Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

daha yeniyim ya 1. sınıfım benim daha çok var kpss günlrime allah yardımcın olsun cnm kpss için çok zor valla

hacettepedeyim kazanasıya kadar göbeğim çatladı ya busene bari birazz yatıyımm

dinlen bakalim gerci derslerden dinlenmeye de zaman bulamassin:)
tanistigimiza memnun oldum benim cikmam gerekiyor insaallah tekrar görüsürüz iyi geceler
derslerinde basarilar:))

kızlar 11 gün şehir dışındaydık kayınvalidemlerin yanında yeni geldik akşam görüşürüz kızlar.:)))

cnm ya çok geçmiş olsun çok merak etmiştim girmiyosunuz nerelerdesiniz dieee rabbim şifa versin nazar değdi topiğimize herkescikler gitti iyileşin gelinde atıkı toplanak çok öpüyorumm

çok geçmiş olsun canım...allah şifa versin...hey millet nerdesiniz nasılsınız. Bende memleketteyim.babam rahatsız.istanbuldaydı geldi.gelen giden koşuşturuyoruz.....kendinize iyi bakın...............

geçmiş olsun ikizcim kaç gündür profiline girip bakıyorum bi türlü denk getiremedim seni rabbim tez zamanda şifa versin babacığına hayırlı sağlıklı uzun ömür versin inş.. geldiğinde görüşürüz inş. öpüyorum seni ve çocuklarını...

kızlar selam ben geldim

hoş geldin be diloşum nerelerdesin sen yahu meraktan gobeğimiz çatladı haaa neredeyse kıslarla müge anlıya çıkacaktık diloşumuzu kaybettik bulunn diee... geldiğine sevindim grşrz inş. öptümm

sağol canım.nasılsın.arda bakıyorum kimseler yok.nerde bu millet...........

kızlar bende geldim :) yoktum ikigindürrr ama akşam hürremcimi izledikten sonra burdayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…