Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

anlatma bakalımm :) ben izliyorumm şimcik zaten ,bu kzın anneside bi sorunlu gibi yaa:) kadın korkunçç walaaa :) töbe töbeee...

seninde hayırlı uğurlu olsun canım sende güzel günlerde,güle güle oturun inşalla...kız bende 2.5yıllık evliyim............

anlatma bakalımm :) ben izliyorumm şimcik zaten ,bu kzın anneside bi sorunlu gibi yaa:) kadın korkunçç walaaa :) töbe töbeee...

ahhahh öyle önyargılı olma şekerim ne acılar yaşanmış biliyormusun asıl orda en şüzofrenik olan en sakin olan unutmabi tüyo veriyide kocana havan olsun kııızzzzdaha tüyo versem havandan geçilmez artık kocana haa haaa

tabiki canım peynirli yapacaksan mutlaka maydonoz koymalısın.öyle güzel oluyor..................

ben maydonuzu çok severim zatenn tarifte olmasada koyacaıdımm :)

he walla sormaa,zaten kuzenimede iş yaptırdım,temizlik bittiği için yarın rahat rahat yaparım artıkınn :)

he walla sormaa,zaten kuzenimede iş yaptırdım,temizlik bittiği için yarın rahat rahat yaparım artıkınn :)[/QUOTE]

kıız trakyalımısın sende yoksa artıkıın falan:))))))))))))ayy bende yatıcam artıkııın kıızz benimde bitti camlar dolaplar halılar falan ama bende bittiimmm..........

kız Allah iyiliğini versin sorunlu sülale herhal bunlar bacım merak edip bakacam şimdi heee

var bi numeerooo ama bende anlamaya çalışışorum :) reklamdan fırsat olursa tabiikisii :)

film zaten sakin bacımm toplucana :)

he walla sormaa,zaten kuzenimede iş yaptırdım,temizlik bittiği için yarın rahat rahat yaparım artıkınn :)

kıız trakyalımısın sende yoksa artıkıın falan:))))))))))))ayy bende yatıcam artıkııın kıızz benimde bitti camlar dolaplar halılar falan ama bende bittiimmm..........[/QUOTE]

yokk kızz ben karadeniz semalarındanım :) burdaki hatunlardan kapıyoruz iştee şivelerii,nasıl gelirsee :) sen hangi kıyıdansınn ???:82:

kıız trakyalımısın sende yoksa artıkıın falan:))))))))))))ayy bende yatıcam artıkııın kıızz benimde bitti camlar dolaplar halılar falan ama bende bittiimmm..........

yokk kızz ben karadeniz semalarındanım :) burdaki hatunlardan kapıyoruz iştee şivelerii,nasıl gelirsee :) sen hangi kıyıdansınn ???:82: [/QUOTE]

ben trakya tekirdağğ kıyılarındanım daateksas katliamı deme bana iğğrennççç devamıda öyle bende bakamam izledim ama hep gözlerimi kapaya kapaya testerede öyle ıyyyy

vallahi geliyorum yoksun hemşerim ama erken giriyorum galiba görümcem 2 kocayı alıyo gelinlik seç yerbak haşatım çıktı valla geç giricek hal kalamadı ondan göremiyorum nasılsın görmeyeli

arf ben trakyalıyım bacım, sen de mi yoksamm
benim 20 nisanda 3. yılım dolucak inş. ben sizden kıdemliyim bikerem tmam mı hıh. :82::82:

benim de 1 haziran' da 3 yılım dolacak nolmuş

ivviiiitt çocuk varmı peki kııınerde oturuyon??

çocuk henüz düşünmüyoruz canımcımm istanbul sultangazi'de otruyorum

sen?

slm kızlar nasılsınızzz ?

hoşgeldin :80:
yokk kızz ben karadeniz semalarındanım :) burdaki hatunlardan kapıyoruz iştee şivelerii,nasıl gelirsee :) sen hangi kıyıdansınn ???:82:

Benim eşim karadeniz'li

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…