Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ah şu erkekler.

nefret ediyo gezmekten zar zor kipaya gittik alış veriş yaptım eve annemlere gittik ohbe bitti hafta sonu ben daha çok yazın seviyorum hafta sonlarını:KK64:

aynen canım kış olunca günlerce dışarı çıkmadığım olur kışı hiç sevmem çok üşürüm

aynen canım kış olunca günlerce dışarı çıkmadığım olur kışı hiç sevmem çok üşürüm

yarında tabakçım gelcek ondan da alış veriş yapmayı çok seviyorum. korkmazın ceve takımını getir dedim onu getircek iyi oluyo öyle siz yapıyormusunuz böyle kızlar:KK54:

tabakçı nasıl evemi geliyor canım

yok hayatım bunların büyük züccaciyeleri var komyonla evin önüne geliyorlar her yeri geziyorlar. artık 5 seneden beri alış veriş yapa yapa tanıdık birbirimizi.taksitle alıyosun bundan sonra eline ne geçerse veriyorsun...:)))))

canım aslında arabamız var ama iş arabası,araba iki kişilik,3.ye yer yok ve 4 senedir fenalık geçiriyorum artık,bu araba duracak ama esas binmek için bakıyoruz fakat piyasa çok pahalı yav.

senmi benmi,nefret ederim

evet canım arabasızda olmuyo hiç alıştıysan bikere....

eşimde yeni aldı opel vecta tabi benim bileziklerde gitti by by :84::84:

evet çok tuhaf değilmi çok canlıydık kimsenin tavuğına kış demedik ama bir sorunmu var
ah bir anlayabilsem!
evet ya benimde dikkatimi çekti eski gruptaki kızlar nereye gittiler hiç rastladınız mı
yok ben kimseye rastlamadım,zaten kk ya grince diğer topiklere bakıyorum,birde sohbet bölümü olarak direk buraya.
geri geldim ben kızlar naaaptınız yokluğumda =DD

hoşgeldin canım,bitirdinmi iişleri

ah bir anlayabilsem!

yok ben kimseye rastlamadım,zaten kk ya grince diğer topiklere bakıyorum,birde sohbet bölümü olarak direk buraya.

hoşgeldin canım,bitirdinmi iişleri

herkes dağıldı neyse canım yeniliklere açığız ama tabi onlarda gelseler iyi olur ama arkadaşlardan ben bakıyorum kim aktif diye kk girmiyorlar kurdelam gidince dağıldılar sanki biz git dedik

X