Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

tamam hayatım bende titizimdir.. ama bunlarınki hastalık derecesinde bayram sabahı 6.30 saat kaldırıyo beni evi süpürüyorum camları siliyom gına geldi valla hergün tuvalet yıka süpür sil bulaşığı saymıyom bile

ya kızlar bişey sorcam ben ikinci bebek istiyorum ama eşim istemiyo birtane yeter diyo.

ben nasıl hamile kalcam ona çaktırmadan....:)))))

halamın yöntemini söyliyem

1 çocuk oldu, 2. oldu 3. yü eniştem istemedi... halam da o aralar doktora gidiyordu sürekli.. enişteme demiş kirahimde kist varmış hamile kalamzmışım bidaha
eniştem de inanmış.. hamile kaldı..
4. de hap kullanıyorum dedi ama kullanmadı öyle hamile kaldı...
5. nasıl yaptı bilmiyorum ama 5 çocukları var.. büyüğü 20 en küçüğü 6 yaşında...

sana kalmış bişey ama.. bence ikiniz de isteseniz daha güel olmazmı?

kahrolsun eltiler
illa senin tersine gidecek ya,bu arada geçmiş olsun canım.

kıslar ben size diyorum bu dünya kurulalı böyleymiş üzmeyin tatlı canınızı böyle gelmiş böyle gider siz eşinize bakın gerisi yalan
doğru canım,takmıyorum ben artık,ohhh oğlunuda aldım koynumada soktum

iyigeceler canım,kolay gelsin.

hayatım ona kalsa hiç yapmicak ama ben bir kardeşi olsun istiyorum biz ölünce birbirlerine destek verirler arkadaş olurlar...

hayatım bizimki öyle numaraları yemez ama naıl kalıcam ya

ıyı geceler herkese
hoşgeldin canım,bebişle kocişi uyuttunmu?

ya kızlar bişey sorcam ben ikinci bebek istiyorum ama eşim istemiyo birtane yeter diyo.

ben nasıl hamile kalcam ona çaktırmadan....:)))))

canım biyerde bişey okumuştum,kadın kocasından gizli hamile kalabilmek için prezervatifin ucunu delmiş ve hamile kalmış,dene istersen

uykun geldi sanırım üff bende badana yapmalıyım ama hiç canım istemiyo.. bu aralar evde 1 çöp dahi kaldırasm gelmiyo.. havadanmıdır nedir...

uykum gelmedide canım yarın tatil ben uyurum eşim bakar oğluşuma ...senin çitlenbik çok tatlı ya bak oğlumun resmini koyayım avatara sizde ona bakın...

kızlar benimde başım çok ağrıdı ağrı kesici alıcam,geçerse gene gelicem,
şimdilik iyi geceler öpüyorum siziiiii :)))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…