Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaslar ben de 3 temmuz da asilama oldum ama bel agrisi cekiyorum tutmadimi ki acaba ayni gunlerde asilama olan arkadaslar sizde durum ne ? Lutfen bir cevap :KK43:

Heyecanlısın.. Ne kadarlık evlisin? İlk bebek için mi tedavi? Allah gönlüne göre versin miensera..

kızlar merhaba gün itibari ile iki adet sivilcem oldu yani en geç 2 güne adet oluyorum yani yarını falan beklememe gerek kalmadı bu gün oruç tuttum ve sabahtan beri temizlik yaptım şimdi bitti...artık tamamen inanıyorum tutmadığına ve adeti bekliyorum ikinci için...

Yok ben bugün test yaptırcağım günüm yarın dı ama yarın sabahtan şehir dışından misafirim gelecek o varken gidip test yaptıramam birde duruma üzülemem onun yanında rahat rahat ben bu gün üzüleyim geçsin

Sonuç negatif arkadaşlar... Artık sizleri takipteyim...

Kız sen ne tatlı şeysin, seviyorum kız seni :KK19: oğluşun var Allah'tan, için sızladı belki ama bizimki bi başka, seninki bi başka :KK48: Bu arada değerin kaç çıktı halemoon'cuğum :26:

Heyecanlısın.. Ne kadarlık evlisin? İlk bebek için mi tedavi? Allah gönlüne göre versin miensera..

Çok heyecanlıyım 3 yılı toparlıyoruz artık 4 olcak canım.ikinci aşılamam bel ağrım bugün geçti çok hafif ve az hafif kasıklarda batma var ara sıra yarın olmaz şimdi.Sen kaç yıllık evlisin kaçıncı aşılaman daha önce çocuk varmıydı benim ki ilk :KK31:

9 temmuz da oldum.inşallah tutar daha önceki asilamasi tutanlar yorumlarinda adet ağrisigibi ağrim oluyor demişlerdi belli olmaz ama ben adet olacagmi hissetmiştimve maalesef ilki tutmamişti

adet gününe daha vardı erken mi olacak acaba dedim ama ne dün ne de bugün olmadım adet bel ağrım çok hafifledi çok azda kasıkta batmalar oluyor yarın olmaz şimdi bana çok korkuyorum :KK43:

Çok heyecanlıyım 3 yılı toparlıyoruz artık 4 olcak canım.ikinci aşılamam bel ağrım bugün geçti çok hafif ve az hafif kasıklarda batma var ara sıra yarın olmaz şimdi.Sen kaç yıllık evlisin kaçıncı aşılaman daha önce çocuk varmıydı benim ki ilk :KK31:

Maşallah, Allah mesut etsin. Belirtiler bebeğe işarettir inşallah, taçlanır mutluluğunuz :KK19: Bzm de 2 yıl olmak üzere evliliğimiz, hiç korunmadık ve gebelik olmadı hiç :KK50: sorun görünmüyor :nazar: ilk aşılama yarın kımsetse..
ilk sayfadaki tabloya göre bilgilerini verirsen seni de ekleyeyim miensera listemize :KK16: aramıza hoşgeldin. :KK34:

Maşallah, Allah mesut etsin. Belirtiler bebeğe işarettir inşallah, taçlanır mutluluğunuz :KK19: Bzm de 2 yıl olmak üzere evliliğimiz, hiç korunmadık ve gebelik olmadı hiç :KK50: sorun görünmüyor :nazar: ilk aşılama yarın kımsetse..
ilk sayfadaki tabloya göre bilgilerini verirsen seni de ekleyeyim miensera listemize :KK16: aramıza hoşgeldin. :KK34:

inşallah bebeğe işarettir biz de hiç korunmadık.ben yarın sonuçları alırken sen aşılama olacaksın demekk ki kaç yumurtan oluştu?inşallah tez vakitte alırsın bebeğini kucağına zaten bu ayda en çok bunun için dua ediyorum Allah'ım boş kucakları doldursun .Ben 3 temmuzda aşılama oldum yarın netice belli olucak tabloya ekleyebilirsin hoşbuldum canım

selam kızlaaar, sarıçiçek ve cander, ilk sayfadaki tabloya göre bilgilerinizi verirseniz listeye ekleyelim kızlar sizi de :KK4: denemeniz hayırlı olsun şimdiden :KK76:

Amin cander, saol arkadaşım

Ben sabah kontrole gidicem yumurtam buyumusmu diye son igneyi oldum bugun arkadaşım sabah kontrole gidicem

inşallah bebeğe işarettir biz de hiç korunmadık.ben yarın sonuçları alırken sen aşılama olacaksın demekk ki kaç yumurtan oluştu?inşallah tez vakitte alırsın bebeğini kucağına zaten bu ayda en çok bunun için dua ediyorum Allah'ım boş kucakları doldursun .Ben 3 temmuzda aşılama oldum yarın netice belli olucak tabloya ekleyebilirsin hoşbuldum canım

ilacım klomen ikinci aşılamam canım

evet ikimiz de güzel haberle döneriz inşallah dr.dan :KK19: amin arkadaşım, amin.
ekliyorum listemize :KK34:

Ben sabah kontrole gidicem yumurtam buyumusmu diye son igneyi oldum bugun arkadaşım sabah kontrole gidicem

Yumi geliştirici hangi ilacı kullandın ve kaçıncı aşılaman olacak kısmetse? Bunları söylersen ekleyebilirim arkadaşım :KK34:

Cnm sen yarın aşılama için gidicektin değilmi yumi gelistirici kac gun kullandin

evet kısmetse yarın cander, ben klomen içtim, sadece 5 gün içiliyor klomen zaten. ama dozu değişebiliyor hastanın durumuna göre. ben 1*1 içtim. 3 yumi oluştu, ikisi gelişmedi, biri gelişti. onunla deniyoruz bu ay bakalım hayırlısı. :KK9:

evet kısmetse yarın cander, ben klomen içtim, sadece 5 gün içiliyor klomen zaten. ama dozu değişebiliyor hastanın durumuna göre. ben 1*1 içtim. 3 yumi oluştu, ikisi gelişmedi, biri gelişti. onunla deniyoruz bu ay bakalım hayırlısı. :KK9:
Anladım cnm hayırlı haberler alırsın inşallah.yumurtanin boyutu en az kac olmalı bi bilgin varmi arkadaşım

Anladım cnm hayırlı haberler alırsın inşallah.yumurtanin boyutu en az kac olmalı bi bilgin varmi arkadaşım

amin saol, senin kaçıncı gün bugün klomen? boyu minimum 18, maksimum 21 olmalı diye biliyorum. en ideali 20. Olunca o gün veriyorlar çatlatma iğnesini.

Son düzenleme:
X