Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ben trakya tekirdağğ kıyılarındanım daateksas katliamı deme bana iğğrennççç devamıda öyle bende bakamam izledim ama hep gözlerimi kapaya kapaya testerede öyle ıyyyy

ben testere tarzı filmleri sevmiyorum hiç yaa,( ıyy midem bulanıyoo :S:S

olsuunn ben kıdemliyim işte hıh hem resmiyete vurursan daha da kıdemli oluyom. 5 ay önce yaptık bi de nikahı... [/QUOTE]

bende 10gün önce yaptım nikahı ha haahadi öyle olssuunn bakalıım neyssse şekercim...........

ayy evet CYD86 trakyalıyım sen neresinden kız biz senle muhabbet yaptık ne unutkanız yarın gene aynı şeyleri sorarız ay ne komik demiştin çocuk düşünmüyoruz hatırladım kıız seni

ayy evet CYD86 trakyalıyım sen neresinden kız biz senle muhabbet yaptık ne unutkanız yarın gene aynı şeyleri sorarız ay ne komik demiştin çocuk düşünmüyoruz hatırladım kıız seni

puhahaa koptum

aslen Trakya'lıyım canım evet.. kızanım bizde göçmenlik de var ama Kırklareli - Babaeski beaa.. ep gene Trakyalıyızz

vallahi geliyorum yoksun hemşerim ama erken giriyorum galiba görümcem 2 kocayı alıyo gelinlik seç yerbak haşatım çıktı valla geç giricek hal kalamadı ondan göremiyorum nasılsın görmeyeli

ooo düğün var yanii,ne zaman peki yaklaştımı tarih ??

he kızzz haçen size gelin geldim daaa

ya aslında ben senin albüme baktığımda anladıydın kocanın karadenizli olduğunu biliyomusun :) ama detayy sormadım belki söylemek istemessin diyee :) eheueheu
gel gelinim gönlüme gelll :)

puhahaa koptum

aslen Trakya'lıyım canım evet.. kızanım bizde göçmenlik de var ama Kırklareli - Babaeski beaa.. ep gene Trakyalıyızz

tabi beaa bizde de göçmenlik var be kızanım yunan bulgar kırmasıyız babaannenin dedenin anası bubası....tekirdağ malkaralıyım beylikdüzünde oturuyum beaa.......zuhaha haha bende koptumm maree

kızlar bnm miğde bulantım anlaşıldı sanırım. açım ben yaaaa
bi çorba içtim, üstüne de bi pişmaniye hüplettim
şimdi de soda içiyorum. acık kendime geldim yauw... diyorum ebn de hem üşüyorum.. midem hem ağrıyo hem bulanıyp neden acaba diye, bayılıp kalcam salak gibi o olcek akşam akşam bi ekmek götüren ben bi salatayla doyar mıyım lan.

ohhhhhh afiyet olsun canım................

ohh ohh afiyet bal şeker olsun allah seni kahretmsin hatunun açlıktan midesi bulanıyo haberii yok kopardın beni evladdııımmmmm bide üstüne pişmaniyeeeee değme midenin keyfinee

ya aslında ben senin albüme baktığımda anladıydın kocanın karadenizli olduğunu biliyomusun :) ama detayy sormadım belki söylemek istemessin diyee :) eheueheu
gel gelinim gönlüme gelll :)

evet canım eşimde tipik karadeniz'li tipi var herkes anlıyor zaten ilk bakışta karadeniz'li olduğunu aa niye sormadın kız sölerim ben nolcak sor sen aklına gelen bişi olursa kına gecemde ve eşimin akrabalarının düğünlerinde falan oynayayım diye evlenmeden önce karadenizli bi arkadaşımdan horon dersleri almıştım. kendi kına gecemde bi de geçen yaz görümcemin kınasında bi horon oynamışımm valla eş dost kaynanama demiş 'sen bu gelini trakya'dan aldığına emin misin' diye

zaten trakyalı olduğum için ben her havadan oynarım yanii.. küçükken de annem patates kızartırkene tavadaki yağ sesine bile oynarmışım

bu arada turşu kavurmasını ilk yediğim andan itibaren aşık oldum ama eşim turşu kavurması sevmez delü yaa

düğün haziran 17 ben kilo aldım kıyafetler olmuyo açım açç kilo vercem diye ya arkadaş tek gelin olmak ne kötüya herkesin gözü üstünde offf be off

boşver kız can boğazdan gelir walla :)) ben allahtan çok kilo alan bi tip değilim,çünkü bu diyet denen şeyi hiç yapamıyorum yaa boğazıma pek bi düşkünümm P
ama herkes diyoki bi çocuk doğurda bakalım o zaman görcez

ohh ohh afiyet bal şeker olsun allah seni kahretmsin hatunun açlıktan midesi bulanıyo haberii yok kopardın beni evladdııımmmmm bide üstüne pişmaniyeeeee değme midenin keyfinee

ayenn cnmm. şuanda çengiler gibi zil taktı oynuyo midem. hahayyyttt... ayy hakkatten diyet miyet iyi de kocam bugün almış çokonatları pişamiyeleri. bi de demez mi sen yemicen di mi şimdi, bunlar bana kaldı diye deli olmuştum. şeytan diyo hepsiini ye sabaha şokolsun ama yok okadar da diil. kaç gündür uğraşıom. 1,5-2 kilo verdim bile şimdiden. devam edim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…