Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ay süper gez kız tadını çıkar sefan olsun hatta benim yerimede gez

geçmiş olsun ceyda ya serum kötü oluyo biraz ama çabuk toparlanıyosun sürünmüyosun o yöndende iyi oluyo valla

daha iyiyim balım sağolasın biraz halsizllik ve boğaz ağrısı var sadece :97: sen nasılsın bakalım hemşom

aman sıcak iç bol bol ben bu gibi durumlarda ıhlamur zencefil bal limon yapıyorum hem direnç veriyor yumuşatyrda yorma kendini dinlen halsizliğin de inşalla geçicektr......napıım canım sınavlar işte yarın öbürgün bugün yarınki dersn tekrarını yaptm yarında 2dersn onun stresi işte canım aynen devam

tarif için sağol kuzum
İnş. istediğin sonucu alırsın canımcım.. kolay gelsin :13:

selam kızlar,uzun bir aradan sonra ben geldim,kim kaldı kim gitti haberim yok,birara dileğe msj yazmıştım oda cevap vermedi,millet nerede kızlar,ne var ne yok....ben laparaskobi ve histereskobi ameliyatı oldum cumartesi günü,karnım davul gibi,vajinam yırtılcek gibi,oyyy oyyy,ceydacım sanada geçmiş olsun ayrıca,blacktea iyitatiller,lady abla merhaba ve diğer arkadaşlar selam....

canım benim büyük geçmiş olsun ne olmuş sana böyle uzun zamandır yoktun çok merak ettik gelde konuşalım iyi olduğunda iyi bak kendne

çok geçmiş olsun canım allah sağlıklı nice yıllar nasip etsin kendine iyi bak

canım geçmiş olsun,uzun zamandır yoksun göremedim seni hiç ,inşallah çok önemli bişeyin yoktur,nasılsın şimdi iyimisin ?
bende bu akşam üzeri geldim selamlar arkadaşlar...

benimde misafirim vardı uğrayamadım yine bomboş burası neler yapıyorsun

haftasonu ya gezmeye gitti heralde kızlar :)
ne yapayım lady abla bugün döndüm bende adalara gitmiştik,annemlerdeydik çaya gittik,geldim hemen bakayım dedim kızlar toplanmışmı diye ama nerdeee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…