Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşbulduk ceyda nasılsın.....

evle ilgili hazırlıkların nasıl gidiyo...

mayısada az kaldı hayırlısı inş.....

alkışlarım cydşuma :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kıss belkim senin çakraların gece bu saatde açılıyordur ondan tutturamamışsındır öncekileriii,:KK52:, bende istiyom azaman karakteristik özelliklerimi ama kopya çekmek yok haaa:KK20:

:KK60::KK60::KK60: teşekkür edrim.sabırlı olduğumu herzaman söylerler......evet ceydacım bu sefer hepsi doğru............:KK9:

valla mı kız iyi barim burdan yırttık :KK60::KK60:

sabırlı olmak güzel bi duygu olsa gerek, benim eşim resmen sabır taşıdır ama ben de tam tersi çok tez canlıyım :KK31:
:KK19:

hoşbulduk ceyda nasılsın.....

evle ilgili hazırlıkların nasıl gidiyo...

mayısada az kaldı hayırlısı inş.....

iyiyim bitanem sağolasın :KK16: evet Mayıs'a çok az kaldı.. inşaatın kaba kısmı bitti canım, hafta içinden itibaren ince işleri de başlıyor kısmetse :KK31:

alkışlarım cydşuma :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kıss belkim senin çakraların gece bu saatde açılıyordur ondan tutturamamışsındır öncekileriii,:KK52:, bende istiyom azaman karakteristik özelliklerimi ama kopya çekmek yok haaa:KK20:

hee olabilir canım :KK51: kız nerde kopya çekicem :KK52:

şimci kelebekcim sen böyle ışıl ışıl olmayı seven bi hatunsun, senin de ben gibi sabırlı olmadığın görüşündeyim :KK1:, pratik, sanki bir de el sanatlarını seviyorsun :26: düzenlisin, pozitifsin..

:KK42:

kıss cyd hadi beklemekten dört gözüm olcek sekiz göz noldu çakralar mı kapandı gene:p

Ben cok tatliyimdirda... :)))) Ben sevmiyorum böyle, kim ne dedi kim ne yazdi anlasilmiyor ha bire kontrol etmek gerekiyor. Aslinda belli bir sayidan sonra kilitlense oazaman kariskanlik olmaz

candancığımm senin karakteristik özelliklerin için düşüncem; iyi niyetli anlamında saf olduğunu düşünüyorum bak bunu kesinlikle iyi niyetlilere söylenen 'saf' anlamında diyorum aman yanlış anlamaya sebep olmayayım :KK19:

kalbi çabuk kırılan ama ufak şeylerle mutlu olabilen, fedakar, hayvanları çok seven, cömert..

tuttu mu tutmadı mı :KK52:

valla mı kız iyi barim burdan yırttık :KK60::KK60:

sabırlı olmak güzel bi duygu olsa gerek, benim eşim resmen sabır taşıdır ama ben de tam tersi çok tez canlıyım :KK31:
:KK19:

iyiyim bitanem sağolasın :KK16: evet Mayıs'a çok az kaldı.. inşaatın kaba kısmı bitti canım, hafta içinden itibaren ince işleri de başlıyor kısmetse :KK31:

hee olabilir canım :KK51: kız nerde kopya çekicem :KK52:

şimci kelebekcim sen böyle ışıl ışıl olmayı seven bi hatunsun, senin de ben gibi sabırlı olmadığın görüşündeyim :KK1:, pratik, sanki bir de el sanatlarını seviyorsun :26: düzenlisin, pozitifsin..

:KK42:

daha önce ikiz tahmin etti ya ordan kısss nerden olcek sende

ahandaa sana bravooooooooooo çakralar artıkın tam çalışıyooo :KK34:annem bana acuk sabur kuzum der ama ben daha kaynağını keşfedemedim kaynağını bulsam toplucam tüm sabır taşlarını,:KK52: arkadaşlarım pratiklik konusunda ii olduğumu sölerler:KK42:, düzenli olmaya çalışıom iki böcüğüm ne kadar beni engellemeye çalışsalarda,:KK33:, el sanatlarını severim ama çabuk sıkılıyom onun çözümünü daha bulamadımm:KK20: tşk tşk yorumların için:KK42::KK42:
işte bu kupada benden sana..:KK19::KK19::KK19:.

candancığımm senin karakteristik özelliklerin için düşüncem; iyi niyetli anlamında saf olduğunu düşünüyorum bak bunu kesinlikle iyi niyetlilere söylenen 'saf' anlamında diyorum aman yanlış anlamaya sebep olmayayım :KK19:

kalbi çabuk kırılan ama ufak şeylerle mutlu olabilen, fedakar, hayvanları çok seven, cömert..

tuttu mu tutmadı mı :KK52:

anladım taklım:KK16::KK16::KK16::KK16: hepsi doğruda bi tek hayvanları pek sevmem:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:teşekkür ederim ayrıca....

daha önce ikiz tahmin etti ya ordan kısss nerden olcek sende

ahandaa sana bravooooooooooo çakralar artıkın tam çalışıyooo :KK34:annem bana acuk sabur kuzum der ama ben daha kaynağını keşfedemedim kaynağını bulsam toplucam tüm sabır taşlarını,:KK52: arkadaşlarım pratiklik konusunda ii olduğumu sölerler:KK42:, düzenli olmaya çalışıom iki böcüğüm ne kadar beni engellemeye çalışsalarda,:KK33:, el sanatlarını severim ama çabuk sıkılıyom onun çözümünü daha bulamadımm:KK20: tşk tşk yorumların için:KK42::KK42:
işte bu kupada benden sana..:KK19::KK19::KK19:.

el sanatlarına ben bayılırım.elimde çok yatkındır.gördüğümü yaparım.meraklıyımdır.çokda güzel yemek ve pasta yaptığımı söylerler.o konudada sabırlıyımdır.çok uğraşır,çok incelerim........:21:

X