alıyo beni hemen yap desede akşam 9 da 10 da nasıl yapacakki sperm yıkama filan o saatte yapmazlrki
offf çok stres oldum benn :KK14:

hmm :44: o zmn şu şekilde olabilir, yumi çatladıktan sonra biliyosun 24 saat vakit var, süpermenleri mesai saati dahilinde en uygun şekilde salarlar içeri. bu 36 saatten önce ya da sonra olabilir -ki bence önce olması makbul- her türlü buluştururlar yani stres yapma cnm sıkma kendini :KK48:

ayyy ne güzel olmuş yeni gördüm o ikonu vallahi çok heyecanlıı inşallah orda :KK49: bu ikon olur şenlenirizzz :KK16:
hadi kızlarrrr:21:

ben de beğendim çok güzel oldu tablomuz. dediğin gibi :KK49: bununla daha da güzel olur innnşallaahhh :KK55:

Yanlis anlamadiysam esine bir hafta bekleme suresi demis doktorun degil mi arkadasim.
Eger oyleyse benim doktorum kesinlikle 3 gunu gecmeyecek dedi. Cunku az sure olunca canlilik bozuluyormus. Sure uzayinca da mesela 5 gun olunca sayi bozuluyormus. Insallah zamanlama iyi olur bebiskerin icin. Allah gonlune gore versin canim

kızlaar, eşim supermenleri emanet etmiş, sabah onu bi hazırladım zaten bal kaymak ne varsa, kahvaltılık dopinglere bakıp "bunlar benim bebelerim" diyorum, gülüyo bnmki de :KK53: ben çıkıyorum birazdan, eve gelince görüşürüz canlar, kalın sağlıcakla :KK76:

hmm :44: o zmn şu şekilde olabilir, yumi çatladıktan sonra biliyosun 24 saat vakit var, süpermenleri mesai saati dahilinde en uygun şekilde salarlar içeri. bu 36 saatten önce ya da sonra olabilir -ki bence önce olması makbul- her türlü buluştururlar yani stres yapma cnm sıkma kendini :KK48:

Yanlis anlamadiysam esine bir hafta bekleme suresi demis doktorun degil mi arkadasim.
Eger oyleyse benim doktorum kesinlikle 3 gunu gecmeyecek dedi. Cunku az sure olunca canlilik bozuluyormus. Sure uzayinca da mesela 5 gun olunca sayi bozuluyormus. Insallah zamanlama iyi olur bebiskerin icin. Allah gonlune gore versin canim

kızlaar, eşim supermenleri emanet etmiş, sabah onu bi hazırladım zaten bal kaymak ne varsa, kahvaltılık dopinglere bakıp "bunlar benim bebelerim" diyorum, gülüyo bnmki de :KK53: ben çıkıyorum birazdan, eve gelince görüşürüz canlar, kalın sağlıcakla :KK76:

yaaa stresin alası var bugünden itibaren önceden yoktu
işler karışltı yaa moralim sıfır
neyse çarşambaya kadar sakin olmalyım o güm belli olacak sanırım gidişat

halidecim aynen yaaa bencede 3 gün ideal neden böle bişey sölediki offf
ne yapsak bilemedim yinede eşim şey yapsın yaa bence

folikcimmmm güzel haberlerle gellllll :KK16: hadi hayırlısııı :KK16:

Sonuc kismindaki ikonlar pek sevimli 😁ellerinize saglik 😁😁

güzel haberle gel cnm, bu arada ben de ist.dayım :KK34:

hadi yaa, ikonu değiştirmeye elim varmadı son ana kadar bekledim ama artık benden günah gitti :KK37: yeni döngün hayırlı olsun kuzum o zmn, bayrama denk gelmesen bari kığızz :KK4:

Gelmeyecek gibi görünüyor birazdan doktoru arıcam ama tam olarak kanamam başlamadı bende oyüzden bekliyorum çünkü ilk aşılamamı adetin 11. Günü yaptırmıştım ve doktora adetin 4. Günü öylesine gitmeme rağmen yumurtam hemen gelişmişti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gelmeyecek gibi görünüyor birazdan doktoru arıcam ama tam olarak kanamam başlamadı bende oyüzden bekliyorum çünkü ilk aşılamamı adetin 11. Günü yaptırmıştım ve doktora adetin 4. Günü öylesine gitmeme rağmen yumurtam hemen gelişmişti

canım aşılaman tutmadımıııı hayırlısı olsun üzülme dicem ama mümkünmü
off ben çok kötüyüm yaaa :KK14:

canım aşılaman tutmadımıııı hayırlısı olsun üzülme dicem ama mümkünmü
off ben çok kötüyüm yaaa :KK14:

Evet canım tutmadı ama inanın hiiiç takmıyorum keyfim yerinde şimdiki sorun bayrama gelmeden ikinciyi yaptırmak...

X