Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

inşaallah canım.36-38 bedenden 40 a çıkmak zor oluyor.eski kıyafetlerime bakıp iç çekiyorum.5 kilo daha versem.az çok içlerine gireceğim..........

kızz dur bee... saatler sınav yüzünden türkiyede alınmadı diye biliyorum ben. 3 nisanda alınıcakmış. tele msj gelmişti...

gözleri korkmuştur çok görünce hehehehe

olabilir
kızlar ben kaçar acık çalışam da gene gelirim heralde ya da uyur kalırsam kızmayın :))

kız bacım nere gidiyosun Alalh aşkına bu saatten sonra ders mi çalışılır hem biz burda muhabbetin dibine vurukene aklına ders mers girmez bacımm boşver sen gel hele

sınavdan kalırsan mesuliyet kabul etmiyorum not: müdüriyet

sanada iyigeceler.bak ben bunu hiç düşünmemiştim.saat 2..............:26:

iyi geceler cnmm :)

kızz dur bee... saatler sınav yüzünden türkiyede alınmadı diye biliyorum ben. 3 nisanda alınıcakmış. tele msj gelmişti...

kız ne 3nisanı, bu gece 3 tee :)

bak gene değiştirmişler sanırım. haberlere baktım netten şimdi. bu vodafone insanı yanıltıyo bak. ayyy şimdi kesin değişti mi kızlar saatler aa. yrn adam işe geç kalmasın yaa :S erçi sabah uyanında belli olur haberlerden felan

kız oturun oturduğunuz yere

sahi saat 2 di mi ama bu yapılmaz ki yaww ben 1 miş gibi davranmaya devam edicem yarına sabah alırım saati puhahaa

yok kız bu gece 3te alınıyo
kızlar iyi geceler
sen de mi gidiyorsun :26:

kız bu gece :) sen al saatini ileriyee kocan geç kalmasın işee bak sonraaa :)

yaaa kııızzlllaaar baak hiçbiriniz düşünmemişsiniz bu gece alınıyor ve 1saat erken kalkmak zorunda kalıcaz hemmenn kalkın ve uyuyun eşlerinizde yatırın ben kaçıyoruum keşke baştan deseydim öpüldünüz şekerler............

iyi geceler cnmm :)

kız ne 3nisanı, bu gece 3 tee :)

saol cnm baktım haberlerden. gerçi zaten bütün teller otomatik alıyo ya. ben hep karıştıtıtm her sene. duvar saatleri farklı cepler farklı neyse ama öğrendim bari. içim rahat etti. gerçi adam da geç kalmazmış. erken kalkıcakmışız :))))))))))

slm kızlar nabersiniz nasıl gidiyor geçmişede bakmadan balıklama daldım ama konuya:26:

shadowwcumm msjını aldım cnm yorumlarımı ekledim umarım işe yarar okursun oradannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…