Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ayy beyaz benim gençlik aşkımdı ama baya kartlaştı yaaa :)))))eheuheeu eşim duymasın valla çok sinir oluyooo daaa PPP:26:

daha gençsin canım yaşlanmadık ya hemen bi kadının en güzel yaşı 30-40 arasındaki 25 senedirbu arada benim bebiş uyandı emzirdim geldim umarım uyur artık

hayatım bende aynı senin gibiyim bak az çok tanıdıysan burdaki olaylarda bile kimsenin kırılmasını istemem....
benim eltimde öyle cadının teki görüşmüyorum onlada bana neler yaptı kıskançlıktan ama gene kaynanamlara o yaranır ben saftirik yaranamadım hiç birisine hani derler ya kusura bakmayın deveyi diken insanı si......en yaranırmış valla aynı o hesap

ben komşularımla kolay kolay samimi olamam beklerim tanımaya çalışırım zaten bir iki komşu olsun tam olsun

benim anneme teyzeme falan çok yakın oturuyorum,o yüzden boş vakitlerimde onşara gidiyorum hiç komşum yok binada,zaten çoğu çalışıoo,bide zaten 4aydır burda oturuyorum ,bi kabartma tozu isteyecek komşum bilemmm yokkk :))))))))))))))

Bu sitede ne kadar çok başlık var değil mi oku oku bitmiyor...

Bu arada... birkaç gündür deniyorum ama kesik-kesik, kopuk-kopuk oluyor sohbet..bir türlü beceremedim, eskiden chat yapılıyordu, neden kaldırıldı anlamıyorum ( herkese iyi geceler...

canım gidiyormusun konuşamadık

iyi geceler canım:79:

ahahaaaaaaaa dogru ama gerçekten insanları memnun etmek öyle zorki oluruna bırakıyosun ama kafaya takmadanda olmuyo aynen ben burası sanal bi ortam bile olsa kimseyle küsmek ne biliyim kimseyi kırmak incitmek istemem en korktugum şey kalp kırmak

görümceler nedense hep kıskanırlar aslında kaynanadan daha çok onlar kıskanıyorlar ben bunu bilir bunu söylerim bu arada ben görümce olmadığımdan belki

hayatım ama bu hep böyle bir kere verir ikinciye bıkar....:)))):86:

evet farkettim cnm bende öyleyim işte,,allahtan benim kaynanam birimize bi bardak alsa diğerinede alıyooo,o ayırt etmiyo hak geçmesin istiyo ama bizimki çok kıskanç,
düşün yani,bizim düğün olcak kaynanama diyomuşki kıskancından,anne onada bilezik takcakmısınız???
Kaynanamda demişki tabi kızım olurmu öyle ayrımcılık sana ne taktıysak onada takıcazz, hay allahım yaaaaaaaaaaaa

senin komşun bir melekmiş yavrumbendeki komşu yemin ederim abartmıyorum,mesela komşuları gelin size kek yapcam diye çağırırdı,sonra benden un,şeker,yağ,yumurta istemişti,birgün bana geldi ocak yanında prinç vardı aaa sende prinçte çokmuş iyi birgün onuda isterim demişti ve istedide,evde yaprak sararken iç artmıştı,verde bende evde sarayım demişti,avuç kadar şeyedaha daha neler yaaa,istediği paraları söylemiyorum bile

ben komşularımla kolay kolay samimi olamam beklerim tanımaya çalışırım zaten bir iki komşu olsun tam olsun
çok haklısın canım ama işte o tanışma aşamasında oluyor herşey,aman tanıyayım belki ben yanlış düşünüyorumdur derken tanıyorsun.şimdi ben bütün komşularımla konuşuyorum ama hepsiyle merhaba merhaba o kadar,en güzeli...
kız ben kaynanamı annem gibi severim,kaynanamla görümcemde sorun yok da benim tek derdim ELTİM :) hareketleri tarzı konuşmsı beni çıldırtıyo:))))

geçen sene eltimde bana durduk yere milletin içinde saldırmaya kalktı,valla hiçte susmadım verdim cevabını ve asla evimede gelme,selamda verme dedim,tamam bitti,çekemem milletin saçma sapan kaprislerini,herkes haddini bilsin.

hayatım seninkide bişey mi:

ben 8 aylık hamileydim daha eltime söylememişler bi tel konuşmasında ben söyledim ama o sordu bana gene söylemicektim kaynanamlar görümcemler tel demediği lafı bırakmadılar bana niye söyledin diye ama zaten yanlarına gidince görmücekmiydi...

yani kırmakta istemiyorum ama onların olmuyo çocukları ama benim suçum değilki Allah herkeze versin

hayatım ozaman yat kalk kurtulduğuna şükret 404 müş mubarek fakire bi sadaka ver gitti diye

valla ben kaynanamla kayınpederin gönlünü hoş tutuyorum bu eşiminde çok hoşuna gidiyo,onlarda beni asla kırmazz, ama eltiye lafımı daha yeni gelinim diye henüz sakınıyorum ama bakalım eleştirilerini arkamdan deilde net yüzüme yapmayaa başlarsa o zaman gel gör maçıı :)))

bide kaynanamla aram iyi diye,yağ yakmak için gitmiş kameralı telefon almışlar kaynanama hemde ekrana kendi bebeklerinin resmini koymuşlarr :) bi görsen bilerekkk neler yapıyoo yaaa

benim eltim yok olsa nasıl olurdu bilemiyorum

benim iki tane var biz iyi geçiniyoruz şimdilik ALLAH bozmasın görümcem benimde yok ve olmıycakta benim kaynanamda bi torununa ne alırsa ötekinede alır ayrımcılık yapmazo huyunu çok seviyorum gerçekten

eee yanii yuh artık 8 aylık söylenmezmii yaaa :S
benim de geçen kaynanam bana koltuklarım kirlenmesin die örtü almış gizli gizli verio,ininde arabanın arkasına koyun diyo dedeim anne giderken alırız,biliyo ya diğeri ne kadar kıskanç,o görmesin diyo ihtiyacı olmasa bile bana niye almadın dermiş :S:S:S:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…