Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

haftasonu ya gezmeye gitti heralde kızlar :)
ne yapayım lady abla bugün döndüm bende adalara gitmiştik,annemlerdeydik çaya gittik,geldim hemen bakayım dedim kızlar toplanmışmı diye ama nerdeee :)

ayyy ben adalara hiç gitmedim çok merak ediyorum güzelmi

ewet çok güzel,ben çok gittim daha öncede ama bu mevsimde pek gitmemiştim ,daha farklı bir havası vardı,tavsiye ederim hoş bir ambiyans :))

tatilmi yaptın oh ne güzel bizim yerimizede gezseydin çocuklu olunca üşücek yok güneş geçcek diye rahat rahat gezilmiyo

tatilmi yaptın oh ne güzel bizim yerimizede gezseydin çocuklu olunca üşücek yok güneş geçcek diye rahat rahat gezilmiyo

katılıyorum hakkaten ya yok hastalandı yok üşüdü yok acıktı bol bol gezin bebişler gelmeden ne oya gene kimseler yok bende giremiyorum bu aralar pek zaten

ay çok büyük geçmiş olsun ya acil şifalar sana gel iyileşince inşallah

çok geçmiş olsun canım...allah şifa versin...hey millet nerdesiniz nasılsınız. Bende memleketteyim.babam rahatsız.istanbuldaydı geldi.gelen giden koşuşturuyoruz.....kendinize iyi bakın...............

iim çok saol cnm bnde sohbet etcek birini arıyodum öğrnciymişsin sen de benim gibi bölüm ne cnm??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…