Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

başlıyam mı eteğimdeki taşları dökmeye :KK53:
benim kızım var bitane 2008 ekim doğumlu... ben geçen yılbaşında yani 2009 u 2010 a bağlayan sene 2. bebeğime hamile kaldım.. kazara oldu ama ASLA aldırmayı düşünmedim.. o da bi can.. neyse yılbaşı gecesi eşim tutturdu aileme verelim bu güzel haberi diye.. aradık.. ev de dolu.. bütün arkadaşlar bizde... mutfaktayız eşimle.. aradım.. yeni yılllarını kutladım.. birde hamile olduğumu söyledim... dediği şey aynen şu oldu:
(bağırarak konuşuyor)

SİZ SALAKMISINIZ!!! BEN EFLİN OKULA BAŞLAYINCAYA KADAR SİZE ÇOCUK YAPMAK YASAK DEMEDİMMİ!?

ben tabi şok oldum...

biz kız anneleri kıskanmıyoruz evlatlarımız mutlu olsun istiyoruz biz damatlara ne kadar iyi bakarsak onlarda kızlarımızı hoş tutar diyoruz birde biz evlatlarımızın mutluluğunu istiyoruz

ya geçen gecede konuşmuştuk burda ama yine anlatayım ben,
benim eltimde tutturmuş biz daha evlenmeden eşime diyokii,abi nişanda eğer tektaş alırsan banada alıcaksın,eşimde gülmüş hehe tamam demiş alırımm ama tamamen geçiştirme amaçlı tabii,
bu tutturmuş şimdi senin bu kocan varya bana böle dedi sözünü tutmadıda her oturuşumuzda muhabbet arası abi hani yüzüğüm,bende bir sabır iki sabır bakalım ne olacak ilerleyen günlerde...
bide bebeği oldu bunun biz evlenmeden bi kaç ay önce ,zaten düğün arefesi deli gibi masrafımız var demezmi eşimee bebek arabası bakmış netten ,amca olarak sen alıcan bende aldırmadım çıldırdı,,,,geçen lerde laf sokuyoo artık sizin çocuğunuz olunca merak etmeyin biz size puset ve bebek arabası alırız,zaten gittik yarım altınını taktıkk anlamadım gitti bu isterik insanlardannnn ....

yüzsüz hayatım. yüzüne tükürsen Yarabbi şükürder sen ihmal etme buda cadıdır...:80:

benim kızım var bitane 2008 ekim doğumlu... ben geçen yılbaşında yani 2009 u 2010 a bağlayan sene 2. bebeğime hamile kaldım.. kazara oldu ama ASLA aldırmayı düşünmedim.. o da bi can.. neyse yılbaşı gecesi eşim tutturdu aileme verelim bu güzel haberi diye.. aradık.. ev de dolu.. bütün arkadaşlar bizde... mutfaktayız eşimle.. aradım.. yeni yılllarını kutladım.. birde hamile olduğumu söyledim... dediği şey aynen şu oldu:
(bağırarak konuşuyor)

SİZ SALAKMISINIZ!!! BEN EFLİN OKULA BAŞLAYINCAYA KADAR SİZE ÇOCUK YAPMAK YASAK DEMEDİMMİ!?

ben tabi şok oldum...

inanmiyorum eşin ne yaptı

biz kız anneleri kıskanmıyoruz evlatlarımız mutlu olsun istiyoruz biz damatlara ne kadar iyi bakarsak onlarda kızlarımızı hoş tutar diyoruz birde biz evlatlarımızın mutluluğunu istiyoruz

ağzından bal damlıyo evet hayatım aynen öyle eşim bana 2 alıyorsa halen annem bana 3 alır torununada öyle..:KK9:

anlaadım canım,haklısın doğru ama gerçekten,benim annemde eşimi çok sever,eşimde bunu bilir ve hep der,kaynanam beni sever der her yerde,sevilmezmi ya...aslında bunun sebebi ataerkil bir toplumdan gelmemizden kaynaklanıyor,kız anneleri aman damat kızımızı üzmesin falan diye düşünürken,erkek anneleri sanki bizim kocamızmış gibi davranmaya çalışıyorlar

:KK60:canım aynısını bende düşünürüm her,birgün oğlum olursa kesin cadı bir gelinim olur derim hep.

seni anlıyorum canım,biz eskiden biraraya gelince kaynanama yemek yaparken,bulaşık yıkarken yardım ederken eltim bacak bacak üstüne atıp sigarasını içerdi hep,delirmemek için zor tutardım hep kendimi.

aynen aynennn sorma valla,kayınvalidem geçenlerde ameliyat oldu,tabi eve giden gelen çay yaptım doldurdum misafirlere götürdüm,bardaklar bitiyo bakıyorum anam yerinden kıpırdamıyoo,gitti içeri oturdu,ben millete çay taşıdım ..ben öle misafirden falan kaçmam ama insana dokunuyo yanii,artis artist oturuyoo,bi bardak bile doldurmadıı piss kıskançç amaç bana eziyet olsunn..Kahrolsun eltilerrr :)))))

(bağırarak konuşuyor)

ben tabi şok oldum...

hayatım demekki buda benimkindenmiş aynı yerdemi türediler bunlar:))))

bizimkide bize ev almadan asla çocuk yapmayın diyodu...:KK37:

inanmiyorum eşin ne yaptı

o mu ne yaptı :KK50: onlar cahil boşver takma dedi... günümü zehir etti bana... bebeğim için sevinemedim bile...
ama zaten 1 hafta sonra bebeğimi aldılar.. kalp atışları yoktu... bu sefer de gözünüz aydın diye arıyacaktım.. boşver dedim.. ama aradım söyledim... şey dedi.."bende sevindiydim.. eflini bebek doğunca köye alırım diye... hevesim kursağımda kaldı.." ne dersin şimdi buna?

şimdi de her lafında eflin daha emecekti.. zorla bıraktırdınız onun içinde kaldı şimdi.. başkasından görünce heves ediyordur.. çocuk nerdeyse 3 yaşında ama her konuşmamızda mutlaka bunu dile getiriyor..

kıslar ben size diyorum bu dünya kurulalı böyleymiş üzmeyin tatlı canınızı böyle gelmiş böyle gider siz eşinize bakın gerisi yalan

o mu ne yaptı :KK50: onlar cahil boşver takma dedi... günümü zehir etti bana... bebeğim için sevinemedim bile...
ama zaten 1 hafta sonra bebeğimi aldılar.. kalp atışları yoktu... bu sefer de gözünüz aydın diye arıyacaktım.. boşver dedim.. ama aradım söyledim... şey dedi.."bende sevindiydim.. eflini bebek doğunca köye alırım diye... hevesim kursağımda kaldı.." ne dersin şimdi buna?

şimdi de her lafında eflin daha emecekti.. zorla bıraktırdınız onun içinde kaldı şimdi.. başkasından görünce heves ediyordur.. çocuk nerdeyse 3 yaşında ama her konuşmamızda mutlaka bunu dile getiriyor..

hayatım bunlar kardeş mi anlamadım aynı benimkini anlatıyorsun :KK47:bacım sende ona inat doğur bitane daha :emir_bebek:

tama canım anladım. sen nasılsın eşinin ailesiyle:82::81:
valla canım bizim şu an bir sorunumuz yok ama onlar bana nasıl davranıyorsa bende öyle davranıyorum,mesafeliyim,bir sorun yok.evliliğimin ilk zamanları olmuştu bişeyler ama geçti bitti şimdilik,umarım birdahada yaşaanmaz.

bacım birde bizimkinde bir temizlik hastalığı var. yedi beni evladım yediiii:KK52::KK52:
dilek neden ben sdende kendimi görüyorumki,benimki de öyle temizlik hastası.

ya geçen gecede konuşmuştuk burda ama yine anlatayım ben,
benim eltimde tutturmuş biz daha evlenmeden eşime diyokii,abi nişanda eğer tektaş alırsan banada alıcaksın,eşimde gülmüş hehe tamam demiş alırımm ama tamamen geçiştirme amaçlı tabii,
bu tutturmuş şimdi senin bu kocan varya bana böle dedi sözünü tutmadıda her oturuşumuzda muhabbet arası abi hani yüzüğüm,bende bir sabır iki sabır bakalım ne olacak ilerleyen günlerde...
bide bebeği oldu bunun biz evlenmeden bi kaç ay önce ,zaten düğün arefesi deli gibi masrafımız var demezmi eşimee bebek arabası bakmış netten ,amca olarak sen alıcan bende aldırmadım çıldırdı,,,,geçen lerde laf sokuyoo artık sizin çocuğunuz olunca merak etmeyin biz size puset ve bebek arabası alırız,zaten gittik yarım altınını taktıkk anlamadım gitti bu isterik insanlardannnn ....
benim anlamadığım neden senin eşin onun eşine yüzük almak zorundaki,ne saçma,ayrıca siz altınınızı takmışsınız,fazlasını yapmak zorunda değilsiniz,canınız isterse alırsınız,kimin ne mecburiyeti varki anlamadım,ne saçma.
(bağırarak konuşuyor)

ben tabi şok oldum...
:KK53:ne kadar ayıp,siz ne yaptınız o anda,ne dediniz

evet canım benimde biraz önce dediğim buydu,çok haklısın.

kıslar bana musade size doyum olmaz yarın misafirim var (değişiklik olmazsa) hepinize iyi geceler hayatın tadını çıkarın keyfinize bakın kaynanaları fazla tınlamayın onlar o zaman çıldırıyorlar umursamayın

kıslar ben size diyorum bu dünya kurulalı böyleymiş üzmeyin tatlı canınızı böyle gelmiş böyle gider siz eşinize bakın gerisi yalan

aynen 300000 yıllara gelse bile dünya böyle gelmiş böyle gider en okumuşunun içinde bile var cadoloz kaynanalık

oğullarını kıskanıyorlar...
oooooooohhhhhhhh sefam olsun bi dedimden çıkmıyı oğullar:82::KK66::KK64:

kıslar bana musade size doyum olmaz yarın misafirim var (değişiklik olmazsa) hepinize iyi geceler hayatın tadını çıkarın keyfinize bakın kaynanaları fazla tınlamayın onlar o zaman çıldırıyorlar umursamayın

evet canım. görüşürüz yarın uğra...:)))))

tanıştığımıza memnun oldum... iyi geceler allah rahatlık versin :KK3: kaynanamı takmıyorum ama arada bi çekiştirmek iyi geliyo valla :KK9:

aynen 300000 yıllara gelse bile dünya böyle gelmiş böyle gider en okumuşunun içinde bile var cadoloz kaynanalık

oğullarını kıskanıyorlar...
oooooooohhhhhhhh sefam olsun bi dedimden çıkmıyı oğullar:82::KK66::KK64:

tebrikler canım kıslar hepiniz böyle olun

ya kızlar bişey sorcam ben ikinci bebek istiyorum ama eşim istemiyo birtane yeter diyo.

ben nasıl hamile kalcam ona çaktırmadan....:)))))

X