Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

nasıl uğraşılıyo kıss sölede ben bi dakini terazi yapemmm:KK52:

bu arada farkındamısınız ben hiç birini tutturamadımmm:63: çakralarım kapanmış heral uykum geldi sanırsam :KK1::KK53:çakralarda çalışmıo şarz etmek lazım:63:

terazi mi yapcann :KK60::KK60::KK60: malzemeyi bol koy bacım :KK60::KK60:

bu arada bende terazi burcuyum yükselenim konusunda çeşitli rivayetler var ama galiba kova yada balık olsa gerek.... du bi daha bakem netten:44:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

nasıl uğraşılıyo kıss sölede ben bi dakini terazi yapemmm:KK52:

bu arada farkındamısınız ben hiç birini tutturamadımmm:63: çakralarım kapanmış heral uykum geldi sanırsam :KK1::KK53:çakralarda çalışmıo şarz etmek lazım:63:
doğumu sezeryan yapınca.....doktorla bayağı didiştim.az kalsın aslan olcaktı.ama ben başak olsun istedim.hatta yükselenide yay onada takmıştım...saati beklettim........

Trafik polisi arabayi durdurmus ve egilip sormus:
-Ehliyet ruhsat lutfen
-Tabi buyrun demis sofor ve vermis. Polis bakmis bi problem yok.
-Pekii demis polis, cevre vergisi pulu?
-Burada, buyrun demis adam.
-Ilk yardim cantaniz var mi? demis polis.
-Tabii deyip bagaji acmis adam. Polis bakmis icinde eksik yok.
-Yangin sondurucu? -Burada buyrun.
-Zincir? -Derhal cikarayim buyrun.
Polis daha sonra tekrar sormus: -Mezdeke kaseti varmi? Sofor cok sasirmis.
-Evet var buyrun demis.
Polis : Tamam siz onu takin teybe ve sesini acin demis ve baslamis polis oynamaya.
Soforun saskinligi daha da artmis ve dayanamamis sormus.
-Hayrola memur bey?
Polis cevap vermis:
-Ee essek degilsin artik takarsin bi 20 milyon...

:KK8::KK8::KK8::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

doğumu sezeryan yapınca.....doktorla bayağı didiştim.az kalsın aslan olcaktı.ama ben başak olsun istedim.hatta yükselenide yay onada takmıştım...saati beklettim........

benim büyükte aslında yengeç olcaktı ama son anda sezeryana dönünce ikizler oldu ben pek memnun oldum çünkü ikizlerle çok iyi anlaşırım bennn

shadoww canım kopamıyon dimi bende gidemiyommm yahu :KK55:bu arada sen sankim başakmısın ama bak baştan söliim benim çakralar kapandı ona göree...

BU da gecenin son fıkrası kzlar

Temel,Dursun'a misafirliğe gitmiş.Gece sağnak halde yağmur başlayınca,Dursun konukseverlik göstermiş:
-Temel çok fena yağmur yağıyor,eve gitme,burda kal.Temel kabul etmiş,ama ansızın ortadan kaybolmuş.Aradan epeyce zaman geçtikten sonra kapı çalmış,bakmışlar kapıda sırılsıklam Temel:
-Neredesun ula Temel merak ettik.
-Eve cittum pijamamu aldum da.

delü ya :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

-Ehliyet ruhsat lutfen
-Evet var buyrun demis.
Polis : Tamam siz onu takin teybe ve sesini acin demis ve baslamis polis oynamaya.
-Hayrola memur bey?
Polis cevap vermis:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

tekrar hoşgeldin .umarım sınavdada çatır çatır yaparsın...............

aaaahhhh aaahhhh.... inşallahhhh... kız 3 dersten geçsem yatiyo bee. 4. sınıfa geçiom en azından :S
4.sınıfta da bi sene daha kalsam bile havam olur bari son sınıftayım diye :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

hehe hava için okul okuyom bak :p ee zorla olunca bu kadar oluyo :KK37::KK37::KK37:

-Ehliyet ruhsat lutfen
-Evet var buyrun demis.
-Hayrola memur bey?
Polis cevap vermis:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

BU da gecenin son fıkrası kzlar

Temel,Dursun'a misafirliğe gitmiş.Gece sağnak halde yağmur başlayınca,Dursun konukseverlik göstermiş:
-Temel çok fena yağmur yağıyor,eve gitme,burda kal.Temel kabul etmiş,ama ansızın ortadan kaybolmuş.Aradan epeyce zaman geçtikten sonra kapı çalmış,bakmışlar kapıda sırılsıklam Temel:
-Neredesun ula Temel merak ettik.
-Eve cittum pijamamu aldum da.

delü ya :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

aaaahhhh aaahhhh.... inşallahhhh... kız 3 dersten geçsem yatiyo bee. 4. sınıfa geçiom en azından :S
4.sınıfta da bi sene daha kalsam bile havam olur bari son sınıftayım diye :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

hehe hava için okul okuyom bak :p ee zorla olunca bu kadar oluyo :KK37::KK37::KK37:

ne güzel valla gerçekten 4 geçsen süper havan olur.çünkü açık öğretim bayağı zor oluyor.4 yıllık okuyp birde 4 e geçebilmek...............:KK66:

Kızlar benim yükselenim Yaymış valla siz bahsedince ben de bakayım dedim he yeni öğrendim daha :KK60:

buarada ben kaçanzi kızlar, gözümden uyku akıyor valla :KK31:

Herkese hayırlı geceler, Allah' a emanet olun.. :KK71::KK71::KK71::KK71:

shadoww tutturamadımmı kıs seninkinide aslan mısın yoksam dur bakem koç olabilirmisin acep,,

kızım ben sabırsızımdır biraz daha cvp vermezsen saycem bütün burçlarııı

Kızlar benim yükselenim Yaymış valla siz bahsedince ben de bakayım dedim he yeni öğrendim daha :KK60:

kız aynı benim oğlumunki gibi başak vede yay...............iyi geceler tatlım.tatlı sobet için teşekkürler........

sende allaha emanet ol kuzum grşrz bende gidicem zati yoksa sabah kalkınca kociş beni pc başında uyuyo bulcak zor tutuyom gözkapaklarımı çizgi filmlerdeki gibi kürdan takcem şincikk

şu shadoww da sölese burcunu ben de gitsem merak ederim ben sabaha kadar :KK1::KK51:

sende allaha emanet ol kuzum grşrz bende gidicem zati yoksa sabah kalkınca kociş beni pc başında uyuyo bulcak zor tutuyom gözkapaklarımı çizgi filmlerdeki gibi kürdan takcem şincikk

şu shadoww da sölese burcunu ben de gitsem merak ederim ben sabaha kadar :KK1::KK51:

söledim kıızzz aslan didim ya :))) uykusuzluktan yetişemioz :p

X