Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet canım allaha havale et eden bulur valla,hemde lohusa kadına hiç yapılırmı yaniii:S

canım belli çok canını yakmışlar ama sen genede beddua etme çocukların bi suçu yok sonuçta boşver öbür tarafta alacaksın hakkını

sağolun kızlar ama ben çektiğimi bilirim...
eşim beni tutuyo diye kuduruyorlar olsun devam etsinler kudurmya ben Allaha havale ettim

iyi geceler cnm gene beklerizz

sanada iyi geceler canım yine bekleriz

hoşbuldum :))
evet kaynana lafını duyunca hemen bende girem dedim azıcık bende çekiştirem... haftaya oraya gidecez de şimdiden neler yaşicaz acaba düşünceleri sardı...

ayyyy ne tesadüf aynayea bakar gibi oldum bak hayatım bizimkiler hepsi şehir dışında tatile gideceğimiz zaman bir ay önceden başlıyo düşünceler bide eşimin tatili 20 gün bana 20 sene gibi geliyo... ama kadın 350 km den telefonla yetişiyo.... ölsede kurtulsamm

ya çok mu kötüyüm ben

ne deyim kıslar allah sabır versin neyseki ben kaynana değilim cici anneyim
cici anne derken canım,ben anlamadım,anladımda doğrumu anladım,kızlarınız eşinizin ilk eşinden kızlarınız ve onların eşlerinden bahsediyorsunuz dimi,yanlışmı anlamışım.

hoşbuldum :))
evet kaynana lafını duyunca hemen bende girem dedim azıcık bende çekiştirem... haftaya oraya gidecez de şimdiden neler yaşicaz acaba düşünceleri sardı...
sende dertlisin demek,gel bacım gel,dök içini

iyigeceler canım,yine gel
bu arada yamuk prenses bu ziyaretçiler kim oluyo:)))))

ahanda o tahmin ettiğimiz kişiler,meraklılar.

canım öyle deme,kötü değilsin tabiikide,belli seni çok üzmüşler ama ne olursa olsun beddua etme.

bırakamıyorlar bizi napsınlar baksana hayatım msj geliyomu sana

prensesim benim iki kızım varya kız anneleri cici anne oluyormuş kaynana olmuyormuşya damatlarını çok severlermiş işte ondan

canım öyle deme,kötü değilsin tabiikide,belli seni çok üzmüşler ama ne olursa olsun beddua etme.

evet hayatım Allaha havale ettim:Allahtan eşim onları dinlemez hiç banada kızar niye takıyon diye ama elimde değil..

ya bende kaynana olucam inş banada cadı gelin düşer şimdi..:26:

bende eğer eltimle aynı gün kaynanamlarda olucaksak o zaman stres basıoo benii :S:S.

şöyle derse böyle cvp vercem böle derse şölee diyeee
ama sırf biz atışırken kaynanam üzülür diye çoğu konuyu geçiştiriyorumm kadıncağız ikimizide bişe diyemiyoo suratı düşüyoo

evet hayatım Allaha havale ettim:Allahtan eşim onları dinlemez hiç banada kızar niye takıyon diye ama elimde değil..

ne mesajı dilekçim anlamadım ama ben bir tanesi için konuşuyorum aslında,eminim şuanda takmıştır bana,eminim evde sinirden kıvranıyordur,hahaha

sen 20 gün duruyormuşsun... ben cuma geceden pazar öğleye kadar zaman nasıl geçer diye düşünüyorum bizimki sadece pazar günleri arar... yada biz ararız.. o yönü çok güzel işte... telefonda da insan ne konuşacak bilmiyo.. havadan sudan konuşuyoruz... birde arada iğnelerini yiyorum işte :)

sende dertlisin demek,gel bacım gel,dök içini

dertliyim bacım bee içimdekilerin hepsini dökem bari... belki rahatlarım :))

prensesim benim iki kızım varya kız anneleri cici anne oluyormuş kaynana olmuyormuşya damatlarını çok severlermiş işte ondan

evet valla ablacım öyle oluyor hakikaten,annem damadına ne yapcağını şaşırıyoo,ne varsa koyuyo önüne yesin diyee :)

bacım birde bizimkinde bir temizlik hastalığı var. yedi beni evladım yediiii

evet valla ablacım öyle oluyor hakikaten,annem damadına ne yapcağını şaşırıyoo,ne varsa koyuyo önüne yesin diyee :)

vallahi ya bu damatlar neden bu kadar şanslı.. bizimkilerin ilk damadı bide iki kız kardeşiz bizde annamlere gidince deli oluyorlar nekoysak ne yapsak diye şaşırıyorum valla .. bizde kaynanama kırk yılda bir gideriz yapmadığını bırakmaz ayıp ama 60 yaşında kadın olucak kendi kızlarına yapılsa hoşuna gidermi....

ya geçen gecede konuşmuştuk burda ama yine anlatayım ben,
benim eltimde tutturmuş biz daha evlenmeden eşime diyokii,abi nişanda eğer tektaş alırsan banada alıcaksın,eşimde gülmüş hehe tamam demiş alırımm ama tamamen geçiştirme amaçlı tabii,
bu tutturmuş şimdi senin bu kocan varya bana böle dedi sözünü tutmadıda her oturuşumuzda muhabbet arası abi hani yüzüğüm,bende bir sabır iki sabır bakalım ne olacak ilerleyen günlerde...
bide bebeği oldu bunun biz evlenmeden bi kaç ay önce ,zaten düğün arefesi deli gibi masrafımız var demezmi eşimee bebek arabası bakmış netten ,amca olarak sen alıcan bende aldırmadım çıldırdı,,,,geçen lerde laf sokuyoo artık sizin çocuğunuz olunca merak etmeyin biz size puset ve bebek arabası alırız,zaten gittik yarım altınını taktıkk anlamadım gitti bu isterik insanlardannnn ....

anlaadım canım,haklısın doğru ama gerçekten,benim annemde eşimi çok sever,eşimde bunu bilir ve hep der,kaynanam beni sever der her yerde,sevilmezmi ya...aslında bunun sebebi ataerkil bir toplumdan gelmemizden kaynaklanıyor,kız anneleri aman damat kızımızı üzmesin falan diye düşünürken,erkek anneleri sanki bizim kocamızmış gibi davranmaya çalışıyorlar

canım aynısını bende düşünürüm her,birgün oğlum olursa kesin cadı bir gelinim olur derim hep.
seni anlıyorum canım,biz eskiden biraraya gelince kaynanama yemek yaparken,bulaşık yıkarken yardım ederken eltim bacak bacak üstüne atıp sigarasını içerdi hep,delirmemek için zor tutardım hep kendimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…