Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

tabi beaa bizde de göçmenlik var be kızanım yunan bulgar kırmasıyız babaannenin dedenin anası bubası....tekirdağ malkaralıyım beylikdüzünde oturuyum beaa.......zuhaha haha bende koptumm maree

kız hemşom gel bi öpem seni :KK19: :KK1:
kızlar bnm miğde bulantım anlaşıldı sanırım. açım ben yaaaa :KK37::KK37::KK37:
bi çorba içtim, üstüne de bi pişmaniye hüplettim :KK52::KK52::KK52:
şimdi de soda içiyorum. acık kendime geldim yauw... diyorum ebn de hem üşüyorum.. midem hem ağrıyo hem bulanıyp neden acaba diye, bayılıp kalcam salak gibi o olcek :p akşam akşam bi ekmek götüren ben bi salatayla doyar mıyım lan.
:KK52::KK52:shadoww Allah seni ne etmeye bacım :KK60::KK60::KK60:

afiyet olsun, canına şifa olsun kuzumm :KK70:

ayenn cnmm. şuanda çengiler gibi zil taktı oynuyo midem. Hahayyyttt... Ayy hakkatten diyet miyet iyi de kocam bugün almış çokonatları pişamiyeleri. Bi de demez mi sen yemicen di mi şimdi, bunlar bana kaldı diye :p deli olmuştum. şeytan diyo hepsiini ye sabaha şokolsun ama yok okadar da diil. Kaç gündür uğraşıom. 1,5-2 kilo verdim bile şimdiden. Devam edim :)))

:KK60::KK60::KK60:ay bencede çok abartma.kilolu olmak hiç hoş olmuyor.............

evet canım eşimde tipik karadeniz'li tipi var herkes anlıyor zaten ilk bakışta karadeniz'li olduğunu :KK60: aa niye sormadın kız sölerim ben nolcak sor sen aklına gelen bişi olursa :KK1: kına gecemde ve eşimin akrabalarının düğünlerinde falan oynayayım diye evlenmeden önce karadenizli bi arkadaşımdan horon dersleri almıştım. :KK64: kendi kına gecemde bi de geçen yaz görümcemin kınasında bi horon oynamışımm valla eş dost kaynanama demiş 'sen bu gelini trakya'dan aldığına emin misin' diye :KK60::KK60:

zaten trakyalı olduğum için ben her havadan oynarım yanii.. küçükken de annem patates kızartırkene tavadaki yağ sesine bile oynarmışım :KK62: :KK76: :KK60::KK60:

bu arada turşu kavurmasını ilk yediğim andan itibaren aşık oldum :KK52: ama eşim turşu kavurması sevmez delü yaa :KK57:

ayyy canım nasıl çekti anlatamamm bu akşam annemlerde vardı turşu kavurması ama tok gittim diye yiyemedim keşke yanıma alıp getireydimm :) bende çok severim kız,her akşam olsun herakşam yerim mısır ekmeğinlen birliktee :KK70:
horon spor gibi bi oyun bacım yaa,bizim yörenin müzikleriii uyy uyy :) bende rizeliyim bu arada :) senin koca hangi ilden :)yada şöyle sorayım bizim uşak hangi şehirden :)

valla öyle çocuktan önce yeye kilo almazdım dagurdum birde sezeryan oldu yok gitmiyo yapıştı valla neççem bilmem

boşver kız can boğazdan gelir walla :)) ben allahtan çok kilo alan bi tip değilim,çünkü bu diyet denen şeyi hiç yapamıyorum yaa boğazıma pek bi düşkünümm :pP
ama herkes diyoki bi çocuk doğurda bakalım o zaman görcez :KK49::KK49:
aaahhh aahhh sorma bacım benim de ilk diyetim. ben de almazdım ama işte bu veletler yok mu.. böle minyon bişi değilsen, garanti alırsın. ama tabii bünye meselesi. bnm arkadaşım doğurdu bişi yok. başka biri 3. doğurdu gram almadı. aahhh aahhh ne gzl :KK43:(

ay bende zayıflamak istiyoruz.eski kıyafetlerimi giymek istiyorum.................:95:

sen kaç kilosun cnm. boy kaç?? bence başla sen de diyete. tabii emzirmiosan. çocuklar kaç yaşında bilmiorum da...

aaahhh aahhh sorma bacım benim de ilk diyetim. Ben de almazdım ama işte bu veletler yok mu.. Böle minyon bişi değilsen, garanti alırsın. Ama tabii bünye meselesi. Bnm arkadaşım doğurdu bişi yok. Başka biri 3. Doğurdu gram almadı. Aahhh aahhh ne gzl :KK43:(

sen kaç kilosun cnm. Boy kaç?? Bence başla sen de diyete. Tabii emzirmiosan. çocuklar kaç yaşında bilmiorum da...

canım boyum 1.65 ,kilom 67 40 bedenim.bebeğim 7 aylık hala emziriyorum.diyet yapamıyorum.ama yürüyüş yapıyorum.inşaallah kurtulacağım............

kız ceyda bişi sorcam kıızzzz. sen topikini değiştirmiştin ya sonradan nasıl yaptın kız. ben bugün yazdığım şeyi bile değiştiremiyom yaa... bi süre sonra mesaj düzenleme paneli gidiyo neden??

yemin ettim daha çocuk yok dogurmam evlendim 49 kilo evlenince aldım oldum 55 dogumda aldım dogurdum şimdi 65 gitmiyo gitmiyo

ayyy canım nasıl çekti anlatamamm bu akşam annemlerde vardı turşu kavurması ama tok gittim diye yiyemedim keşke yanıma alıp getireydimm :) bende çok severim kız,her akşam olsun herakşam yerim mısır ekmeğinlen birliktee :KK70:
horon spor gibi bi oyun bacım yaa,bizim yörenin müzikleriii uyy uyy :) bende rizeliyim bu arada :) senin koca hangi ilden :)yada şöyle sorayım bizim uşak hangi şehirden :)

kız benim de çok pis canım çekti hee :KK52: bi yerimiz şişmesin kı :KK60::KK60:

benim adam Samsun' dan bacım:KK61:

canım boyum 1.65 ,kilom 67 40 bedenim.bebeğim 7 aylık hala emziriyorum.diyet yapamıyorum.ama yürüyüş yapıyorum.inşaallah kurtulacağım............

verirsin cnm daha erkenmiş. bnim de boy 167 kilo 65di 63 oldum şükür. hedefim de 58... emzirenler için diyet listeleri var bak istersen netten. yani ne yemen lazım ne yememen lazım bi fikrin olur en azından. şmdi vermen z rolur ama en azından almazsın daha fazla. emzilion da daha nasılsa gider bikaç kilo daha sonra da hafiften diyetlre bşlar verirsin cnm :))

ayenn cnmm. şuanda çengiler gibi zil taktı oynuyo midem. hahayyyttt... ayy hakkatten diyet miyet iyi de kocam bugün almış çokonatları pişamiyeleri. bi de demez mi sen yemicen di mi şimdi, bunlar bana kaldı diye :p deli olmuştum. şeytan diyo hepsiini ye sabaha şokolsun ama yok okadar da diil. kaç gündür uğraşıom. 1,5-2 kilo verdim bile şimdiden. devam edim :)))

yılmak yok kandırılma politikalarına uymak yok irademizi kuvvetli tutuyoruz nefsimize yenik düşmüyoruz bayanlar inceliyoruuuzzz:)))))))yeme şekerim yeme.............

40 beden çok çok fazla değil bence canım spor yaparak ve az da olsa yediklerine dikkat ederek 38 beden fıstık gibin bi hatun olursun :82:
kız ceyda bişi sorcam kıızzzz. sen topikini değiştirmiştin ya sonradan nasıl yaptın kız. ben bugün yazdığım şeyi bile değiştiremiyom yaa... bi süre sonra mesaj düzenleme paneli gidiyo neden??

Topiğin editörüne özel mesaj atmıştım canım, ileri sayfalardaki fotoğrafları yeni bakan üyeler göremez diye ilk sayfaya taşımak istiyorum demiştim. sen linkleri bana yaz ben ilk sayfaya taşırım hepsini demişti ama bi baktım kontrol panelini açmışlar :KK66:

40 beden çok çok fazla değil bence canım spor yaparak ve az da olsa yediklerine dikkat ederek 38 beden fıstık gibin bi hatun olursun :82:

Topiğin editörüne özel mesaj atmıştım canım, ileri sayfalardaki fotoğrafları yeni bakan üyeler göremez diye ilk sayfaya taşımak istiyorum demiştim. sen linkleri bana yaz ben ilk sayfaya taşırım hepsini demişti ama bi baktım kontrol panelini açmışlar :KK66:

gözleri korkmuştur çok görünce hehehehe

verirsin cnm daha erkenmiş. Bnim de boy 167 kilo 65di 63 oldum şükür. Hedefim de 58... Emzirenler için diyet listeleri var bak istersen netten. Yani ne yemen lazım ne yememen lazım bi fikrin olur en azından. şmdi vermen z rolur ama en azından almazsın daha fazla. Emzilion da daha nasılsa gider bikaç kilo daha sonra da hafiften diyetlre bşlar verirsin cnm :))

sağol canım.yok zaten emziriyorum diye yemeği çok abartmıyorum.zaten doğum sonrası kilo almadım.hatta 3 kilo verdim buara.diyet yapsam zaten kendime güveniyorum.birkaç ayda kurtulacağım.zaten çok fazla göbeğim yok.ama bende en azından 65 düşmek istiyorum.

ayy benim cnm şimdi bişi yemek istedi heee :)) ne yisem acabaaa :)))

hep bu shadow yüzünden.. :KK52::KK52: :KK60:

evet canım varsa çorba iç bi kase ya da azcık ekmeğin içine peynir ya da zeytin koyup at ağzına tuzlu olduğu için mideni bastırır :KK34:

ayyhşşş ben de acıktım heralde galiba sanırsam :KK60:

ağzımı sulandırdınız ulenn diyetimi bozdurmayın bana :KK52: :KK57: :KK60::KK60:

ayy bende öpiyim hemşehrriimm kıız öpücük logosunu bulamadımm ha haaa neyse mucckkss mucckkkss

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

ahh kızlar size doyum olmaz ama benim çıkmam lazım artıkın malum saatler alındı saat 2 yani tatmaya gidiym.......öpüyorum eepiniiizziii......sabah 1saat erken kalkmak zorunda kalmıym ama demi uyku benim için çok önemli ayol....haydi baysss hatunlar........

X