Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

senin komşun bir melekmiş yavrum:KK60::KK60::KK60:bendeki komşu yemin ederim abartmıyorum,mesela komşuları gelin size kek yapcam diye çağırırdı,sonra benden un,şeker,yağ,yumurta istemişti,birgün bana geldi ocak yanında prinç vardı aaa sende prinçte çokmuş iyi birgün onuda isterim demişti ve istedide,evde yaprak sararken iç artmıştı,verde bende evde sarayım demişti,avuç kadar şeye:KK60:daha daha neler yaaa,istediği paraları söylemiyorum bile

çok haklısın canım ama işte o tanışma aşamasında oluyor herşey,aman tanıyayım belki ben yanlış düşünüyorumdur derken tanıyorsun.şimdi ben bütün komşularımla konuşuyorum ama hepsiyle merhaba merhaba o kadar,en güzeli...

o
geçen sene eltimde bana durduk yere milletin içinde saldırmaya kalktı,valla hiçte susmadım verdim cevabını ve asla evimede gelme,selamda verme dedim,tamam bitti,çekemem milletin saçma sapan kaprislerini,herkes haddini bilsin.:KK47:
o nasıl bi komşuymuş ya yoluncak kaz gibimi görmüş seni neinsan en yakın akrabasından çekinir valla:26:

valla ben kaynanamla kayınpederin gönlünü hoş tutuyorum bu eşiminde çok hoşuna gidiyo,onlarda beni asla kırmazz, ama eltiye lafımı daha yeni gelinim diye henüz sakınıyorum ama bakalım eleştirilerini arkamdan deilde net yüzüme yapmayaa başlarsa o zaman gel gör maçıı :)))

bide kaynanamla aram iyi diye,yağ yakmak için gitmiş kameralı telefon almışlar kaynanama hemde ekrana kendi bebeklerinin resmini koymuşlarr :) bi görsen bilerekkk neler yapıyoo yaaa

sen yine içten davranmaya devam et iyi olan her zaman kazanır

valla ben kaynanamla kayınpederin gönlünü hoş tutuyorum bu eşiminde çok hoşuna gidiyo,onlarda beni asla kırmazz, ama eltiye lafımı daha yeni gelinim diye henüz sakınıyorum ama bakalım eleştirilerini arkamdan deilde net yüzüme yapmayaa başlarsa o zaman gel gör maçıı :)))

bide kaynanamla aram iyi diye,yağ yakmak için gitmiş kameralı telefon almışlar kaynanama hemde ekrana kendi bebeklerinin resmini koymuşlarr :) bi görsen bilerekkk neler yapıyoo yaaa

hayatım gene sen bi kişiyle uğraşıyon bende 3 tane görümce 1 tane kaynana herşeye karışan 3 tane enişte 1 tane elti kafayı yedim:KK52::KK52::KK52::KK52:

benim iki tane var biz iyi geçiniyoruz şimdilik ALLAH bozmasın görümcem benimde yok ve olmıycakta benim kaynanamda bi torununa ne alırsa ötekinede alır ayrımcılık yapmazo huyunu çok seviyorum gerçekten

iyikide yok hiç heveslenme

benim kaynanam ona yaranacak ya herşey alır ona kız benim oğlum erkek tarafından birtane gittiğimizde bi penye alıyo okadar sinirler ya

benim görümcemle kaynanam kimseye bişey almadıkları için hakszlıkta olmuyor ama evlendiğim ilk seneler sürekli kaynanama,görümceme hediyeler alırdım,evime geldiklerinde ne pişireceğimi şaşırırdım,binbirçeşiy yemek pişirirdim ama sonra aynı değeri göremeyince şimdi bende kimseye hiçbirşey almıyorum ve yapmıyorum.

sen yine içten davranmaya devam et iyi olan her zaman kazanır

hayatım bak bende içten davranırordum saygılıydım ama baktım bunlar iyice işi koyverdiler herşey karşılıklı bana yaptılar bende sevmiyorum artık bana kızlarına davrandığı gibi davranmadı
söyledimde konuştumda neler yapmadı bana hiç sebep yokken doğumuma bile gelmediler eltinin korkusundan loğusaydım hep ağlattılar hamilelikte bile yapmadıkları kalmadı ama en çok bi görümcem anamdan emdiğim süt burnumdan getirdi ama onunda 3 tane kızı var Allah çıkarsın

o nasıl bi komşuymuş ya yoluncak kaz gibimi görmüş seni neinsan en yakın akrabasından çekinir valla:26:
inan bana bu anlattıklarım çok masum,diğerlerini anlatmadım bile,neyseki gitti.istesin tabiiki komşu komşudan ister ama o işin ticaretindeydi,ne koparırsam kar hesabı...
hayatım gene sen bi kişiyle uğraşıyon bende 3 tane görümce 1 tane kaynana herşeye karışan 3 tane enişte 1 tane elti kafayı yedim:KK52::KK52::KK52::KK52:

Allah yardımcın olsun ne diyeyim kardeşim.

hayatım bak bende içten davranırordum saygılıydım ama baktım bunlar iyice işi koyverdiler herşey karşılıklı bana yaptılar bende sevmiyorum artık bana kızlarına davrandığı gibi davranmadı
söyledimde konuştumda neler yapmadı bana hiç sebep yokken doğumuma bile gelmediler eltinin korkusundan loğusaydım hep ağlattılar hamilelikte bile yapmadıkları kalmadı ama en çok bi görümcem anamdan emdiğim süt burnumdan getirdi ama onunda 3 tane kızı var Allah çıkarsın

evet canım allaha havale et eden bulur valla,hemde lohusa kadına hiç yapılırmı yaniii:S

canım belli çok canını yakmışlar ama sen genede beddua etme çocukların bi suçu yok sonuçta boşver öbür tarafta alacaksın hakkını

hoşbuldum :))
evet kaynana lafını duyunca hemen bende girem dedim :KK70: azıcık bende çekiştirem... haftaya oraya gidecez de :KK4: şimdiden neler yaşicaz acaba düşünceleri sardı...

inan bana bu anlattıklarım çok masum,diğerlerini anlatmadım bile,neyseki gitti.istesin tabiiki komşu komşudan ister ama o işin ticaretindeydi,ne koparırsam kar hesabı...

Allah yardımcın olsun ne diyeyim kardeşim.

ya o kadarcık şeyle ne kar edeceksin insan lar ne tuhaf ya neyse kızlarfırsat buldukça muhabbete dahil omaya çalışıcam eşim koltukta uyumuş makinede çamaşırlar var onları asıyım ve uyuyum saat bir olmuş malum gecede pek deliksiz uyuyamıyorum çok memnun oldum sizleri tanıdıgıma öptüm herkesleri iyi geceler:KK16:

X