Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende ne yapayım işte evde sıkıntıdan patlıyorum...

burdada kimseyi tanımıyorum...

bazen diyorum keşke evlenmeseydim....

zamanla tanırsın tatlım inşallah..bende kk de bikaç kişiyle tartıştım çok komikler,çok eğlendim onlarla

zamanla tanırsın tatlım inşallah..bende kk de bikaç kişiyle tartıştım çok komikler,çok eğlendim onlarla

inşaallah canım ama ben burda derken istanbulu kastedmiştim... buraya gelin geldimde ben o yüzden...yanlış yazdım heralde....

yine konumda bana hakaret ediliyor..çok iyi insanlarda var senin gibi tatlım çok kötü insanlarda var..acıyorum onlara yazık..kendilerini kaliteli ayakkabı giyince veya elbise giyince sosyete sanan karaktersiz insanlarda var..

yine konumda bana hakaret ediliyor..çok iyi insanlarda var senin gibi tatlım çok kötü insanlarda var..acıyorum onlara yazık..kendilerini kaliteli ayakkabı giyince veya elbise giyince sosyete sanan karaktersiz insanlarda var..

evet bende senin konundaydım ben yazacaktım tam noluyo diye....

maalesef etraf saygısız kaynıyo...bide destekçileriyle birlikte saldırıyolar....

evet bende senin konundaydım ben yazacaktım tam noluyo diye....

maalesef etraf saygısız kaynıyo...bide destekçileriyle birlikte saldırıyolar....

tatlım sana bişey sorucam lütfen bana dürüst cevap ver..ben orada illaki benim gelinliğim,ayakkabım, oyum buyum, şuyum beğenilcek demiyorum..sadece kırmadan yaklaşılsın istiyorum..haksız mıyım?anlatmak istediğim bu..

haklısın canım...boşver milletin gece gece canı sıkılıyo kendilerine eğlence arıyolar işte.....

haklısın canım...boşver milletin gece gece canı sıkılıyo kendilerine eğlence arıyolar işte.....

iki,üç günden beri böyle tartışma içerisindeyim..hayır tartışmaya ne gerek var anlamıyorum..anlamıyorlar ne dediğimi..ayıp ya gerçekten ayıp..

iki,üç günden beri böyle tartışma içerisindeyim..hayır tartışmaya ne gerek var anlamıyorum..anlamıyorlar ne dediğimi..ayıp ya gerçekten ayıp..

cevap yazmasan bu sefer de konu sahibi ortalıklarda yok diye yazarlar canım merak etme o yüzden hiçç uzatma....

feci derecede üzgünüm..napıyorsun tatlım

ay canım yapma lütfen bi kaç kişi için saçmalaması için üzme kendini...

hem bak beğenenler daha çok demek ki ayakkabın güzel...

her konuda görüyorum ben böle zıtlıkları takma kafana....

ay canım yapma lütfen bi kaç kişi için saçmalaması için üzme kendini...

hem bak beğenenler daha çok demek ki ayakkabın güzel...

her konuda görüyorum ben böle zıtlıkları takma kafana....

ayakkabım bana göre güzel..ben rahatıma bakarım o kadar..benim için en önemlisi düğünümde ayağımın rahat olması..beni negatif yorumları istemiyormuş gibi gösterdiler..bu kötü..

ayakkabım bana göre güzel..ben rahatıma bakarım o kadar..benim için en önemlisi düğünümde ayağımın rahat olması..beni negatif yorumları istemiyormuş gibi gösterdiler..bu kötü..

zaten önemli olanda senin beğenmen canım....

aynı yorumun içine hem olumsuzlukları yazıp hemde ''sen beğenmişsin önemli olanda bu zaten'' demeleri komik bence....

bak bide nişanlının ailesiylede sorunların varmış... diğer topikte gördüm....bide bunlara kafanı yorma canım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…