Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bak bide nişanlının ailesiylede sorunların varmış... diğer topikte gördüm....bide bunlara kafanı yorma canım....

onlar köle arıyorlardı ben köle olmayacağımı anladıklarında dırdır etmeye başladılar..umursamıyorum zaten nişanlıma da söyledim gitmiycem evlenince..onlar senin ailendir gidiceksin gitmelisin bu yaşa kadar onlar seni büyüttüler ama ben gitmiycem..çünkü bana ağıza alınmıycak hakaretler ettiler..

onlar köle arıyorlardı ben köle olmayacağımı anladıklarında dırdır etmeye başladılar..umursamıyorum zaten nişanlıma da söyledim gitmiycem evlenince..onlar senin ailendir gidiceksin gitmelisin bu yaşa kadar onlar seni büyüttüler ama ben gitmiycem..çünkü bana ağıza alınmıycak hakaretler ettiler..

hımm haklısın canım...umarım nişanlın sana destek olur...

umarım 3. kişiler evliliğinizi zedelemez....

hımm haklısın canım...umarım nişanlın sana destek olur...

umarım 3. kişiler evliliğinizi zedelemez....

ailesini istemiyor nişanlım artık..oğullarını kaybettiler.bian önce kendi evime taşınayım çekemicem bunları diyor..

selam ceyda...

geçmiş olsun hastaymışın:KK5::KK5::KK5:

sağol tatlım.. :KK71: sorma canım epey rahatsızlandım bu kez :KK59:
slm kız nabeerr?????????

bu millet nerde ceyda hastamıydın geçmiş olsun..............

evet canım, sağolasın teşekkür ederim :KK19: gece aniden ateşlendim sabaha karşı hastaneye gittik 2 saat kaldım orada serum iğne miğne derken ayaklandırdıp yolladılar beni eve :KK1:

evet canım, sağolasın teşekkür ederim :KK19: gece aniden ateşlendim sabaha karşı hastaneye gittik 2 saat kaldım orada serum iğne miğne derken ayaklandırdıp yolladılar beni eve :KK1:[/QUOTE]

ahh hemşehrim çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun şuanda nasılsın???şiddetli üşüttünmü acaba dikkat et kendine olurmu?????????

selam kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallahh...

biz kocişimle bu akşam Büyükadadayız,bi sayahat satın almıştık,günlerdir hava ne güzeldi bugün walla karartılı heryer sinir oldumm..yarında burdayız inşallah hava açarrr....oteldede hemen buldum kablosuz ağı :)sizi yalnız bırakmayayım dedimmm:) neyse öpüyorum kızlar görşürüzzz....:KK66::KK66::KK66::KK54::KK54::54
:

ahh hemşehrim çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun şuanda nasılsın???şiddetli üşüttünmü acaba dikkat et kendine olurmu?????????

sağol kuzumm :KK70: :KK71: şuan daha iyiyim çok şükür :KK34: bademciklerim iltihaplanmış canım. doktor da diyor ki bu kadar kendini kötü yapacak ne yaptın bilmiyorum buzda mı yattın diyo :KK52: halbuki evin içindeyiö nasıl oldu d bu kadar üşüttüm ben de anlamadım :KK59:
selam kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallahh...

biz kocişimle bu akşam Büyükadadayız,bi sayahat satın almıştık,günlerdir hava ne güzeldi bugün walla karartılı heryer sinir oldumm..yarında burdayız inşallah hava açarrr....oteldede hemen buldum kablosuz ağı :)sizi yalnız bırakmayayım dedimmm:) neyse öpüyorum kızlar görşürüzzz....:KK66::KK66::KK66::KK54::KK54::54
:

ayy canım benim büyükada'ya bayılırımm :KK16: tatilinizin tadını çıkar yavrucumm:KK16: inş. çook güzel bir anı olarak kalır sizde :KK69: tatildeyken bile bizi unutmadığın için de ayrıca çook teşekkür ederiz. kankilik böyle bişey herhal :KK31: :KK69:

sağol kuzumm :KK70: :KK71: şuan daha iyiyim çok şükür :KK34: bademciklerim iltihaplanmış canım. doktor da diyor ki bu kadar kendini kötü yapacak ne yaptın bilmiyorum buzda mı yattın diyo :KK52: halbuki evin içindeyiö nasıl oldu d bu kadar üşüttüm ben de anlamadım :KK59:

ayy canım benim büyükada'ya bayılırımm :KK16: tatilinizin tadını çıkar yavrucumm:KK16: inş. çook güzel bir anı olarak kalır sizde :KK69: tatildeyken bile bizi unutmadığın için de ayrıca çook teşekkür ederiz. kankilik böyle bişey herhal :KK31: :KK69:

saol cnm benim hastamı oldun hayatım çok geçmiş olsun yaaa:KK43: iyi bak kendinee...walla bende severim adaları,ayayorgiye çıktık bide faytonla gezdik geldik,akşama yemeğe inmek için hazırlancam şimdi bebişimm :) öpüyoorum sizi mucksssss....:KK54::KK54::KK54::KK54:

selam kızlar nasılsınız havalar güzel derken yine yağmur başladı yaz gelsin artık

X