Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende kontrolden geldim az önce sağda yumurta yok soldada bi tane gelişmiş 14mm diğerleri büyüyememiş yarın yine bakalım dedi çarşamba yada perşembe aşılamayı yaparız dedi

hayırlısı olsun Allah oğluna sağlık versin
bizde hiç yok ya

Çok şükür Rabbim acısını göstermesin bakalım son bir kez daha aşılama denicem sonra kendi haline bırakmayı düşünüyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende kontrolden geldim az önce sağda yumurta yok soldada bi tane gelişmiş 14mm diğerleri büyüyememiş yarın yine bakalım dedi çarşamba yada perşembe aşılamayı yaparız dedi

Evet canım tutmadı ama inanın hiiiç takmıyorum keyfim yerinde şimdiki sorun bayrama gelmeden ikinciyi yaptırmak...

ee benim 15-16 mm deydi 3 adet
bana yine iğne verdi çarşamba kontrol dei
yani en erken cuma aşılama :44:

sen iğneyle ben klomenle ya belki yumurtların gelişimi farklıdır :44:

belkide canım
insan korkuyor yaa geçmi kalıyorum diye düşünsene 2 gece iğne alacam çarşamba gidicem 16 da şimdi ozaman 18 olsa ya çatlarsa aşılamaya kadar

belkide canım
insan korkuyor yaa geçmi kalıyorum diye düşünsene 2 gece iğne alacam çarşamba gidicem 16 da şimdi ozaman 18 olsa ya çatlarsa aşılamaya kadar

off her aşama ayrı bi stres hayırlısıyla gelse bebeklerimiz artık stresimize değse

Kızlar çok heyecanlandım doktoru aradım sekreteri doktor bey üst üste aşılama yapmıyor bir ay bekleyeceksiniz dedi bende siz doktoru verin Telefona dedim ben sedyeden düştüm aşılamam o yüzden tutmamış olabilir mi dedi böyle bişey yaşanmasa daha iyi olurdu dedi Çarşamba gel başlayalım 2. Aşılamaya dedi

off her aşama ayrı bi stres hayırlısıyla gelse bebeklerimiz artık stresimize değse

Ben bu aşamalarda stres olmuyorum hem şimdi tecrübeliyim hiç olmam herhalde ben kendi doktorum izinde olduğu için başka doktorda aşılama yaptırmıştım o yüzden gerildim ama şimdi rahatım umarım bu sefer herşey yolunda gider... Temmuz'da ikinci aşılamayı yetiştiriyorum galiba....

kimine göre çok kolay millet korunurken hamile kalıyo bizim içinde çok zor

Her iki durumuda yaşayınca anlayabiliyorum ilkinde herşey çok kolay olmuştu ama şimdi uğraşıyorum Rabbimin vardır bildiği kahrı da hoş lütufda hoş

Her iki durumuda yaşayınca anlayabiliyorum ilkinde herşey çok kolay olmuştu ama şimdi uğraşıyorum Rabbimin vardır bildiği kahrı da hoş lütufda hoş

Arkadaslar bende simdi doktordan geldim... Moralim bozuldu ya bi ay sonraya kaldi asilama... Dogum kontrol hapi kullancam sonra ignelere baslicakmisiz... Boyle bi uygulama yapan varmi aranizda

aa ne güzel iyiki paylaşmışsın bu bilgiyi ve oda dikkate almışşş
hadi yeni aşılama hayırlı olsunnnn vardır bundada bir hayır

Arkadaslar bende simdi doktordan geldim... Moralim bozuldu ya bi ay sonraya kaldi asilama... Dogum kontrol hapi kullancam sonra ignelere baslicakmisiz... Boyle bi uygulama yapan varmi aranizda

evet canım adetim düzene girsin diye vermişti benimkide sonra dedi 3 ayım gitti.. ama ben kullanmadım hapı bekledim gittim

aa ne güzel iyiki paylaşmışsın bu bilgiyi ve oda dikkate almışşş
hadi yeni aşılama hayırlı olsunnnn vardır bundada bir hayır

Âmin canım evet iyi oldu yoksa bir sonraki aya kalacaktı aynen öyle vardır bundada bir hayır....

sizin sorunlar sonradanmı olmuş

Peki sebebi nedir bu uygulamanın hiç duymamıştım kist falan mı oluşmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…