Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

daha önce ikiz tahmin etti ya ordan kısss nerden olcek sende

ahandaa sana bravooooooooooo çakralar artıkın tam çalışıyooo :KK34:annem bana acuk sabur kuzum der ama ben daha kaynağını keşfedemedim kaynağını bulsam toplucam tüm sabır taşlarını,:KK52: arkadaşlarım pratiklik konusunda ii olduğumu sölerler:KK42:, düzenli olmaya çalışıom iki böcüğüm ne kadar beni engellemeye çalışsalarda,:KK33:, el sanatlarını severim ama çabuk sıkılıyom onun çözümünü daha bulamadımm:KK20: tşk tşk yorumların için:KK42::KK42:
işte bu kupada benden sana..:KK19::KK19::KK19:.

demek ki ben fiziksel değil ama karakteristik özellikleri tahmin etmekte iyiyim :KK66:

aa çok teşekkür ederim şekerimm kupaya felan ne gerek vardı ama neyse çok ısrar ettin alayım :KK60::KK60:

olurum bacım iki fıkra anlatırım heç bişeyiniz kalmaz :KK60::KK60::KK60: he sen yabancı değilsin, kanki indirimi yaparık o kolay :KK51:

ii bari hade kanki indiriminide kaptım tutmayın artıkın bizi koçlar gibi geliyoruz... hadi kıs hemen başla bakem işe anlat şu fıkralarından da gecemize neşe kat...

bu arada burçlarınızı merak ettim yahu koç moç deyince aklıma geldii yada dur tahin mi etsek acaba ben başlıyoomm

ikiz yengeç
cyd boğa yada terazi
candan aslan yada başak ama akrepde olabilir gibi geldii

ii bari hade kanki indiriminide kaptım tutmayın artıkın bizi koçlar gibi geliyoruz... hadi kıs hemen başla bakem işe anlat şu fıkralarından da gecemize neşe kat...

bu arada burçlarınızı merak ettim yahu koç moç deyince aklıma geldii yada dur tahin mi etsek acaba ben başlıyoomm

ikiz yengeç
cyd boğa yada terazi

ben ikizler burcuyum:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ben çok güldüm valla.siz çok yaşayın.keyfim yerine geliyor inanın sizinle................:KK70:

:KK19::KK19::KK19:

ikiz yengeç
cyd boğa yada terazi

fıkralar az sonra geliyo bacım :KK51:

bu arada ben başak burcuyum ve burcumun tüm özelliklerini taşıdığımıs söylerler. özellikle annem ve eşim :KK60:

Karı koca oturmuş televizyon izlerken, adamın cani sevismek ister. Gider mutfaktan bir bardak su ile iki Aspirin getirir, karisina uzatir;
-Al karicigim sana su ve Aspirin getirdim!.
- ???!!! Neden hayatim?, basim agrimiyorki?.
- Öyle mi, çok şükür!!...

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK52:
Karı koca oturmuş televizyon izlerken, adamın cani sevismek ister. Gider mutfaktan bir bardak su ile iki Aspirin getirir, karisina uzatir;

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

benim son numarada başak burcu vede başak olsun diye çok uğraştım............

nasıl uğraşılıyo kıss sölede ben bi dakini terazi yapemmm:KK52:

bu arada farkındamısınız ben hiç birini tutturamadımmm:63: çakralarım kapanmış heral uykum geldi sanırsam :KK1::KK53:çakralarda çalışmıo şarz etmek lazım:63:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

nasıl uğraşılıyo kıss sölede ben bi dakini terazi yapemmm:KK52:

bu arada farkındamısınız ben hiç birini tutturamadımmm:63: çakralarım kapanmış heral uykum geldi sanırsam :KK1::KK53:çakralarda çalışmıo şarz etmek lazım:63:

haha ben gene geldim. baktık soruları çatır çatır çözüyom. moralim düzelmeye başladım bi uğrayam dedim. hade benmkini de tahmin et bakam :p

X