Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Denizdamla sen ayin kacinda asilama oldun.dun bel agrisi oldu ve doktoru aradim oda pazartesi gel kanda bakalim dedi insallah guzel haberlerle geliriz..Gece aglayarak uyumusum insallah adet olmam diye bi kavussak bebislerimize.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar merhaba gün itibari ile iki adet sivilcem oldu yani en geç 2 güne adet oluyorum yani yarını falan beklememe gerek kalmadı bu gün oruç tuttum ve sabahtan beri temizlik yaptım şimdi bitti...artık tamamen inanıyorum tutmadığına ve adeti bekliyorum ikinci için...

9 temmuz da oldum.inşallah tutar daha önceki asilamasi tutanlar yorumlarinda adet ağrisigibi ağrim oluyor demişlerdi belli olmaz ama ben adet olacagmi hissetmiştimve maalesef ilki tutmamişti

Oyle dimeee sivilce Hamilelikten olmasin benim de dun sivilcelerim cikti

Oyle dimeee sivilce Hamilelikten olmasin benim de dun sivilcelerim cikti

Yok ben bugün test yaptırcağım günüm yarın dı ama yarın sabahtan şehir dışından misafirim gelecek o varken gidip test yaptıramam birde duruma üzülemem onun yanında rahat rahat ben bu gün üzüleyim geçsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaptırdınmı sonucunu merak ediyorum

Yaptırdınmı sonucunu merak ediyorum

Yaptırdım canım kafamdan silinsin yeterince gerildim zaten belki vardır diye doğru düzgün temizlikte yapamıyordum iyi oldu ama daha sonucu almadım

Sonuç negatif arkadaşlar... Artık sizleri takipteyim...

Canım bugün 10. Günüm benim.Hiç ara vermeden 2. Yi yaptırmak istiyorum.Tabii eğer negatifse.Çünkü eğer böyle olmazsa hemen tüp bebeğe geçmek istiyorum.Ama bayrama denk gelirse pek mümkün olmayacak gibi:26:

Hakkında hayırlısı olsun canım benimm rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah bekleyen bütün herkese

Benimde eğer bi aksilik olmazsa iğnenin 15. Günü yarın yani adet olmam gerekiyor umarım olurum hemen ikinciyi yaptırcağım ama gecikirse bayrama kalırsa bu ay ara veririm herhalde

Hakkında hayırlısı olsun canım benimm rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah bekleyen bütün herkese

Âmin canım aslında çok takmam ama oğlum yalnız kalacak diye üzülüyorum sadece çok istiyorçünkü

Hadi bakalim hayirli olsun seker, cook guzel haberler bekliyoruz

Allah utandirmasin ve yuzunuzu guldursun insallah. Benim de sali kontrolum. Bakalim isler lehimize mi aleyhimize mi islemis gorucez 😨😨😨�

Allah razı olsun halidem, hepimizin yüzü tez vakitte güler inşallah Allah yardımcımız olsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…